Szerző Téma: Balatoni Szappan  (Megtekintve 84127 alkalommal)

Herr

  • Vendég
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #30 Dátum: 2014. Október 21. - 23:33:43 »
Nos én is megkaptam ma a csomagot ,3 szappan volt a fentebb említett kátrányos,a mosószappan és a borotva szappan.
Én maradi vagyok ,borotválkozáshoz borotva szappant,fürdéshez piperét:) Bár atyám a mai napig babaszappannal borotválkozik. :jajne:
Na a lényeg.
A kátrányos nekem nagyon tetszett ,az illata is, kellemes volt fürödni vele,bár most úgy fél óra után kicsit vakarózom,de ez lehet egyéni sajátosság:) Mármint a bőröm,nem a rühességem.
A beretvaszappanról.
Olvasván a tapasztalatokat ,gondoltam fordítok egyet a dolgon oszt a borostára felkentem és arcon habosítottam.Eleinte szépen nőtt a hab ,,na mondom akkor még egy pici víz az amúgy is 10 perce áztatott pamacsra és akkor verjünk kemény matériát .Ez nem sikerült.Kb 5 perc után feladtam,de volt elég hab az arcomon,meg megfejtem a malacot is ,és nekiálltam(Moszkva  borotva most fentem tökéletesre) a műveletnek.Mint előttem megjegyezték a tanult kollégák bezony a hab rövid időn belül összeesik,Amúgy az illata rendben a síkosságán én még javítanák ,de a legnagyobb gond jelenleg,hogy nagyon hamar összeesik,elfogy ,eltűnik a hab.Ezen kéne javítani és akkor én biztos vevő lennék mert különben teljesen vállalható a többi paramétere:)
És köszönöm a lehetőséget!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #31 Dátum: 2014. Október 22. - 07:02:56 »
Akkor megállapíthatjuk, két eltérő összeállítású csomagot kaptunk kézbe.

A kátrányos használhatóbbá tehető, pü megy a célszemélynek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #32 Dátum: 2014. Október 22. - 07:22:22 »
Véleményem marad. Nekem is 5 minta jött. Amivel habozni akartam azok borotva szappan szerű képződmények voltak.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #33 Dátum: 2014. Október 22. - 08:47:26 »
Kátrányos szappan használati tapasztalat:
Én megnedvesített borostára kenve, arcon habosítva használtam, elég kemény volt ehhez a módhoz, más keményebb szappannál ez bevált.
Kezdetben habzik, vizet is szívesen vesz fel. Azonban a hab viharos gyorsasággal tűnt el. Meg tudtam így is borotválkozni, mert a szőrt nagyon jól puhította, de a végén a hab hiánya miatt sajnos meg is száradt, így ott már a siklási képességekkel is baj volt.
Illata erős, engem nem zavart, egy karakteres illatosítás jól állhat neki (Cseh Pitralonnal zártam ;) )
Összességében a habzás hiánya miatt sajnos nem vált be, fejleszteni kell rajta...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #34 Dátum: 2014. Október 22. - 09:04:48 »
De akkor nem az van hogy a kátrànyos nem is borotvaszappan? Jó hogy nem habzik.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1491
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #35 Dátum: 2014. Október 22. - 09:24:58 »
De akkor nem az van hogy a kátrànyos nem is borotvaszappan? Jó hogy nem habzik.
Van egy kátrányos borotvaszappan (ha minden igaz, mindenkinek).

Vagyunk, akik kaptak kedvességből kátrányos piperét is, de rá van írva, plusz kaptunk egy szép kis levelet mellé.

Tehát nem. :)
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #36 Dátum: 2014. Október 22. - 09:30:56 »
Második tesztnap.
Az eszközök ugyanazok voltak, mint tegnap reggel.
Az előző tapasztalatai alapján a pamacsot nedvesebben hagytam, s egy kevéssel több szappant vettem fel.
Könnyen létrehozott, dús hab lett az eredmény, kezdtem örülni.
Azonban a hab szemmel láthatóan esett össze az első kör alatt, s mint kiderült, nem csak az arcomon, hanem a pamacson is.
Nálam a síkosítási képességét nem vesztette el, csak hab mivoltát. A második körre is jutott a maradékból, de az állaga meg sem közelítette az első kör elején létrehozottét.
A maradékot ma meleg vízzel mostam le, így teljesen eltávolítható volt, nem maradt meg az arcomon a tegnapi zsírosabb érzés.
Összefoglalva: egy jól működő szappan lenne, ha a hab tartósabb lenne. Így egyelőre a használható kategória, de ígéretes.


Mivel közben ismételten volt szó a csomagolásról: a celofános csomagolás egy jobban megtervezett címkével teljesen megfelelő.

Nem elérhető Mrs.Selgir

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #37 Dátum: 2014. Október 22. - 11:33:06 »
A jelentkezések sorrendjében jutott a szappanokból, nem mindenki kapott teljes választékot!

A szögletes, kicsi "pine tar" feliratú NEM pipereszappan!

(elnézést, most látom hogy mit írtam!!!
tehát a pinetar PIPERE szappan, nem borotvaszappan!)

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #38 Dátum: 2014. Október 22. - 13:34:06 »
Ok, de nekem a címkéjére az van írva, hogy nem borotvaszappan.

A jelentkezések sorrendjében jutott a szappanokból, nem mindenki kapott teljes választékot!

A szögletes, kicsi "pine tar" feliratú NEM pipereszappan!

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #39 Dátum: 2014. Október 22. - 14:41:34 »
Demekkoramák hogy lőttem képet használat előtt! Tehát Uraim lentebb a képeken a címkén egyértelműen látszik, rá vagyon írva!!!  :coffee:




Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #40 Dátum: 2014. Október 22. - 15:22:17 »
Ok.
Nálam a Pine tar, A Főzött szappan natúr és a Sheavajas borotvaszappan landolt.
Tehát amiket eddig írtam, az a kerek borotvaszappanra vonatkozott.

Nem elérhető Mrs.Selgir

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #41 Dátum: 2014. Október 22. - 22:43:16 »
Demekkoramák hogy lőttem képet használat előtt! Tehát Uraim lentebb a képeken a címkén egyértelműen látszik, rá vagyon írva!!!  :coffee:






Neked pedig a rózsás mini szappan egy kecsketejes, Holt-tengeri iszapos pipere szappan! Csak mert írtad, hogy mennyire szereted a szappanokat és volt hely a borítékban!  ;)  :sör:
...és mint fentebb írtam, jelentkezési sorrendben tudtam küldeni a mintákat a készlet erejéig. Bevallom, nem számítottam ekkora érdeklődésre. :)

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #42 Dátum: 2014. Október 23. - 07:38:46 »
Holt tengeri iszapos!?  De jó!  :sziv: kézi szappanok közül eddig ez a tipus valt be  alegjobban....   :bow:

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #43 Dátum: 2014. Október 23. - 08:48:37 »
Demekkoramák hogy lőttem képet használat előtt! Tehát Uraim lentebb a képeken a címkén egyértelműen látszik, rá vagyon írva!!!  :coffee:






Neked pedig a rózsás mini szappan egy kecsketejes, Holt-tengeri iszapos pipere szappan! Csak mert írtad, hogy mennyire szereted a szappanokat és volt hely a borítékban!  ;)  :sör:
...és mint fentebb írtam, jelentkezési sorrendben tudtam küldeni a mintákat a készlet erejéig. Bevallom, nem számítottam ekkora érdeklődésre. :)

És ráadásul az egyéb - nem borotva - szappanoknak is van külön topikja. És ha kávé- vagy töltőtoll, mobilakku bizniszben is utazol, akkor ez a hely egy aranybánya a számodra. :crazy:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #44 Dátum: 2014. Október 23. - 09:10:54 »
Sheavajas borotvaszappan


Ma reggel kipróbáltam a sheavajasat.


Na kérem szépen!

Ez valóban jól használható szappan!

Bár nem túl erős, de ellenben tartós habja van.
Puhítása, érdekes módon valamennyivel gyengébb mint az ichtionosé.


Illata kellemesen vajas-vanilliás.
Hozzá én a Pitralon Polar-t vagy valami virágosat képzelek el.


Összesítésében, nem rossz szappan!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici