Szerző Téma: Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények  (Megtekintve 100189 alkalommal)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #15 Dátum: 2010. Március 22. - 08:46:15 »
A L'Occitane szappan fem talka szajanak felso atmeroje 9 cm, a szappan pedig lefele keskenyedo fajta. Barmilyen haztartasi uzletben vehetesz valami olcso talkat.

PaT

  • Vendég
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #16 Dátum: 2010. Március 22. - 09:25:43 »
Én egy Eduscho logós kockacukor tartót használok. A méret mindegy volt, mert Wilkinson szappant tettem bele, és az sokkal nagyobb, darabolni kellett, viszont van teteje, és az szerintem praktikus.
Szép fehér porcelán.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #17 Dátum: 2010. Március 22. - 09:45:36 »
Köszi a válaszokat, így már könnyebb lesz viszonyítani.
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

PaT

  • Vendég
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 22. - 14:09:18 írta PaT »

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #19 Dátum: 2010. Március 23. - 16:25:39 »
A legelső linked egész szép tartót rejt. Tetszik az a kerámia cukortartó, és még méretben is jónak tűnik ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

nemo

  • Vendég
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #20 Dátum: 2010. Április 15. - 21:57:44 »
L'occitane cuccokbol hasznaltam a Cade szappant, borotvakremet es aftershave balzsamot, illetve a borotvaolajat is. Mint afele termeszetes alapanyagokkal dolgozo francia kozmetikai ceg, nem eppen olcso.

A német fórumon valaki keresett egy szír gyármányú szappant, s azt mondták neki, hogy a Cade az. Ha ez francia, mint írjátok, létezne hogy a szírek is csinálnak ilyen névvel?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #21 Dátum: 2010. Április 15. - 22:05:06 »
Ha abból indulok ki, hogy a cade nem márkanév, hanem egy mediterrán borókafajta, akkor végül is miért ne...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #22 Dátum: 2010. November 07. - 14:36:05 »
Ha abból indulok ki, hogy a cade nem márkanév, hanem egy mediterrán borókafajta, akkor végül is miért ne...

Most jövök a Corvin Bevásárlóközpontban nemrég megnyílt L'Occitane boltból és úgy látszik a CADE mégiscsak az ő márkanevük, legalábbis a szép színes prospektusuk szerint.  Nagy, verzál címbetűkkel rajta is a márkanév a termékcsalád (Cade After Shave Balm, Cade Shaving Cream és a Youth Concentrate) mindegyikén.
Aki nem hiszi járjon utána: www.loccitane.hu  ;)

...ja, és a CADE termékcsaládból képek egy bizonyos Pamacs és penge blogban is megtalálhatóak!  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 07. - 15:20:20 írta fonthunter »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #23 Dátum: 2010. November 07. - 15:35:44 »
Ha abból indulok ki, hogy a cade nem márkanév, hanem egy mediterrán borókafajta, akkor végül is miért ne...

Most jövök a Corvin Bevásárlóközpontban nemrég megnyílt L'Occitane boltból és úgy látszik a CADE mégiscsak az ő márkanevük, legalábbis a szép színes prospektusuk szerint.  Nagy, verzál címbetűkkel rajta is a márkanév a termékcsalád (Cade After Shave Balm, Cade Shaving Cream és a Youth Concentrate) mindegyikén.
Aki nem hiszi járjon utána: www.loccitane.hu  ;)

...ja, és a CADE termékcsaládból képek egy bizonyos Pamacs és penge blogban is megtalálhatóak!  ;)


Ettől függetlenül a borókának számos neve ismert. Hozzám a juniper áll a legközelebb (szakmailag), de sokkal finomabb a
Borovicska  :borz2:


Infó a borókáról:
http://www.terebess.hu/tiszaorveny/zoldseg/boroka.html

lap alján pedig: Spanyol vagy vörös boróka - Juniperus oxycedrus
oxicedro, enebro de miera, cedro de Espana; prickly juniper, medlar tree; genévrier cade
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #24 Dátum: 2010. November 07. - 20:56:09 »
...ja, és a CADE termékcsaládból képek egy bizonyos Pamacs és penge blogban is megtalálhatóak!  ;)

a L'Occitane-ról nekem pölö ama blog jelen pillanatbeli bejegyzésének címe ugrik be :)

vagy találtál valami használhatót esetleg?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #25 Dátum: 2010. November 07. - 21:20:52 »
Keress rá a loccitane szóra ott és abban vannak Ed használt tubusainak fotói...  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #26 Dátum: 2010. November 07. - 21:27:29 »
Keress rá a loccitane szóra ott és abban vannak Ed használt tubusainak fotói...  ;)

Mármint úgy értem, hogy a L'Occitane-ról a "Drága a hús és híg a lé" kifejezés jut eszembe. A kérdésem arra vonatkozott, hogy esetleg be is vásároltál, vagy láttál valami olyat, ami meg is éri az árát? :)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #27 Dátum: 2010. November 07. - 21:34:47 »
Ja, bocs! Azokat láttam, amiket a honlapjukon is lehet látni! ...és azokon a borsos árakon, amit Ed is jelez. Láttam egy utipamacsot, amiről azt gondoltam, hogy desznyó, de itthon látom a prosijukban, hogy "nem ölnek állatot", tehát valami műanyag. Mondjuk az aluminium szappantartó 6000 Ft-ért - ha levonjuk a háromezres szappant belőle azért az is jelzi az "árszínvonalat". Nem, vásárolni még nem vásároltam náluk. Nem jött még a nyugdíjam!  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #28 Dátum: 2010. November 08. - 09:20:05 »
Tényleg nagyon drága cuccok. 6000 forint fölött volt egy tubus borotvakrém...

A parfümök viszont nagyon jó illatúak. Pont tegnap szaglásztam meg a választékot a feleségemmel és mindketten elégedetten csettintettünk, mert szinte az összes illat kiváló és nagyon férfias volt (persze ez csak a mi ízlésünket tükrözi).

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #29 Dátum: 2010. November 08. - 12:04:57 »
no, köszönöm mindenkinek,  épp parfümöt néznék :) akkor ide is ellátogatok.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici