Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1588340 alkalommal)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19830 Dátum: 2018. Március 13. - 13:04:51 »
L111 meg az R41 videója alatt lett még  hsz-ben beígérve asszem.
HP

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19831 Dátum: 2018. Március 13. - 14:30:14 »
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=akl73MbY4Ns" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=akl73MbY4Ns</a>


Sajna elmozdult a pozícióból a kamera.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19832 Dátum: 2018. Március 13. - 14:38:40 »
Hány doboz van még tele pengékkel?
HP

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19833 Dátum: 2018. Március 13. - 14:53:28 »
Hány doboz van még tele pengékkel?
Még egy cipős doboz.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19834 Dátum: 2018. Március 13. - 15:20:03 »
Ahhoz képest, hogy anno majdnem a hét fő bűn közé bevettétek a hab nélküli borotválkozást, az r48-al lazán tolod szárazon is.
HP

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19835 Dátum: 2018. Március 13. - 15:36:11 »
Szárazin nem, max hab nékűl
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19836 Dátum: 2018. Március 13. - 16:20:01 »
hosszúnyelű kínai 89
Rapira Platinum Lux @2
Balea szinti
Cinke Breeze
Ralon

Nagyon kényelmes ez a hosszú nyél, örülök hogy megvettem, mégha a fej sz@r is, amit hozzá adtak. Ha egyszer végre megérkezik a yaqi doc, akkor valszeg ez lesz a társa. A Rapira hozta azt amit elsőre, a tartósság lesz a kérdés. A Cinke Breeze-t szeretem, bár már túlvagyok jócskán a lejáraton, de nem veszem észre, hogy romlana a minősége, talán az illat kevésbé intenzív. A Ralont kezdem megszokni, de ha ez elfogy másik nem lesz, az tuti...


Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19837 Dátum: 2018. Március 14. - 22:46:40 »
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19838 Dátum: 2018. Március 15. - 07:50:18 »
Longball pre
Rockwell #3
Apache Personna @2
Balea szinti
Cinke Barber Shoppe
Axe Vice AS

A kínai Personna egyelőre bírja a strapát. A Cinkéket nyüstölöm mostanában, hogy rendelhessem a új adagot, a Barber Shoppe is benne lesz. Az olasz boltból tegnap beszerzett Axe Vice tetszik. Édeskés, friss, gyümölcsös illat, kellő alkoholtartalommal.


Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19839 Dátum: 2018. Március 15. - 14:11:19 »
Szuperhab a sajat bay rum szappanombol es proraso red krembol
Razorock 400
R41 grande / zold Astra
Sajat bay rum AS.

Kene kevernem ebbol az illatbol ujra tusfurdot is, illat-keszlet hivo vagyok en is.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19840 Dátum: 2018. Március 16. - 13:43:28 »
Ma végre sorra került a Vigshaving féle OC-CC fej.
A CC oldala alapos, míg az OC fele olyan, mint a Merkur 33C, erre jó közepest adnék, ha osztályozni kellene.

A többi kellék:
- Yaqi 26-os pamacs
- The Body Shop - Maca Root borotvakrém (nem rossz, de nem vagyok elájulva tőle)
- Voskhod penge #1
- svájci Pitralon



HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19841 Dátum: 2018. Március 17. - 09:13:05 »
Ma három új szereplőt próbáltam ki a borotválkozásnál.
Egy új szintetikus pamacsot.
Egy kész vagyonba került. 2,7 $ volt szállítással együtt :-)
Egy Zorrik névre hallgató pengét, és egy Lush borotvaszappant. Utóbbi a leírása szerint epres borotvaszappan. A színe rózsaszín, az állaga nagyon lágy szappan. Az illatában egy valamit nem sikerült beazonosítanom, konkrétan az epret. Bő, meleg vizes, szappanos arc mosás után, arcon habosítás. A pamacs kimondottan jónak tűnik, főleg az árához mérten. A szappan szépen habzik, majd ugyanilyen szépen, és gyorsan összeesik. A szőr puhítása, és siklás zéró. Minimum öt percig pamacsoltam a képemet, ehhez képest olyan sercegést adott ki a borostám, mintha szárazon, egy karton papírral birizgáltam volna a többnapos borostámat. Lehet a penge sem világbajnok, de majd azt kiderítem más, bevált szappannal. Visszatérve a szappanhoz, ahol lehúztam (filharmonikus élményekkel gazdagodva) ott még egyszer végigmenni már nem tudtam, annyira tapadt a borotva. Borotválkozás közben valami sűrű, nehéz, émelyítő szaga van, ami egyáltalán nem hajaz eperre, max valami mesterséges illatra.
Én elhiszem, hogy ez a szappan (na annak nem nevezhető) nem tartalmaz semmi káros anyagot, de észrevételem szerint semmi jót sem. Egy újabb divat cucc, ami hangzatos szlogenekkel rátukmálható az erre harapó 16 és 26 év közötti lányokra, nőkre.
Arra még nem jöttem rá, hogy mire lehetne használni, mert hogy borotválkozásra nem, az tuti biztos. Pre shaveként sem, mert a puhítása pont nulla.
Saját véleményezésem alapján egy jó nagy rakat sz@r, nem is olcsó áron. A 100 ml körüli matéria majd 3000 forintba fáj, amitől már jóval olcsóbban lehet kapni csodálatosan működő, hazai gyártású, káros anyagokat nem tartalmazó szappanokat.
Tehát a konklúzió, hogy vásárlásra egyáltalán nem ajánlott.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19842 Dátum: 2018. Március 17. - 11:31:28 »
Dirty szappant szoktam hasznalni foleg, ha utazasrol van szo es nem akarok pamacsot vinni magammal. Nos, nem ismerem ezt az epres valamit, de azt tudom, hogy a dirty egy nem habzo krem. Szoval felesleges hozza a pamacs. A dirty illata szerintem nagyon jo. Az osszetevok kozott ott a glicerin, lanolin, cedrusolaj, levendula stb. Annyira jol mukodik, hogy utana pihe puha marad a bor, nincs kiszaradas, irritacio. Szoval akit nem zavar, hogy ez egy pamacsmentes nemhabzo krem, es az eszkozoket nehezebb megtisztitana, azoknak batran ajanlom a Dirtyt.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19843 Dátum: 2018. Március 17. - 13:09:30 »
Dirty szappant szoktam hasznalni foleg, ha utazasrol van szo es nem akarok pamacsot vinni magammal. Nos, nem ismerem ezt az epres valamit, de azt tudom, hogy a dirty egy nem habzo krem. Szoval felesleges hozza a pamacs. A dirty illata szerintem nagyon jo. Az osszetevok kozott ott a glicerin, lanolin, cedrusolaj, levendula stb. Annyira jol mukodik, hogy utana pihe puha marad a bor, nincs kiszaradas, irritacio. Szoval akit nem zavar, hogy ez egy pamacsmentes nemhabzo krem, es az eszkozoket nehezebb megtisztitana, azoknak batran ajanlom a Dirtyt.
Sajnos ezzel a legkissebb baj a hab, vagy annak a hiánya. Konkrétan nulla a puhítás, és síkosítás. Ettől egy mezei Dove szappan is jobb. Kb 200 forintért. Ez a 100 ml 2790 volt. Úgy gondolom egy sz@rért túlzó ár.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #19844 Dátum: 2018. Március 17. - 13:47:40 »
Lehet, hogy ez az epres is nem habzó...?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici