Szerző Téma: Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények  (Megtekintve 100196 alkalommal)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #150 Dátum: 2014. Október 02. - 12:45:16 »
Errol a 2 markarol mit lehet tudni? Bulldog es Mr. Natty.
Muhle-ek forgalmazzak Nemetorszagban, brit markak.

http://www.heldenlounge.de/Nach-Marke/Mr-Natty/
http://meetthebulldog.com/#

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #153 Dátum: 2014. Október 12. - 21:10:15 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #154 Dátum: 2015. Február 27. - 22:18:24 »
Molton Brown tapasztalat:

Illata hajszálnyi különbséggel gyakorlatilag egy az egyben a néhány évvel ezelőtti,
tégelyes Balea Men.
(Egyébként az illatot simán agyon nyomtam egy Speick Men AS-sel,
most egyiket se érzem.   ;D
Utólag talán a szappan mégis előbújik, alig érezhetően.
Az AS illatáért annyira nem rajongok, gyakorlatilag kölni, viszont a hatása remek -
és mivel nem tartós az illata - pillanatok alatt eltűnik...- így annyira nem is bánom, hogy megvettem.)
Ez viszont kemény szappan (nem nagyon).
A működése egyenesen kolosszális!!!  :o
Pillanatok alatt fantasztikus, krémes, sűrű, nagyon tartós hab.
Úgy lehet építeni a rétegeket az ember képén, hogy ihaj.
Nem kifejezetten durván, de kellő mértékben síkosít.
Ha valaki nem riad vissza a trendi, "éles", műanyag, de nem tartós (ill. könnyen felülírható) illatú szappantól, és akar egy nagyon könnyen működő, jó habot adó cuccot,
akkor ez jó vétel lehet.


Nem elérhető gpsjani

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 173
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #155 Dátum: 2015. Március 13. - 18:49:57 »
Következő két szappanpróba eredménye (borotválkozás nélkül) Semogue 1520-as pamaccsal:

Figaro (az a bizonyos mandula illatú, nyúlós-ragadós, piros tégelyes):
Röviden :  :-\   ???    :fejtor:   :)    :o   ;D    :2thumbup:  :hurra:
Kicsit bővebben és szavakba öntve: először nem értettem, hogy miért nem tudom levenni a tetőt, aztán rájöttem, hogy a szappan teteje hozzáért és odaragasztotta magához.
Aztán amikor elkezdtem a pamaccsal megdolgozni, igen vékonyka, semmit érő, vacak, kicsit nyúlós valamit sikerült összebarkácsolni. További melóval végül felszedte a pemzli amit kellett (még ez se volt éppen ideálisnak mondható...), és kezdődött a képen habosítás.
Szükség volt a pamacs oldalán összegyűlő habra is, de minden anyagot felhasználva és a köteg oldalát is bevonva a folyamatokba végül olyan eszméletlen, sűrű, finom, vastag, krémes fehérséget építettem a bőrömre, hogy csak néztem.   :boldog:
Egyik réteget raktam a másikra... Eszméletlen brutál jó!!!
A pamacson nagyon tartós! Lemosni is viszonylag könnyű, nem nagyon ragaszkodik.
Ez a Figaro kifejezetten melós cucc, de ha az ember belefekteti az energiát, kárpótlásul a legkiválóbb, krémes, sűrű, síkos anyagot kapja cserébe.
Le a kalappal:   :hat:

Speick Men Active:
Röviden:   :o   :o    ;D    :2thumbup:  :boldog:
Bővebben és szavakkal: az illata elsőre valamilyen élesebb, trendi irányra emlékeztetett, de aztán további szaglászás után rájöttem, hogy ez enyhe narancsillat (esetleg kevéske citrommal). Alapvetően tetszik, soha rosszabbat.
A habképző képessége kolosszális!
Könnyen, gyorsan, fantasztikusan jó, tartós, krémes, sűrű habot adott. Szuper! 
Minden további nélkül ezzel is képes voltam a rétegeket építgetni a képemen!   :thumbup:
Egyetlen apró bakit érzek, hogy a felületekről kissé nehezen lehet eltávolítani, eléggé ragaszkodó típus (de mint írtam, éles teszt még nem volt!).
Ettől az egytől eltekintve kolosszálisan jó szappan!   :2thumbup:
A kalapemelés ennek is abszolút megjár:   :hat:

És akkor a múltkori Speick Men Active AS-véleményhez:
Hát kérem az a bizonyos kölni illat csak a legelső benyomás volt!
Amikor ez elmúlik, akkor előjön és viszonylag tartósan megmarad egy nagyon finom,
fás, férfias ájer.
Nálam abszolút befutó!!!  Cologne-ban jó lenne ugyanez!
Arra jöttem rá, hogy ha a vizes bőrömre kenem, akkor valahogy még jobb lesz (szétoszlatni is sokkal könnyebb).
Pl. nem marad messziről is láthatóan fényes a bekent felület (mert egyébként ez elég intenzíven megvan..).
Egyik kedvencem!

Nem elérhető Dgergely

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #156 Dátum: 2015. Október 21. - 18:02:03 »
Sziasztok, a Meissner-tremonia márkáról mit lehet tudni? Milyen minőség? Ha valakinek már volt, akkor melyik illatot preferálja?  :hat: :thanks:

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #157 Dátum: 2016. Szeptember 22. - 15:16:38 »
Egy kicsit régi a kérdés de lehet még valaki kíváncsi rá. Én rendeltem Meissner-tremonia mintát a sokak által favorizált himalayan heights borotva krémet és AS-t nekem sós gyógyszer illat jön le ami számomra elég taszító annyira hogy ki sem próbálom mert nem szeretném magamon érezni. Még rendeltem a "mint ice menthol" AS-t ami egyértelmű gyógyszer illat kis mentollal megdobva.A kövi a "gentle menthol" sima alkoholos mentholos AS. Az én véleményem e 3 minta alapján classikusan túlértékelt német termék Ennyi pénzt kiadni ezért a márkáért vétek. Nálam egyértelmű felejtős kategória. Ez a vélemény csak az én véleményem a minták alapján. Sok oldalon vannak vélemények ahol szeretik ezt a márkát. A connaughtshaving oldalról beszerezhetőek a minták.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #158 Dátum: 2017. Február 27. - 11:51:01 »
Kaptam Logona after shave balzsam, tusfürdő és arckrém mintát. Hogy ez milyen büdös  :-\
A tusfürdő nekem nem gyere be, nem jó vele fürdeni.
ASB büdös, de valóban jó a bőrnek, csak utána borzasztó zsíros marad. Ez mondjuk télen előny, de ahogy 10 fok fölé emelkedik a hőmérséklet (meg amúgy beltérben) nem igazán kellemes.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #159 Dátum: 2017. Február 28. - 09:00:14 »
Ma kipróbáltam az Annemarie Börlind féle after shave balzsamot. Ez nem annyira büdös, mint a Logona, de nagyon hasonló illat. Nem annyira krémes, ezáltal gyorsabban beszívódik, de utána szintén elég zsíros lesz a bőröm. Nekem nagyon gyanús, hogy a Logona és az Annemarie Börlind egy gyártósorról jön, azonos összetétellel.
Én nem tudom ajánlani egyik terméket sem, büdösek és zsíros lesz tőle az ember bőre.

Annemarie Börlind after shave balzsam
Borotválkozás után a bőr megnyugvást és erősítést igényel. A ceramidból, C-vitaminból és édesgyökér kivonatból álló öregedés gátló komplexum megnyugtatja a borotválkozás által irritált bőrt. Alapos hidratálást biztosít és ösztönzi a természetes regenerációt. Borotválkozás, vagy tisztálkodás után vigyük fel az arcbőrre, gyorsan, zsírmentesen felszívódik. Száraz bőrre érdemes az öregedésgátló revitalizáló krém használata is. Túlzott pirosodás esetén a borotválkozás utáni gél után használjunk borotválkozás utáni balzsamot.
ÖSSZETEVŐK (INCI)
Water / Aqua  ,  Coco-Caprylate / Caprate eo  ,  Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo  ,  Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil  ,  Sorbitol h  1 1 ,  Sodium Stearoyl Lactylate eu  ,  Glyceryl Stearate eo I eu ,  Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo  ,  Phenoxyethanol ta  ,  Brassica Campestris (Rapeseed) Sterol  ,  Panthenol eo I v  0 0 ,  Benzyl Alcohol i I ta  ,  Potassium Cetyl Phosphate ti  ,  Aroma  ,  Potassium Sorbate ta  ,  Aloe Barbadensis Leaf Juice gy  ,  Tocopheryl Acetate a I v  0 0 ,  Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v  ,  Allantoin gy  0 0 ,  Ceramide 3  ,  Sodium Hyaluronate h  0 0 ,  Stearyl Glycyrrhetinate gy  ,  Xanthan Gum ti I eu  ,  Limonene i  ,  Ginkgo Biloba Leaf Extract a ,  Fucus Serratus Extract  ,  Linalool i  ,  Benzyl Benzoate i  ,  Hexyl Cinnamal i  ,  Ascorbyl Palmitate a I v I gy  2 0 ,  Hydrogenated Palm Glycerides Citrate eo  ,  Tocopherol a I v  2 2 ,  Coumarin i  ,  Citronellol i  ,  Lecithin eo I eu  ,  Geraniol i  ,  Citral i  ,  Sodium Benzoate ta 

Logona after shave balzsam
Kiváló növényi olajokkal és kivonatokkal nyugtatja az irritált és kipirosodott bőrt és biztosítja a szükséges hidratációt. Bódító gyógynövények, fák, fűszerek diszkrét illatával végigkísér egész nap. Biogazdálkodásból származó aloéval, szójaolajjal, seavajjal, varázsmogyoróval és körömvirággal
Bőrgyógyászatilag tesztelt
BDIH által minősített ellenőrzött natúr termék.
Mesterséges illat-, szín- és tartósítószer nélkül.
Nem tartalmaz PEG-t és kőolaj származékot.

ÖSSZETEVŐK (INCI)
Water / Aqua  ,  Alcohol Denat. al  ,  Glycine Soja (Soybean) Oil eo  3 0 ,  Glycerin h  0 0 ,  Olea Europaea (Olive) Oil eo  2 0 ,  Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil  ,  Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo  ,  Palmitic Acid eo I eu  2 0 ,  Stearic Acid eo I eu  2 0 ,  Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Powder ,  Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract  ,  Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy  ,  Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract ti I gy  ,  Hydrolyzed Silk h  ,  Cetearyl Alcohol eo I eu I al  2 1 ,  Cetearyl Glucoside ti I eu  ,  Xanthan Gum ti I eu  ,  Sodium Lactate h  ,  Lactic Acid h I kh  ,  Silica  ,  Bisabolol gy  ,  Parfum / Fragrance i  ,  Limonene i  ,  Linalool i  ,  Maltodextrin 
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #160 Dátum: 2017. Április 20. - 11:25:22 »
Nézegettem a fórumot, de nem találtam véleményt az Avon Men Energising 2in1-al kapcsolatban. Használ rajtam kívül valaki ilyet?

A leírás szerint ez egy "borotválkozás utáni balzsam és hidratáló krém". Nekem bejött, az illata is egész jó és a bőrömnek is kellemes, nyugtató hatású. Egészen kevés elég belőle, a 100 ml-est több mint fél éve használom, nem romlik a minősége az idő haladtával. Az ára akciósan 500 Ft szokott lenni. Érdemes kipróbálni szerintem!


Nem elérhető Revesz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #161 Dátum: 2017. Május 10. - 15:36:47 »
Hali

Kéne egy kis segítség szappan választási ügyben xD. A felsorolt márkák közül mi az amiben nem fogok csalódni...a razorockon kívül?

A kinézett márkák:
-Stirling soap Co.
-Soap Commander
-Barrister&Mann
-Taylor of Old Bond
-Maggard saját szappanja
-Razorock
-Pré de Provence(ebből csak a 63-as szappan érdekelne más nem)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #162 Dátum: 2017. Május 10. - 16:45:33 »
Razorockom van, az jó szappan. Szerintem olyan állagú és működésű, mint a Proraso, csak jobb, modernebb, finomabb illattal.
Az első 3-ról nagyon jókat hallottam.
A Taylornak inkább a krémje jó.

A többit nem tudom. Kaccsojja ki!

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #163 Dátum: 2017. Május 10. - 17:04:17 »
Egyébként, mint amatőr szappanfőző, most már tudom, hogy egy szappan működése bizony függhet az illatától is. A különböző illóolajok és más illatanyagok hatással tudnak lenni a keménységre, habzóképességre. Még akkor is, ha az össz tömeghez képest csak elenyésző mennyiségben szerepelnek az összetevők között.

Így igazából nem elég a céget tudni, hanem a konkrét illatot is figyelembe kell venni.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #164 Dátum: 2017. Május 10. - 18:25:59 »
Nekem a Taylor szappan az egyik kedvencem :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici