Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1598619 alkalommal)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19605 Dátum: 2018. Január 16. - 12:41:56 »
L111-et ki kell tapasztalni, nekem is olyan másfél hónap volt, mire ráállt a kezem!
HP

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19606 Dátum: 2018. Január 16. - 17:56:41 »
A Barbus krém illata némileg egy kórház folyosójára emlékeztet, egy kicsi citrommal. Viszont gyorsan habzik, krémesen, és remekül síkosít.
Mivel több mint egy hete nem borotválkoztam, az OC Gillette-t kaptam elő, amiben a Nacet a 12.-ik használatra sem okozott csalódást. A Cien ASB mostanában minden művelet végére felteszi a pontot.
 :borotva2:


Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19607 Dátum: 2018. Január 18. - 21:36:33 »
A ma esti szeansz kellekei:

Rocca - Yaqi - Nivea - Manna
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19608 Dátum: 2018. Január 18. - 21:45:41 »
Tegnapi:

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető ZsoltGal001

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19609 Dátum: 2018. Január 18. - 22:00:24 »
A ma esti szeansz kellekei:

Rocca - Yaqi - Nivea - Manna
Milyen a Rocca?

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19610 Dátum: 2018. Január 18. - 22:14:15 »
Es milyen a Nivea es  a Yaqi?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19611 Dátum: 2018. Január 18. - 22:16:55 »
A ma esti szeansz kellekei:

Rocca - Yaqi - Nivea - Manna
Milyen a Rocca?
Roviden jo. A 89-es fejhez kepest sokkal alaposabb. Az elejen meg ugy gondoltam, hogy csak eles pengevel fog jol mukodni, de ebben mar nem vagyok teljesen biztos. Jelenleg kek astraval hasznalom es jobb volt mint elotte feather-el. Azt is tapasztalom, hogy ebben a borotvaban surubben kell cserelnem a penget. Pl. Feather nalam egy 34c-ben 7-8 alkalmat is kibir, a rocca-ban 3-4 utan csereltem. Jelenleg azt mondanam, hogy szeszelyesebb, mint a tobbi borotvam. Ma sokat pepecseltem az elokeszitessel, preshave olajat is hasznaltam, uj penge, hosszabban pamacsoltam es igy szuper lett az eredmeny. Tuti bbs, semmi irritacio, szoval nagyon elegedett voltam. A borotva kidolgozasa, a nyel kialakitasa ey anyaghasznalata melto a Muhlehez. Szemelyes velemenyem, hogy ez egy szukebb intervallumban mukodo borotva, de meg igy is szamomra ez az eddigi legjobb Muhle borotva.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19612 Dátum: 2018. Január 18. - 22:24:52 »
Es milyen a Nivea es  a Yaqi?
Yaqi-rol szerintem sokan aradoztak mar itt. A mai borotvalkozas volt a beavatasa, delutan jott meg kb. 3 het alatt. Teljesen rendben van, ennyi penzert ajandek. A 24mm picit gyanus nekem, inkabb 23 lesz ez. De mukodesre tokeletes, puha szintetikus cucc.

A Nivea egy szloven kiruccanasbol van, kb. 3 juro volt. Mivel itthon meg nem lattam ezt, ezert gondoltam kiprobalom. Tuti dontes volt. Fantasztikus kremes hab, visszafogott nivea illat, elsorangu szappan. Ennyi penzert best buy.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető ZsoltGal001

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19613 Dátum: 2018. Január 18. - 22:43:50 »
A ma esti szeansz kellekei:

Rocca - Yaqi - Nivea - Manna
Milyen a Rocca?
Roviden jo. A 89-es fejhez kepest sokkal alaposabb. Az elejen meg ugy gondoltam, hogy csak eles pengevel fog jol mukodni, de ebben mar nem vagyok teljesen biztos. Jelenleg kek astraval hasznalom es jobb volt mint elotte feather-el. Azt is tapasztalom, hogy ebben a borotvaban surubben kell cserelnem a penget. Pl. Feather nalam egy 34c-ben 7-8 alkalmat is kibir, a rocca-ban 3-4 utan csereltem. Jelenleg azt mondanam, hogy szeszelyesebb, mint a tobbi borotvam. Ma sokat pepecseltem az elokeszitessel, preshave olajat is hasznaltam, uj penge, hosszabban pamacsoltam es igy szuper lett az eredmeny. Tuti bbs, semmi irritacio, szoval nagyon elegedett voltam. A borotva kidolgozasa, a nyel kialakitasa ey anyaghasznalata melto a Muhlehez. Szemelyes velemenyem, hogy ez egy szukebb intervallumban mukodo borotva, de meg igy is szamomra ez az eddigi legjobb Muhle borotva.
Köszönöm!
Sok bbs-es borotválkozást vele!

Nem elérhető ZsoltGal001

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19614 Dátum: 2018. Január 18. - 22:44:10 »
A ma esti szeansz kellekei:

Rocca - Yaqi - Nivea - Manna
Milyen a Rocca?
Roviden jo. A 89-es fejhez kepest sokkal alaposabb. Az elejen meg ugy gondoltam, hogy csak eles pengevel fog jol mukodni, de ebben mar nem vagyok teljesen biztos. Jelenleg kek astraval hasznalom es jobb volt mint elotte feather-el. Azt is tapasztalom, hogy ebben a borotvaban surubben kell cserelnem a penget. Pl. Feather nalam egy 34c-ben 7-8 alkalmat is kibir, a rocca-ban 3-4 utan csereltem. Jelenleg azt mondanam, hogy szeszelyesebb, mint a tobbi borotvam. Ma sokat pepecseltem az elokeszitessel, preshave olajat is hasznaltam, uj penge, hosszabban pamacsoltam es igy szuper lett az eredmeny. Tuti bbs, semmi irritacio, szoval nagyon elegedett voltam. A borotva kidolgozasa, a nyel kialakitasa ey anyaghasznalata melto a Muhlehez. Szemelyes velemenyem, hogy ez egy szukebb intervallumban mukodo borotva, de meg igy is szamomra ez az eddigi legjobb Muhle borotva.
Köszönöm!
Sok bbs-es borotválkozást vele!

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19615 Dátum: 2018. Január 19. - 18:30:51 »
Új video: https://www.youtube.com/watch?v=9zAH32oveHo

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=9zAH32oveHo" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=9zAH32oveHo</a>

Rockwell 6C borotva, Rockwell barbershop borotvakrém, Yaqi pamacs, Rockwell borotválkozás utáni balzsam




Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19616 Dátum: 2018. Január 20. - 10:27:50 »
Hétvégi relax...

Cinke Sands of Marocco szappan
Yaqi silvertip borz pamacs
Antiga Baebearia de bairro shavette
Feather artist club professional super penge
Woodspice aftershave

A shavette nagyon szép darab. Jó a súlya, és a fogása. A penge brutál éles. Megúsztam egy apró vágással. A Cinke szappan nagyon jó. Az illata isteni, és tökéletes a működése. Lezárásnak egy jófajta ánglius Woodspice gentlemen

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19617 Dátum: 2018. Január 20. - 20:09:58 »
Ma láttam a Müllerben, talán 5,5 € volt.

A Nivea egy szloven kiruccanasbol van, kb. 3 juro volt. Mivel itthon meg nem lattam ezt, ezert gondoltam kiprobalom. Tuti dontes volt. Fantasztikus kremes hab, visszafogott nivea illat, elsorangu szappan. Ennyi penzert best buy.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19618 Dátum: 2018. Január 21. - 09:39:36 »
Kent szappan
Yaqi pamacs
Antiga Barbearia de Bairro shavette
Feather artist club penge
La Rive Cabana AS

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19619 Dátum: 2018. Január 21. - 10:14:09 »
G. Wostenholm 13/16
finest borz
Alt 11 szappan volt hozzá

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici