Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1588311 alkalommal)

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19770 Dátum: 2018. Február 21. - 21:43:35 »
Na akkor szálljon fel a füst, tettem bele egy kis tutorialtot is. :)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=YpEs9U6O3Og" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=YpEs9U6O3Og</a>

jó lett ez a videó is Peti. én is szeretem az R41-et de nekem megdöntött szögben működik kényelmesen.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19771 Dátum: 2018. Február 26. - 10:02:22 »
Ma reggel:
Semouge 210 malac
Cinke leather minta
Vintage zöld Astra platinum
Gillette New Standard
Pitralon (svájc)

 :thumbup:
Gillette Tech 1951

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19772 Dátum: 2018. Február 26. - 18:53:20 »
...
Fel lehetne dobni esetleg egy oldalsó kameraállással, láthatóvá téve a krém- vagy szappankezelést, vagy ha nem arcon habosítasz, a habkészítést. De így is nézhető és jó a zene.

Vagy fel lehetne dobni Talisa Soto-féle háttéremberrel. Nekem mindegy mit csinál csak ott legyen! :-)

Malac kérdésére, én is hosszú mozdulatokkal tolom.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19773 Dátum: 2018. Március 02. - 13:55:58 »
Mai Balea nap:
-Szokásos L111
-A hozzávaló Lord Super Chrome nyolcadik menete
-Balea borotvakrém
-HJM disznó
-Balea Ultra Sensitive After Shave balzsam

Hát ez a Balea krém elég nagy csalódás. Enyhén csíp, de nem vészes, messze nem annyira szaggatja le az ember pofáját, mint amennyire a kispadon írják. Bár gondolom ők allergiások valamelyik összetevőjére. Annál sokkal nagyobb baj, hogy alig van habja. Eddig Nivea krémet használtam, na abból egy kinyomásra van amikor hat kört is mentem. Ugyanezzel a pamaccsal. Sőt, még a Balea sörtével is, pedig az a világ legalja pamacsa. Na ezzel jó ha felet. De legalább gyorsabban fogy, mer több kell belőle. Ellenben az After Shave az kiváló. Kicsit furcsa az illata a parfümös arcszeszekhez és balzsamokhoz szokott orrnak, viszont rohadt jót tesz a bőrnek. Egyből levette a pirosságot a nyakamról.
HP

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19774 Dátum: 2018. Március 03. - 16:44:44 »
Hali,

Slim twist
vintidzs angol Wilkinson
EJ gránátalmás szappan direkt arcra kenve, mert a pamacsot elfelejtettem és sietni kellett...

Igaz, hogy három kör és igazítás is kellett, de bbs lett. Ár-érték arányban verhetetlen borotva, szvsz.

Üdv

Á

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19775 Dátum: 2018. Március 05. - 10:10:35 »
Longball
R41
Bic @4
Cade krém
Alpa Windsor

Jó sok habot sikerült összehozni, úgyhogy 3 klasszikus kört mentem a szokásos 2 kombinált helyett. Az R41-ben 4 alkalom volt a Bicben. Bár jó lett az eredmény, de nem volt már az igazi az érzés, ment is a gyűjtőbe. Gondolkodom, hogy legközelebb valamivel teszteljem-e, vagy maradjak a zöld Astránál...

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19776 Dátum: 2018. Március 05. - 10:12:12 »
Longball
R41
Bic @4
Cade krém
Alpa Windsor

Jó sok habot sikerült összehozni, úgyhogy 3 klasszikus kört mentem a szokásos 2 kombinált helyett. Az R41-ben 4 alkalom volt a Bicben. Bár jó lett az eredmény, de nem volt már az igazi az érzés, ment is a gyűjtőbe. Gondolkodom, hogy legközelebb valamivel teszteljem-e, vagy maradjak a zöld Astránál...
Wilkit próbáltál már?
Gillette Tech 1951

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19777 Dátum: 2018. Március 05. - 10:16:35 »
Még nem. Működik vele? :)

A kínai 89-ben is csere lesz, most üresen patyolatra takarítva áll. Ott egy számomra teljesen újat fogok tesztelni. Az egyik kedvencem, a Gillette Rubie ruszki verzióját a Rapira Platinum Lux-ot töltöm majd :)

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19778 Dátum: 2018. Március 05. - 10:42:37 »
Még nem. Működik vele? :)

A kínai 89-ben is csere lesz, most üresen patyolatra takarítva áll. Ott egy számomra teljesen újat fogok tesztelni. Az egyik kedvencem, a Gillette Rubie ruszki verzióját a Rapira Platinum Lux-ot töltöm majd :)
Mindenkinél másképp, van, aki szerint nem jó, van aki szerint nem rossz. Pl. szerintem sem. És bárhol kapható...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19779 Dátum: 2018. Március 05. - 10:58:48 »
Van itthon, használom is, szerintem sem rossz, de nincs a kedvencek között. Rocwellben volt legutóbb, abban 6 kört ment. Úgy értettem, hogy az R41-be javasoltad.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19780 Dátum: 2018. Március 05. - 11:22:53 »
Van itthon, használom is, szerintem sem rossz, de nincs a kedvencek között. Rocwellben volt legutóbb, abban 6 kört ment. Úgy értettem, hogy az R41-be javasoltad.
Abba is.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19781 Dátum: 2018. Március 05. - 12:36:10 »
Palmolive rudszappan, razorock400 szinti, fekete futur klon es muller tobacco AS.
Eloszor hasznaltam rudszappant, illatra semmi, mukodesre egyaltalan nem rossz, de valoszinuleg tobb viz kell neki. Nektek is lejon azonnal az egesz csomagolas az oldalarol? Az enyem szakadt volt kicsit, ez volt az utolso darab a mullerben, kedvet kaptam hozza. Az AS is kiraly.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19782 Dátum: 2018. Március 05. - 12:50:01 »
A többedik (sokadik) használatra lesz illata. Mintha a szappan felülete elveszítené az illatát, mire a fogyasztóhoz ér.

Nálam megmaradt rajta a csomagolás, de nem is utolsó példányt vittem el anno. (Azért csak nem tűnik el még ez is a kínálatból?!)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19783 Dátum: 2018. Március 05. - 12:52:00 »
Írtam két napja egy privát üzenetet neked. Megérkezett?

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19784 Dátum: 2018. Március 05. - 16:18:41 »


A többedik (sokadik) használatra lesz illata. Mintha a szappan felülete elveszítené az illatát, mire a fogyasztóhoz ér.

Ja, nem pont ugy ertettem, hogy illatmentes, hanem, hogy ami megadatott neki az emlitesre sem melto, atlag szappanszag.

Volt meg ugyanott 2000 alatt aloe veras hjm szappan, aminek a foliazas ellenere erezni lehetett az illatat, leginkabb a szinten kaphato, unikum-gyogynoveny vonalon mozgo pitralonra hajazott. Nem az en vilagom, nem probalkoztam vele.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici