Szerző Téma: Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények  (Megtekintve 18626 alkalommal)

Nem elérhető seebass

• Törzstag
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #150 Dátum: 2014. Október 02. - 12:45:16 »
Errol a 2 markarol mit lehet tudni? Bulldog es Mr. Natty.
Muhle-ek forgalmazzak Nemetorszagban, brit markak.

http://www.heldenlounge.de/Nach-Marke/Mr-Natty/
http://meetthebulldog.com/#

Nem elérhető Qka

• Törzstag
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bbuffy

• Törzstag
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

• Törzstag
  • ナイフ少年
« Válasz #153 Dátum: 2014. Október 12. - 21:10:15 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető gpsjani

• Törzstag
« Válasz #154 Dátum: 2015. Február 27. - 22:18:24 »
Molton Brown tapasztalat:

Illata hajszálnyi különbséggel gyakorlatilag egy az egyben a néhány évvel ezelőtti,
tégelyes Balea Men.
(Egyébként az illatot simán agyon nyomtam egy Speick Men AS-sel,
most egyiket se érzem.   ;D
Utólag talán a szappan mégis előbújik, alig érezhetően.
Az AS illatáért annyira nem rajongok, gyakorlatilag kölni, viszont a hatása remek -
és mivel nem tartós az illata - pillanatok alatt eltűnik...- így annyira nem is bánom, hogy megvettem.)
Ez viszont kemény szappan (nem nagyon).
A működése egyenesen kolosszális!!!  :o
Pillanatok alatt fantasztikus, krémes, sűrű, nagyon tartós hab.
Úgy lehet építeni a rétegeket az ember képén, hogy ihaj.
Nem kifejezetten durván, de kellő mértékben síkosít.
Ha valaki nem riad vissza a trendi, "éles", műanyag, de nem tartós (ill. könnyen felülírható) illatú szappantól, és akar egy nagyon könnyen működő, jó habot adó cuccot,
akkor ez jó vétel lehet.

Nem elérhető gpsjani

• Törzstag
« Válasz #155 Dátum: 2015. Március 13. - 18:49:57 »
Következő két szappanpróba eredménye (borotválkozás nélkül) Semogue 1520-as pamaccsal:

Figaro (az a bizonyos mandula illatú, nyúlós-ragadós, piros tégelyes):
Röviden :  :-\   ???    :fejtor:   :)    :o   ;D    :2thumbup:  :hurra:
Kicsit bővebben és szavakba öntve: először nem értettem, hogy miért nem tudom levenni a tetőt, aztán rájöttem, hogy a szappan teteje hozzáért és odaragasztotta magához.
Aztán amikor elkezdtem a pamaccsal megdolgozni, igen vékonyka, semmit érő, vacak, kicsit nyúlós valamit sikerült összebarkácsolni. További melóval végül felszedte a pemzli amit kellett (még ez se volt éppen ideálisnak mondható...), és kezdődött a képen habosítás.
Szükség volt a pamacs oldalán összegyűlő habra is, de minden anyagot felhasználva és a köteg oldalát is bevonva a folyamatokba végül olyan eszméletlen, sűrű, finom, vastag, krémes fehérséget építettem a bőrömre, hogy csak néztem.   :boldog:
Egyik réteget raktam a másikra... Eszméletlen brutál jó!!!
A pamacson nagyon tartós! Lemosni is viszonylag könnyű, nem nagyon ragaszkodik.
Ez a Figaro kifejezetten melós cucc, de ha az ember belefekteti az energiát, kárpótlásul a legkiválóbb, krémes, sűrű, síkos anyagot kapja cserébe.
Le a kalappal:   :hat:

Speick Men Active:
Röviden:   :o   :o    ;D    :2thumbup:  :boldog:
Bővebben és szavakkal: az illata elsőre valamilyen élesebb, trendi irányra emlékeztetett, de aztán további szaglászás után rájöttem, hogy ez enyhe narancsillat (esetleg kevéske citrommal). Alapvetően tetszik, soha rosszabbat.
A habképző képessége kolosszális!
Könnyen, gyorsan, fantasztikusan jó, tartós, krémes, sűrű habot adott. Szuper! 
Minden további nélkül ezzel is képes voltam a rétegeket építgetni a képemen!   :thumbup:
Egyetlen apró bakit érzek, hogy a felületekről kissé nehezen lehet eltávolítani, eléggé ragaszkodó típus (de mint írtam, éles teszt még nem volt!).
Ettől az egytől eltekintve kolosszálisan jó szappan!   :2thumbup:
A kalapemelés ennek is abszolút megjár:   :hat:

És akkor a múltkori Speick Men Active AS-véleményhez:
Hát kérem az a bizonyos kölni illat csak a legelső benyomás volt!
Amikor ez elmúlik, akkor előjön és viszonylag tartósan megmarad egy nagyon finom,
fás, férfias ájer.
Nálam abszolút befutó!!!  Cologne-ban jó lenne ugyanez!
Arra jöttem rá, hogy ha a vizes bőrömre kenem, akkor valahogy még jobb lesz (szétoszlatni is sokkal könnyebb).
Pl. nem marad messziről is láthatóan fényes a bekent felület (mert egyébként ez elég intenzíven megvan..).
Egyik kedvencem!

Nem elérhető Dgergely

• Új tag
  • *
« Válasz #156 Dátum: 2015. Október 21. - 18:02:03 »
Sziasztok, a Meissner-tremonia márkáról mit lehet tudni? Milyen minőség? Ha valakinek már volt, akkor melyik illatot preferálja?  :hat: :thanks:

Nem elérhető greenmen

• Törzstag
« Válasz #157 Dátum: 2016. Szeptember 22. - 15:16:38 »
Egy kicsit régi a kérdés de lehet még valaki kíváncsi rá. Én rendeltem Meissner-tremonia mintát a sokak által favorizált himalayan heights borotva krémet és AS-t nekem sós gyógyszer illat jön le ami számomra elég taszító annyira hogy ki sem próbálom mert nem szeretném magamon érezni. Még rendeltem a "mint ice menthol" AS-t ami egyértelmű gyógyszer illat kis mentollal megdobva.A kövi a "gentle menthol" sima alkoholos mentholos AS. Az én véleményem e 3 minta alapján classikusan túlértékelt német termék Ennyi pénzt kiadni ezért a márkáért vétek. Nálam egyértelmű felejtős kategória. Ez a vélemény csak az én véleményem a minták alapján. Sok oldalon vannak vélemények ahol szeretik ezt a márkát. A connaughtshaving oldalról beszerezhetőek a minták.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici