Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1588709 alkalommal)

Nem elérhető Janesz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20100 Dátum: 2019. Július 30. - 20:22:40 »
Sziasztok.Sajnos egy ideje nem tudtam ránézni a fórumra ezért elnézést, viszont ez idő alatt egész belejöttem a gyakorlásba késes borotva terén már egész jól sikerül a hab keverés is, és... hozott a postás egy jó kis yaqi szinti pamacsot melyről az alábbi sorokban írnám le első használat, és benyomás eredményét.
 Azzal kezdeném, hogy nem vagyok régi motoros a témában. Úgy kb. 2-3 hónapja kattantam be hogy nekem kell egy borotvakés és én hagyományos módon akarok borotválkozni. Bár a hab keverés egyre jobban megy, de még van mit tanulnom így a hab keverés és állag tekintetében nem leszek mérvadó szerintem. Na de a termék (szubjektív vélemény következik ). A pamacs kinézete nekem nagyon bejön súly tekintetében inkább nehéznek mondanám de nekem tetszik. Fogása kellemes kézre áll nem kényelmetlen. A pamacs kellően tömött és merev. A másik pamacsom egy Hjm vaddisznó szőr pamacs. Ahhoz képest sokkal merevebb tömötebb, és én puhábbnak is érzem a bőrömön kellemesebb érzés volt. Volt egy illata/szaga amit nem tudnék leírni nekem nem volt se kellemetlen se büdös olyan.... szinti szag 😊. A szappan egy fehér proraso volt. Könnyen felszedte a szerintem kellő mennyiséget, szépen habosodott és nagyon kellemes érzés volt a bőrömnek a pamacsolás. A másik pamacshoz képest érzetre puhább és teljesen más a víz szükséglete erre rá kell éreznem majd. Összegezve kellemes kényelmes borotválkozás volt vele. Nem bántam meg a vásárlást másnak is ajánlom

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20101 Dátum: 2019. Július 31. - 06:51:18 »
Kicsit konkrétabb is lehettél volna melyik Yaqi szinti pamacsról van szó, mert elég széles a termékpaletta. Esetleg egy linknek is örülnének akik a véleményed olvasása után vásárláson törnék a fejüket. ;)

Nem elérhető Janesz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20102 Dátum: 2019. Július 31. - 16:34:38 »
Kicsit konkrétabb is lehettél volna melyik Yaqi szinti pamacsról van szó, mert elég széles a termékpaletta. Esetleg egy linknek is örülnének akik a véleményed olvasása után vásárláson törnék a fejüket. ;)

Szia. Elnézése a fentebb jellemzett termék US $12.86 | Yaqi 24mm Men's Shaving Brush with Resin Handle Synthetic Hair Good Tuxedo Knot
https://s.click.aliexpress.com/e/bU3pj8di

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20103 Dátum: 2019. Július 31. - 17:22:32 »
 :2thumbup:

Nem elérhető fffeco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20104 Dátum: 2019. Július 31. - 22:32:19 »


Üdv borotvàsok!
Az ùj szerzemèny Böker King Cutter 8/8.Kettő hònap hagyomànyos borotvàlkozàs tapasztalata hogy minèl nagyobb ès èlesebb a borotva annàl kisseb az esèlye hogy megvàgom magam.A bolgàr Karo krèm szerintem nagyon tuti,csak ùgy siklott a borotva!  :) Nekem a borz ès a röfi sem igazàn jön be,azt hiszem egy szinti Yaqi-ra mèg be kell ruhàznom...Persze az Edwin Jagger pamacs nem olyan rossz,nagyon finom darab.Van olyan Yaqi ami nem puha?Szeretem ha a pamacs karcolja az arcom.Valaki tudna vmi erős szinti pamacsot ajàlni?
Szèp estèt!

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20105 Dátum: 2019. Augusztus 01. - 01:13:21 »
az a kés  :thumbup:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20106 Dátum: 2019. Augusztus 10. - 12:47:48 »

Nem elérhető fffeco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20107 Dátum: 2019. Augusztus 12. - 13:54:24 »


Az ùj kedvenc krèm.Nagyon jò az illata!

Nem elérhető fffeco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20108 Dátum: 2019. Augusztus 13. - 13:43:47 »

Sziasztok!
Megjött az ali-ròl a 10$ Yaqi.Az amazonròl a 2$ williams szappan(hàrmat rendeltem 7$ èrt ès semmi extra költsèg).Szóval mind a kettő ùj,de ez a szappan valami nagyon jò.Ès azt mondjàk a règi Williams sokkal jobb volt...

Nem elérhető fffeco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20109 Dátum: 2019. Augusztus 14. - 23:19:17 »


Szèp estèt!
A frissen rendbetett borotvàm.Èrdekes az anyaga,nem sok borotvàm van de ennek az anyaga telejesen màs.Valaki tudja esetleg( 23, H K korona)? A legrosszab borotvakrèm amit eddig pròbàltam,soha többet noname :).A bögre eredetileg azt hiszem egy pici vàza,de nagyon jò fogàs van rajta,tökèletes habozni...

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20110 Dátum: 2019. Augusztus 15. - 08:58:27 »


Szèp estèt!
A frissen rendbetett borotvàm.Èrdekes az anyaga,nem sok borotvàm van de ennek az anyaga telejesen màs.Valaki tudja esetleg( 23, H K korona)? A legrosszab borotvakrèm amit eddig pròbàltam,soha többet noname :).A bögre eredetileg azt hiszem egy pici vàza,de nagyon jò fogàs van rajta,tökèletes habozni...

Szerintem Krönenbergék Solingenből. Nekem van olyan DE borotvám, amin szintén a képen látható korona van (2) és egy hegy, Kronenberg Solingen Germany felirattal:)

Nem elérhető fffeco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20111 Dátum: 2019. Augusztus 19. - 14:19:01 »


Sziasztok
Sikerült olcsòn beszerezni egy doublèt :) Vannak szèpsèghibài de nagyon megèrte az àràt.Öröm vele borotvàlkozni...Ès könnyű volt megèlezni.Persze amint lesz időm picit rendbeszedem majd,de ìgy is gyönyörű.Ès jò a spanyol szappan is,nincs nagy illata de minden màs szuper.Az omega pedig az amazonrol van,12€ volt 3db szòval nagyon jò àrban van.Az old spice bögrèt pedig kb egy hònapja vettem a piacon kb. 40ft volt az àra ès el sem hittem elsőre amikor megkèrdeztem...

Nem elérhető fffeco

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20112 Dátum: 2019. Augusztus 22. - 11:50:25 »

Sziasztok!

Tudnak ezek a japànok. :) Nagyon szèp,egyszerű ès letisztult.Ès nagyon kèzre àll.
A kedvenc nyàri borotvaszappanom,friss nyàri,olasz...

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20113 Dátum: 2019. Augusztus 22. - 12:11:57 »
ez a kés tényleg nagyon jól néz ki  :borz2:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20114 Dátum: 2019. Augusztus 22. - 21:17:05 »
Jó a kép is... meg, hogy ilyen aktív vagy! :thumbup: :bor: :2thumbup:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici