Szerző Téma: Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények  (Megtekintve 100207 alkalommal)


Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #1 Dátum: 2009. November 18. - 14:48:31 »
Penge írja: „előszeretettel használom az olcsó de jó tubusosakat: Arko, Dalan, Amigo, Figaro”.

A Figaro oké, de a többiről mit tudni? Hol kapni őket, egyáltalán, hol gyártják ezeket?
(Az Arko mintha rémlene a B&B-ről, majd meg is nézem.)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #2 Dátum: 2009. November 18. - 14:58:43 »
A késportálon Nestor épp tegnap írt az Amigo borotvakrém beszerzési forrásáról.

itt is beszerezhető
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #3 Dátum: 2009. November 19. - 04:07:13 »
Amigo- made in Bulgaria, hogy kiskeregységben hol lehet stabilan kapni az necces (a Well-Trades beszerzés lehetséges, de nem biztos, hogy mindig van készlet), csak az importőrt ismerem, leginkább büntetésvégrehajtás intézményeibe kerül szétosztásra (fene a jó dolgukat..) (Azért oda nagyon ne erőlködjetek csak, hogy kipróbáljátok!!! ) :-), Használható, olcsó, egyszerű, kellemes férfias illat, szerintem korrekt összetevőkkel, de semmi több.

Arko- made in Turkey, lehet kapni kiskeregységben is, bár egyre gyengébben muzsikálnak itthon. Összetevők, minőség és ár szempontjából teljesen ott van a szeren, árban a Figaró alatt van  kb. 30%-kal(Ft/gr). Az illat és fajtaválaszték is pazar.. Olyan török Barbon..

Dalan- inkább szappanmárka, a krémjük kicsit jobb árban van, mint az Arko, de kb. ugyanazt tudja. Használható, jó, amúgy büntivégrehajtásos konkurencia...     

Nem elérhető isti79

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #4 Dátum: 2009. November 19. - 13:49:06 »
Amigot én a 100Ft-os boltokban láttam két fajtát, az egyik sensitive a másikra nem emlékszem.

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #5 Dátum: 2009. November 19. - 14:32:34 »
Valakinek van valami tapasztalata a L'occitane borotválkozási termékeivel? Néztem magyar honlapjukat de eléggé arany áron van.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #6 Dátum: 2009. November 19. - 14:53:19 »
A Cade a hagyományos borotválkozós körökben elég ismert termékük, az biztos. cotag és tán fonthunter fog neked válaszolni...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #7 Dátum: 2009. November 19. - 15:06:04 »
cotag, én vettem tôled régebben egy nagyon kellemes fehér refill borotvaszappant, amihez akkor a fémtartót nem kértem (hülye fejemmel). Segíts már légyszi milyen márka volt az! Sajnos nem jut az eszembe.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #8 Dátum: 2009. November 19. - 15:22:12 »
Valakinek van valami tapasztalata a L'occitane borotválkozási termékeivel? Néztem magyar honlapjukat de eléggé arany áron van.

L'occitane cuccokbol hasznaltam a Cade szappant, borotvakremet es aftershave balzsamot, illetve a borotvaolajat is. Mint afele termeszetes alapanyagokkal dolgozo francia kozmetikai ceg, nem eppen olcso.

Szvsz a szappan megeri az arat, bar nem olcso, de egy ilyen szappan napi hasznalat mellett, akar egy evig is a tarsad lehet, amellett, hogy valoban kivalo darab. Az after balzsam az egyik legjobb, amit hasznaltam, de en nem vagyok kifejezetten kremes ember. Nagyon fuszeres, karakteres illata van, nem nagyon tudom mihez hasonlitani, azt hiszem 'love it or hate it' kategoria. Ugyanilyen a borotvakrem illata, azonban az hagy nemi kivannivalot maga utan. Nehezen habzik es sok kell belole, nem adja konnyen magat. VIszont ha sikerrel jarsz, akkor nagyon jo minosegu habot kapsz. Kulhoni forumokon  allitottak, hogy valamit valtoztattak a recepturan es mar habzik tisztesegesen, de nem tudom megerositeni.

A borotvaolaj... hat nem is tudom. En azt hittem, hogy preshave olaj es ezert vettem. Aztan kiderult, hogy ez valojaban a habot kellene, hogy helyettesitse. Nem mondanam, hogy lehetetlen kuldetes vele borotvalkozni, gyors megoldasnak ok, de pl ATG nem mernek menni ezzel.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #9 Dátum: 2009. November 19. - 15:23:13 »
cotag, én vettem tôled régebben egy nagyon kellemes fehér refill borotvaszappant, amihez akkor a fémtartót nem kértem (hülye fejemmel). Segíts már légyszi milyen márka volt az! Sajnos nem jut az eszembe.

L'occitane Cade  ;) Ezek szerint bevalt? Egyebkent megvan a femtarto meg, de azt hiszem meg kellene tartanom...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #10 Dátum: 2009. November 19. - 16:21:49 »
Éreztem, hogy most kell megkérdeznem!  ;D
Bizony bevált, nagyon kellemes illata van, jó habot ad! Egyszóval megérte!
A tartót megoldottam egy zöld nagy bögrével, viszont a legutóbbi Trumper limes pucéran van, annak most van úton felém ez a fémtartó:
http://www.dick.biz/dick/product/709197/detail.jsf

Egy darabig kínlódtunk edrose-zal - neki is kellett volna valami szép esztergált fa - aztán ô is megoldotta másként.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #11 Dátum: 2009. November 27. - 20:41:07 »
Hasznalt mar valaki Trumpers West Indian Limes cologne-t? Esetleg valaki sample pack-jeben nem volt?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #12 Dátum: 2009. November 27. - 21:03:02 »
Részemről sajna mindkét válasz negatív... Megnéztem, de ilyen sample-m nincsen.
A Truefitt & Hill West Indian-je van meg, de még nem próbáltam.

Nem elérhető Pietro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 159
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #13 Dátum: 2010. Március 05. - 12:45:43 »
Legnagyobb előszeretettel az Art of Shaving termékeit használom. Elő-olaj, szappan(ok) és krémek, balzsamok és parfum. Méregdrágák de (méreg)jók!  ;) Második helyre (vagy holtversenyben) a L'Occitane termékeit sorolnám. Cade szappan és krém, borotvaolaj, aftershave balzsamok és parfum (a szappanuk és krémjük nem zsíralapú, hanem növényi, de szintén szuper... és szintén borsos az áruk...
Thiers-Issard "Le Petit Français" 4/8 | Thiers-Issard "Fox and Rooster" Silverwing Sheffield 5/8  | Dovo "Black Star" 5/8 | Sigmund Hollinger Sheffield 5/8 | Wacker "Jahresmesser 2009" 6/8 | Seizomoto Kinsei Kamisori | Merkur 34C (HD) | Merkur 37C (slant)

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Márkákkal kapcsolatos kérdések, vélemények
« Válasz #14 Dátum: 2010. Március 22. - 08:19:45 »
Gondolom ez az a L'Occitane szappan amiről szó van. Valaki meg tudná mondani, hogy kb mekkora az átmérője a szappannak? Nem szeretnék most még egy méregdrága tálért kiadni sok pénzt. Vagy esetleg valakinek ötlete hol tudnék hozzá olcsón valami tálat szerválni? Láttam a pamacs&penge blogon az IKEA-s tálakat, de sajnos a közelünkben (Kecskemét) nincs IKEA :(
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici