Szerző Téma: Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények  (Megtekintve 108012 alkalommal)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #120 Dátum: 2014. Március 06. - 23:55:20 »
Na akkor megse kerdeztem akkora hulyeseget, csak van mar egy sorrend:) Az egeszet azert kerdeztem egyebkent, mert szigoruan pusztan webshopokat nezegetve, meg a temaban olvasgatva is kialakul egyfajta kep. Persze proba nelkul ez semmit nem er. Mindenesetre nekem igy papiron a Harris szappanok, meg a TOBS termekek amik tetszettek. Valoszinuleg veluk kezdek a kov. koros probakon. Bar a MWF szappan az lenyugozott, van meg Weleda kremem, Nivea, meg egy kis Balea. Ja es kaptam a legutobbi rendeles melle egy ajandek szantalos Muhle kremet, jo nagy doboz. Azt meg ki sem probaltam. Meg van meg egy Aloes Muhle szappan. Ezekkel 2 evig siman elborotvalkoznek:)

Nezegettem meg a badger and blade review-it es ha a szappanok kozul pl. a most populart nezem es ha csak azokat nezem ahol van min. 50 review akkor az elso szappan a Tabac - 9,47rating 216 review, a masodik meg az MWF/Kent - 9,46 rating 98 review.
Kremeknel ugyanez, az elso L'occitane Cade krem - 9,67 52 review, a masodik meg a Trumpers Coconut - 9,5 53 review.
Nyilvan ez egy nagyon szubjektiv lista. De ahol van 216 review es a rating 9,47, mint a Tabac-nal, az valamit jelenthet szerintem.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #121 Dátum: 2014. Március 07. - 10:33:02 »

Ha már listák, akkor kifejezetten gyümölcsös/friss (de nem mentolos) kategóriában mik a legjobb szappanok? Olyanra gondolok, ami megbízhatóan képez finom habot, kb mint egy TOBS krém szappanban.

Elsőre csak a Speick ugrik be. Itt a tavasz, lassan elpakolom az MWF-et, azt télen szeretem.

Ha friss, tavaszias krem/szappan akkor szerintem nagyon jo a muhle/jagger homoktovis es aloe is.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #122 Dátum: 2014. Március 07. - 13:38:10 »
Nezegettem meg a badger and blade review-it es ha a szappanok kozul pl. a most populart nezem es ha csak azokat nezem ahol van min. 50 review akkor az elso szappan a Tabac - 9,47rating 216 review, a masodik meg az MWF/Kent - 9,46 rating 98 review.
Kremeknel ugyanez, az elso L'occitane Cade krem - 9,67 52 review, a masodik meg a Trumpers Coconut - 9,5 53 review.
Nyilvan ez egy nagyon szubjektiv lista. De ahol van 216 review es a rating 9,47, mint a Tabac-nal, az valamit jelenthet szerintem.

Ne bízz rivjúkban nagyon… viszont Ed Lócitromos tesztjeben bízhatsz. Ím: http://pamacsespenge.blog.hu/2010/03/01/cade
Nekem személyes tapasztalatom csak az ASB-vel van, az tényleg tuti.

Amúgy meg nem két év lesz az, hanem legalább öt : )

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #123 Dátum: 2014. Március 07. - 14:28:52 »

Ha már listák, akkor kifejezetten gyümölcsös/friss (de nem mentolos) kategóriában mik a legjobb szappanok? Olyanra gondolok, ami megbízhatóan képez finom habot, kb mint egy TOBS krém szappanban.

Elsőre csak a Speick ugrik be. Itt a tavasz, lassan elpakolom az MWF-et, azt télen szeretem.

Ha friss, tavaszias krem/szappan akkor szerintem nagyon jo a muhle/jagger homoktovis es aloe is.

 :+1:
Nekem is az Edwin-féle homoktövis jutott először eszembe.
Sheffield-England

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #124 Dátum: 2014. Március 07. - 15:38:10 »

Ha friss, tavaszias krem/szappan akkor szerintem nagyon jo a muhle/jagger homoktovis es aloe is.
[/quote]

 :+1:
Nekem is az Edwin-féle homoktövis jutott először eszembe.
[/quote]
Akkor valszeg olyat kapok szülinapra :D

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #125 Dátum: 2014. Március 07. - 21:39:58 »
EJ Limes-gránátalma? Nem lehet rossz ám ez se... :)

http://www.parfumneroli.hu/parfum/bemutato/edwin_jagger_borotva/limes_szappan/
(szerintem)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #126 Dátum: 2014. Március 08. - 00:19:06 »

Ha már listák, akkor kifejezetten gyümölcsös/friss (de nem mentolos) kategóriában mik a legjobb szappanok? Olyanra gondolok, ami megbízhatóan képez finom habot, kb mint egy TOBS krém szappanban.

Elsőre csak a Speick ugrik be. Itt a tavasz, lassan elpakolom az MWF-et, azt télen szeretem.

Ha friss, tavaszias krem/szappan akkor szerintem nagyon jo a muhle/jagger homoktovis es aloe is.
Az en Muhle Aloes szappanomnak nem sok illata van, az is eleg messze a tavasztol. Inkabb amolyan natur szappanosabb.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #127 Dátum: 2014. Március 08. - 00:23:12 »
Nezegettem meg a badger and blade review-it es ha a szappanok kozul pl. a most populart nezem es ha csak azokat nezem ahol van min. 50 review akkor az elso szappan a Tabac - 9,47rating 216 review, a masodik meg az MWF/Kent - 9,46 rating 98 review.
Kremeknel ugyanez, az elso L'occitane Cade krem - 9,67 52 review, a masodik meg a Trumpers Coconut - 9,5 53 review.
Nyilvan ez egy nagyon szubjektiv lista. De ahol van 216 review es a rating 9,47, mint a Tabac-nal, az valamit jelenthet szerintem.

Ne bízz rivjúkban nagyon… viszont Ed Lócitromos tesztjeben bízhatsz. Ím: http://pamacsespenge.blog.hu/2010/03/01/cade
Nekem személyes tapasztalatom csak az ASB-vel van, az tényleg tuti.

Amúgy meg nem két év lesz az, hanem legalább öt : )
Akkor 5 evig ne vegyek semmi mast?:)
Igazabol nem akarok Loccitane kremet venni, csak erdekessegkepp irtam. A PP blogot mar A-Z-ig atolvastam :borz1:

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #128 Dátum: 2014. Április 23. - 14:12:09 »
Olyan sample pack-et kapni valahol ami több márka kínálatából van összeválogatva?
Vagy melyik mondjuk az a top3 márka sample pack-ja amit mindenképp érdemes kipróbálni? (főleg olyan érdekelne ami tartalmaz after shave-et)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #129 Dátum: 2014. Április 23. - 14:27:44 »
Olyan sample pack-et kapni valahol ami több márka kínálatából van összeválogatva?
Vagy melyik mondjuk az a top3 márka sample pack-ja amit mindenképp érdemes kipróbálni? (főleg olyan érdekelne ami tartalmaz after shave-et)
Sztem nincs.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #130 Dátum: 2014. Április 23. - 14:35:06 »
Olyan sample pack-et kapni valahol ami több márka kínálatából van összeválogatva?
Vagy melyik mondjuk az a top3 márka sample pack-ja amit mindenképp érdemes kipróbálni? (főleg olyan érdekelne ami tartalmaz after shave-et)

Melyik a top3 márka?  Őszintén?

 :fejtor:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #131 Dátum: 2014. Április 23. - 14:38:03 »
Olyan sample pack-et kapni valahol ami több márka kínálatából van összeválogatva?
Vagy melyik mondjuk az a top3 márka sample pack-ja amit mindenképp érdemes kipróbálni? (főleg olyan érdekelne ami tartalmaz after shave-et)

Melyik a top3 márka?  Őszintén?

 :fejtor:
Akármi is legyen majd leírva, előre szólok: nekem nem az! ;D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #132 Dátum: 2014. Április 23. - 14:40:02 »
Olyan sample pack-et kapni valahol ami több márka kínálatából van összeválogatva?
Vagy melyik mondjuk az a top3 márka sample pack-ja amit mindenképp érdemes kipróbálni? (főleg olyan érdekelne ami tartalmaz after shave-et)

Melyik a top3 márka?  Őszintén?

 :fejtor:
Akármi is legyen majd leírva, előre szólok: nekem nem az! ;D
:+1:

Ez okyan mint, hogy ki melyik palacsintát szereti.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #133 Dátum: 2014. Április 23. - 14:43:51 »
Viszont azt lehet tanácsolni, hogy érdemes kipróbálni a hazai termékeket (Caola vonal - Barbon, Figaró, Derby), meg az itthon kapható (köreinkben) népszerű cuccokat is (pl. Pitralon, Nivea, stb.). Mire elfogynak, és eleget olvasgat az ember fia a fórumon, lesz elképzelése a következő beszerzésre is.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #134 Dátum: 2014. Április 23. - 14:47:07 »
Viszont azt lehet tanácsolni, hogy érdemes kipróbálni a hazai termékeket (Caola vonal - Barbon, Figaró, Derby), meg az itthon kapható (köreinkben) népszerű cuccokat is (pl. Pitralon, Nivea, stb.). Mire elfogynak, és eleget olvasgat az ember fia a fórumon, lesz elképzelése a következő beszerzésre is.

Ott a pont!  :handshake:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici