Szerző Téma: MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)  (Megtekintve 1588612 alkalommal)

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20280 Dátum: 2021. Július 27. - 15:57:24 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20281 Dátum: 2021. Augusztus 15. - 11:10:24 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20282 Dátum: 2021. Augusztus 17. - 15:03:19 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20283 Dátum: 2021. Augusztus 22. - 09:06:24 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20284 Dátum: 2021. Augusztus 26. - 18:55:45 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20285 Dátum: 2021. Szeptember 04. - 17:04:33 »
Tegnap esti.




Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20286 Dátum: 2021. Szeptember 22. - 12:27:44 »

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20287 Dátum: 2021. Szeptember 30. - 14:10:54 »

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20288 Dátum: 2021. Szeptember 30. - 14:31:50 »
Tisztelt Urak, én nagy örömmel vásároltam meg ezt az akciós kiszerelésű rég óhajtott Tabac-ot, utólag is köszönet érte, azoknak, akik értesítettek az akcióról.  :bow: Ha viszont őszinte vagyok, akkor azt mondom, hogy jó hogy nem az illata alapján vettem meg, mert én egyszerűen nem tudok másra asszociálni, mint az öreglányok régi szoci szappanjaira, amiket a szekrénybe dugdosnak, hogy a ruháik átvegyék az illatukat. Semmiféle férfias meg dohány virág illatot meg egyéb dolgot nem érzek benne. Ugyanakkor iszonyúan jól működik, nagyon jó a síkosító képessége, puhítja, ápolja, selymessé varázsolja a bőrt és az én rossz kemény pesti vizemmel is piszok jó krémes habot adott. Marad, egészen biztosan elhasználom, de az illatával valószínűleg soha sem fogok tudni megbarátkozni.  :hat:


Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20289 Dátum: 2021. Szeptember 30. - 14:47:15 »
Tisztelt Urak, én nagy örömmel vásároltam meg ezt az akciós kiszerelésű rég óhajtott Tabac-ot, utólag is köszönet érte, azoknak, akik értesítettek az akcióról.  :bow: Ha viszont őszinte vagyok, akkor azt mondom, hogy jó hogy nem az illata alapján vettem meg, mert én egyszerűen nem tudok másra asszociálni, mint az öreglányok régi szoci szappanjaira, amiket a szekrénybe dugdosnak, hogy a ruháik átvegyék az illatukat. Semmiféle férfias meg dohány virág illatot meg egyéb dolgot nem érzek benne. Ugyanakkor iszonyúan jól működik, nagyon jó a síkosító képessége, puhítja, ápolja, selymessé varázsolja a bőrt és az én rossz kemény pesti vizemmel is piszok jó krémes habot adott. Marad, egészen biztosan elhasználom, de az illatával valószínűleg soha sem fogok tudni megbarátkozni.  :hat:


Jó képet lőttél. Az a borotva csodaszép. Penge hogy muzsikál nálad? Én is azt használtam. After shave hogy ízlik?

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20290 Dátum: 2021. Szeptember 30. - 15:08:15 »
Kösz! A pengére azt hittem, hogy 1 alkalmas lesz, de meglepő módon bír 3-at. 3 körben nyomatom plusz tokánál még pár plusz kör és elég erős borostám van. Volt a fehér dobozos Lord, az bitang gyenge muzsika volt, 1 alkalmat is éppen túl lehetett vele élni, kapart rendesen. Aftershave egész jó, nem mondom hogy valaha vennék ilyet, de ha már kaptam, akkor elhasználom. Ami nekem eddig nagyon bejött az a Lamborghini Prestigio volt.

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20291 Dátum: 2021. Szeptember 30. - 15:09:51 »
Kösz! A pengére azt hittem, hogy 1 alkalmas lesz, de meglepő módon bír 3-at. 3 körben nyomatom plusz tokánál még pár plusz kör és elég erős borostám van. Volt a fehér dobozos Lord, az bitang gyenge muzsika volt, 1 alkalmat is éppen túl lehetett vele élni, kapart rendesen. Aftershave egész jó, nem mondom hogy valaha vennék ilyet, de ha már kaptam, akkor elhasználom. Ami nekem eddig nagyon bejött az a Lamborghini Prestigio volt.

Aftershave használtam én is nem rossz am. Inkább barbon arcszesz. A borotvát hol vetted? Gyönyörű borotva.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20292 Dátum: 2021. Szeptember 30. - 15:26:09 »
Köszi! Ebben az évben annyi borotvát vettem, hogy megmondom neked őszintén nem emlékszem, hogy konkrétan ez honnan van.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20293 Dátum: 2021. Október 01. - 07:45:02 »
Ollli,

én is vakon vettem meg a Tabacot az itteni ajánlások alapján. Elsőre nagyon furának hatott az illata, de ahogy elkezdtem használni, idővel annyira megszerettem, hogy már parfümöm és AS-em is van belőle.   :)

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:MAI BOROTVÁLKOZÁSOM (kinek-mivel-milyen volt...)
« Válasz #20294 Dátum: 2021. Október 01. - 09:41:34 »
Szia, köszi, ez biztató, remélem én is megszeretem, mert amúgy kiváló cucc!  :2thumbup:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici