Szerző Téma: Balatoni Szappan  (Megtekintve 84131 alkalommal)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #315 Dátum: 2017. Február 09. - 22:18:17 »
Na szóval, van nekik Ichtiolos, Kókusz-Vanília, és talán Levendulás borotvaszappanjuk, illetve egy Torso fantázianevű, ami valamilyen "friss, fás-gyümölcsös" illatot takar (a levendulás elvileg holnap derül ki). A szappanok 45-50 grammos kiszerelésben érkeznek, patikai tégelyben, áruk 700 forint + posta. Ha többeket érdekel, össze lehetne hozni egy közös rendelést. A hölgy szerint havi egyszer útba esek, szóval akár át is tudom venni a pakkot, és szétosztani a pestieknek, akkor nincs pistaköltség.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #316 Dátum: 2017. Február 10. - 06:22:37 »
Hol tudom megnezni hogy milyen szappanok vannak, mekkorak, milyen illatban es mennyiert?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #317 Dátum: 2017. Február 10. - 07:42:42 »
Hol tudom megnezni hogy milyen szappanok vannak, mekkorak, milyen illatban es mennyiert?

Épp ez ügyben túrom a topikot. Jó lenne ilyen infókat az első hozzászólás környékére tenni.
Illat, működés szempontjából, pmol322 összefoglalója kis segítséget nyújt: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=3403.msg142184#msg142184

Ha eljut az illetékesekhez: szívesen segítenék weboldal fejlesztésben. Kár lenne veszni hagyni ezt a márkát. Meg gondolom, nekik is könnyebb lenne.
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #318 Dátum: 2017. Február 10. - 07:45:43 »
Nem gondolom higy elveszne ez a márka. Csupán borotvaszappanokkal nincs akkora pörgés mint mással. Úgy tudom hogy főleg viszonteladókkal dolgoznak és gyógyszertáraknak adnak el gyógyszappanokat.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #319 Dátum: 2017. Február 10. - 07:51:58 »
Ha lenne egy összefoglaló oldaluk, ahol minden termékük megtalálható, könnyebb lenne, nem csak borotvaszappan téren, szerintem.  :)
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #320 Dátum: 2017. Február 10. - 08:06:08 »
Nem gondolom higy elveszne ez a márka. Csupán borotvaszappanokkal nincs akkora pörgés mint mással. Úgy tudom hogy főleg viszonteladókkal dolgoznak és gyógyszertáraknak adnak el gyógyszappanokat.

Mi az, hogy gyógyszappan?

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #321 Dátum: 2017. Február 10. - 08:08:16 »
Különböző bőrbetegségekhez javallot szappanok. De nem vagyok ebben jártas. Csak annó ezt mondták.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #322 Dátum: 2017. Február 10. - 08:12:09 »
Gondoltam, de én még tudományosnak tűnő helyen nem olvastam ilyet.
Sőt, megkérdeztem gyógyszerész ismerőst, hogy mit gondol az ichtiolról. Először azt sem tudta, mi az, aztán mosolyogva mondta, hogy ja, igen, van ahol árulják. A kecsketejes cuccokról hasonló szkeptikus megjegyzéseket olvastam.

Érdekelne pedig a téma, mert szívesen csinálnék én is ilyesmiket, csak pont nem a pletykákban terjedő infókra szeretnék alapozni. Úgyhogy, ha tudtok komoly forrást, szívesen olvasnám.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #323 Dátum: 2017. Február 10. - 08:17:26 »
Hát az elég furcsa ha a gyógyszerész nem hallot róla. Azt tudom hogy a Balatoni szappannak van labor és gyógyszerész háttere is. A szappanjaik nagyon jók és nem használnak hozzáadott illatanyagokat. Az ichtiolos után észrevehetően jobb a bőröm pl. Szerintem megér egy próbát :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #324 Dátum: 2017. Február 10. - 08:31:33 »
Jól olvasom, hogy az Ichtiolost, aknés bőrre ajánlják?
Abból max egy sima szappan lenne jó nekem. :)
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #325 Dátum: 2017. Február 10. - 08:32:42 »
Amikor az arcomon megjelent egy csúnya gyulladásos betegség, a bőrgyógyász - többek között - ichtiolos rázókeveréket írt fel, amit patikában készítettek el. Egy hátránya van: a szaga, de van akit nem zavar.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #326 Dátum: 2017. Február 10. - 08:41:13 »
Hát az elég furcsa ha a gyógyszerész nem hallot róla. Azt tudom hogy a Balatoni szappannak van labor és gyógyszerész háttere is. A szappanjaik nagyon jók és nem használnak hozzáadott illatanyagokat. Az ichtiolos után észrevehetően jobb a bőröm pl. Szerintem megér egy próbát :)

Igen, azt én is tudom, hogy van komoly hátterük. Egy percig nem vonom kétségbe a hozzáértésüket.
Engem csak a gyógyszappan kifejezés hökkentett meg, de simán lehet az én tájékozatlanságom is.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #327 Dátum: 2017. Február 10. - 08:45:27 »
Ők nevezték így :) Én csak azt tudom mondani amit hallottam. A lényeg hogy jók a cuccok
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #328 Dátum: 2017. Február 10. - 11:30:11 »
Kipróbálnám a Balatoni szappant is. Hol lehet rendelést leadni?  :thanks:

Itt van hát a közös rendelés: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=4557.0
Az ezzel kapcsolatos itteni hozzászólásokat kigyomláltam, remélem nem sértődik meg senki.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #329 Dátum: 2017. Február 10. - 11:42:06 »
Itt van hát a közös rendelés: http://borotvaforum.hu/index.php?topic=4557.0
Az ezzel kapcsolatos itteni hozzászólásokat kigyomláltam, remélem nem sértődik meg senki.

Hálás köszönet! El is felejtettem itt hagyni egy linket.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici