Szerző Téma: Balatoni Szappan  (Megtekintve 83746 alkalommal)

Nem elérhető Mrs.Selgir

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #330 Dátum: 2017. Február 17. - 16:50:54 »
Üdvözlöm az Urakat! :hat:

Elnézést, hogy ennyire eltűntem!
Nem szűntünk meg, sőt! :)

Igen, megrendelésre készítünk. A Nemzeti Park árulja a szappanjainkat és néhány gyógyszertár ezek a NEM illatos-illatolajos szappanok. Kizárólag gyógyszer alapanyagokat használunk fel. :)
Nemsokára egy országos nagy webáruház is forgalmazni fogja a termékeinket.
Emailes megrendelést le tudtok adni, a posta csomagpont a jelenlegi legolcsóbb változat. A vásárlás feltételeiről és árakról egyelőre levelezésben tudok tájékoztatást adni. Természetesen regisztrált, bejelentett, ellenőrzött és számlaképes gyártók vagyunk.
A webáruház is készülőben, nem akartam, de csakazértis lesz. :)

Valóban jó kis szakember gárdánk van, ha tökéletesíteni akarok egy összetételt, vagy többet ki akarok hozni egy hatóanyagból. Egy kozmetikumgyártó gyógyszerész, egy kémikus, egy gyógyszerkutatásban dolgozó biológus.

Ichtiol (Ichtammolum) Tessék utánanézni a neten, semmi titkos és tiltott nincs benne! Nem tartom dicsőségnek, hogy egy gyógyszerész nem hallott róla. Nem szívesen adják ki, mert gyógyszeralapanyag és van eü.kockázata a használatának. Nyilván van határérték, amit be kell tartani, ezért nem adják ki szívesen, de még mindig olcsóbb gyógyszertárban megvenni. Szívesebben értetlenkednek. A szappanozás jó kis hobbi, érdemes kipróbálni. Ha érdekel, oktatót is tudok ajánlani.

Gyógyszappanunk NINCS! Gyógynövények felhasználásával készültek a gyógynövényes szappanjaink.

Egyes szappanjainkba olajos kivonatok formájában (körömvirág szappan), más szappanokba alkoholos kivonatok és azok további feldolgozásával kerülnek bele a gyógynövények hatóanyagai.
Ezeknek a gyógynövényeknek a hatását népgyógyászati tapasztalatok és megfigyelések igazolják.


Többet és másként nem állítok. :)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #331 Dátum: 2017. Február 17. - 16:55:21 »
Akkor én értettem félre valamit. Sorry!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Mrs.Selgir

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 59
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #332 Dátum: 2017. Február 17. - 17:19:30 »
Akkor én értettem félre valamit. Sorry!

Semmi gond! Szavakon való rágódás, de nem utalhatok több hatásra, mint amit alá tudok támasztani. :)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #333 Dátum: 2017. Február 17. - 19:22:16 »

Gyógyszappanunk NINCS! Gyógynövények felhasználásával készültek a gyógynövényes szappanjaink. [/b]
Egyes szappanjainkba olajos kivonatok formájában (körömvirág szappan), más szappanokba alkoholos kivonatok és azok további feldolgozásával kerülnek bele a gyógynövények hatóanyagai.
Ezeknek a gyógynövényeknek a hatását népgyógyászati tapasztalatok és megfigyelések igazolják.


Többet és másként nem állítok. :)

Ez így már nagyon szimpatikus! A gyógyszappan bántotta a fülemet :)

Az ichtiolos témára meg rosszul emlékeztem. Újra rákérdeztem. Nem a gyógyszerész nem ismerte, hanem én először csak a (felnőtt) fiával beszéltem, aki más területen dolgozik, de elég tájékozott. Ő nem hallott róla, de a gyógyszerész természetesen igen.

Örülök, hogy könnyebben hozzáférhetők lesznek a termékek!

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #334 Dátum: 2017. November 15. - 18:19:04 »
Próbálta már valaki ebből a kókusz-vanília illatút?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #335 Dátum: 2017. November 17. - 09:23:54 »
Próbálta már valaki ebből a kókusz-vanília illatút?
Igen. Kellemes, kicsit édeskés illat. De nem tartós. A működése hibátlan mint minden Balatoni szappannak :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #336 Dátum: 2017. November 19. - 14:50:53 »
Ichtiolos van, az kiváló, de most nézegettem a Geo F. Trumper kókuszos borotvaszappanját és bekattant, hogy nekem kell kókuszos szappan. Aztán olvasgattam a fórumot és megtaláltam, hogy hazai kézműves is készít kókuszost, így inkább támogatom a hazait. Hogy tudom felvenni velük a kapcsolatot? Nem találok honlapot hozzájuk  :nemtom:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #337 Dátum: 2017. November 19. - 14:51:55 »
Ichtiolos van, az kiváló, de most nézegettem a Geo F. Trumper kókuszos borotvaszappanját és bekattant, hogy nekem kell kókuszos szappan. Aztán olvasgattam a fórumot és megtaláltam, hogy hazai kézműves is készít kókuszost, így inkább támogatom a hazait. Hogy tudom felvenni velük a kapcsolatot? Nem találok honlapot hozzájuk  :nemtom:

Itt a fórumon Mrs Selgir, vagy facebook-on van oldaluk.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #338 Dátum: 2018. Február 04. - 11:13:23 »
Két héttel ezelőtt rendeltem borotvaszappanokat Giricz Zsuzsától (Balatoni szappan), amit néhány nap alatt megkaptam. Nagyon szépen köszönöm itt is.
Öt féle szappant rendeltem. Torso, vanilia kókusz, levendula, ichtiolos, bay rum. Ezek mellé kaptam egy úgynevezett teljesen természetes színszappant ajándékba. Kedves figyelmesség.
Az elmúlt héten alkalmam volt kipróbálni a borotvaszappanokat.
Nem akarom hosszúra nyújtani a beszámolómat, mivel az egy szóval is leírható. Tökéletes!
Kicsit jobban kifejtve, tökéletesen működő borotvaszappanok. Simán hozzák az 5-6-8 ezer forintos külföldi "csodaszappanok" szintjét. Az illatok szerintem jók. Nekem mindegyik tetszik, bár van nagy kedvenc. A Torso! Isteni illata van. Gratulálok a szappanokhoz. Tényleg első osztályú minőség. Nálam biztosan lesz belőlük mindig. Köszönet a készítőnek.
Csak ajánlani tudom őket az éltársaknak. Hál Istennek nekünk is van két olyan természetes szappankészítőnk, akik versenyre kelhetnek a külföldi versenytársakkal.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #339 Dátum: 2018. Február 04. - 11:20:35 »
A Torsót mindig sütiillatúnak érzem. Szerintem ezzel én vagyok az egyedüli.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #340 Dátum: 2018. Február 04. - 11:39:12 »
A Torsót mindig sütiillatúnak érzem. Szerintem ezzel én vagyok az egyedüli.
A Torso konkrétan olyan, mint a Benke Erika féle Barber shoppe, csak kicsit édesebb. Nagyon hasonló illatok.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #341 Dátum: 2018. Február 04. - 13:49:11 »
A Torsót mindig sütiillatúnak érzem. Szerintem ezzel én vagyok az egyedüli.
A Torso konkrétan olyan, mint a Benke Erika féle Barber shoppe, csak kicsit édesebb. Nagyon hasonló illatok.

Ez a szép a szubjektivitásban, mert illatra szerintem az égvilágon semmi köze a hozzá, ráadásul tartja az illatát, nem változtatja meg és nem tünik el. Működésben lazán veri.
Mármint a fentiek a Torso javára.
Az a baj a Cinkével, hogy ami megszünt összetétel az jó volt. Ez az új formula meg nem.Tipikus magyar hiba, hogy ami jó azt megváltoztatják.
Itt lehet, hogy azért mert egyszerűbb volt ezt gyártani, mint a régi formulát amit Karácsonykor ki is árusítottak.Ez meg rosszabb lett.
Ráadásul az illatok változnak valami miatt. Az aftershave meg olyan vastag, hogy vakolatot képez, és nehezen szívódik be.Elfogyott fele, és alig lehet kinyomni az adagolóval.Kár érte.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #342 Dátum: 2018. Február 04. - 13:52:48 »
Most viszont várható tőlük alkoholos aftrshave, a borotvaszappanok illatával. Amúgy sem szeretem az AS balzsamokat. Az alkoholos as nem romlik meg, nem jár le a szavatossága :-)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #343 Dátum: 2018. Február 13. - 13:44:23 »
Hol lehet megnézni a Balatoni szappanok választéklistáját, árát? Hol lehet rendelni?
(szerintem)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Balatoni Szappan
« Válasz #344 Dátum: 2018. Február 13. - 13:55:28 »

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici