Szerző Téma: fonthunter  (Megtekintve 90339 alkalommal)

Nem elérhető barsa

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:fonthunter
« Válasz #75 Dátum: 2011. Február 21. - 13:19:14 »
Mintha egy nagy nemzetközi szerződés aláíróinak csoportképeit látnánk...  :)

Gondolom, egy kis idő elmegy azzal, hogy az aktuális borotválkozás minden egyes szereplőjét kiválogasd  ::)

Mielőtt nemrégiben DE-re váltottam, már évek óta ugyanazt a patront és balzsamot használtam, késztetésem sem volt arra, hogy váltsak, most meg élvezettel próbálgatok, szagolgatok különböző termékeket, és csak gyarapodik-gyarapodik a fürdőszobapolc. A feleségem meg csak mosolyog  :)   :borz1:


FBP

  • Vendég
Re:fonthunter
« Válasz #76 Dátum: 2011. Február 21. - 13:33:43 »
Fonti, melyik gyermekmondókával választod ki az aznapit!?   :evil:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #77 Dátum: 2011. Február 21. - 13:40:54 »
Vannak kedvencek, azok sűrűbben kerülnek sorra, úgy az AS, mint a pamacs. Hangulatom szerint választok általában, igyekszem az összhangot megközelíteni a szappanokkal is. Még nem romlott meg eddig semmi, igaz nem is keresem a szavatossági dátumot.  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:fonthunter
« Válasz #78 Dátum: 2011. Február 21. - 16:44:24 »
Pamacs csapatom ...update.



Eeeeeeejnye Fonti.... mindezt suttyonban??? Vagy csak én néztem közben a kettest?

Másik topikban épp érdeklődtek, hogy vajon Kent KB4 vagy az itt látható Muehle... tessék választ adni  ;)

Na hol is kezdjem... A nagy Kent az BK8 vagy BK12? Milyen a BK4-hez képest? Azt írják kevésbé 'floppy'. Aztán... milyen a Shavemac? A Rooney az melyik? A Simpsonsok közül a Chubby a legtömötebb? Na tessék elkezdeni mesélni  :borz1:

És én még azt gondoltam túl sok pamacsom van és el kellene egy-kettőt adni  ;D

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #79 Dátum: 2011. Február 21. - 17:13:48 »
Nnna, akkor sorban kedves Cotag.  :)
1. Nem suttyomban, csak miután már egy párszor megutáltatok, gondoltam így nem kell külön külön.  ;D Ezért egyszerre készítettem egy jelenlegi leltárt.
2. A Kent BK4 és a fehér nyelű Mühle közül az utóbbit ajánlom. Egy kicsit tömöttebb talán. Legalábbis én jobban szeretem. Persze az olajfa nyelű Mühle sokkal jobb annál is.  ;)
3. A nagy Kent az BK12. A BK4-hez képest óriás, iszonyatos mennyiségű habot képes "felszippantani" és ugyanúgy elég lágy.
4. A Shavemac a németek büszkesége meg most már nálam is az egyik csúcs. Ezek kézzel készültek és az enyém a D01-es 24 mm-es változata, Extra Silver Tip 2 Band Version. Különböző méretben készítik ( 18, 20, 24, 26 és 28 cm). Egyszerűen fantasztikus! Annyira tömött, hogy szinte kemény, ugyanakkor lágyan simogató. Ha csak egyet tarthatnék meg, akkor ezt hagynám meg. ...no meg még a SIMPSON Chubby 2-őt. Amely szintén hasonló kaliberű. De ilyen jellegű a nagy Simpson Polo 10-esem is. Bár ez a tömöttség még a kis - utazós - Commodore X1-re is vonatkozik.
A Rooney az alsó sorban balról a harmadik, fekete amire rá van írva, hogy Rooney.  ;D Ez már egy "átlagos" borzika.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #80 Dátum: 2011. Február 21. - 17:25:10 »
Még egy pillantás a fürdőszobasarkomba:

H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:fonthunter
« Válasz #81 Dátum: 2011. Február 21. - 17:26:41 »
Fonti, én szívből gratulálok a gyűjteményedhez!

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #82 Dátum: 2011. Február 21. - 17:33:39 »
Köszi KunEmber! 
 :sör:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető sonkatekercs

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:fonthunter
« Válasz #83 Dátum: 2011. Február 21. - 18:12:41 »
Egészen elképesztő, és becsülni való...  :o Gratulálok!

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:fonthunter
« Válasz #84 Dátum: 2011. Február 21. - 18:25:29 »
Nnna, akkor sorban kedves Cotag.  :)
1. Nem suttyomban, csak miután már egy párszor megutáltatok, gondoltam így nem kell külön külön.  ;D Ezért egyszerre készítettem egy jelenlegi leltárt.
2. A Kent BK4 és a fehér nyelű Mühle közül az utóbbit ajánlom. Egy kicsit tömöttebb talán. Legalábbis én jobban szeretem. Persze az olajfa nyelű Mühle sokkal jobb annál is.  ;)
3. A nagy Kent az BK12. A BK4-hez képest óriás, iszonyatos mennyiségű habot képes "felszippantani" és ugyanúgy elég lágy.
4. A Shavemac a németek büszkesége meg most már nálam is az egyik csúcs. Ezek kézzel készültek és az enyém a D01-es 24 mm-es változata, Extra Silver Tip 2 Band Version. Különböző méretben készítik ( 18, 20, 24, 26 és 28 cm). Egyszerűen fantasztikus! Annyira tömött, hogy szinte kemény, ugyanakkor lágyan simogató. Ha csak egyet tarthatnék meg, akkor ezt hagynám meg. ...no meg még a SIMPSON Chubby 2-őt. Amely szintén hasonló kaliberű. De ilyen jellegű a nagy Simpson Polo 10-esem is. Bár ez a tömöttség még a kis - utazós - Commodore X1-re is vonatkozik.
A Rooney az alsó sorban balról a harmadik, fekete amire rá van írva, hogy Rooney.  ;D Ez már egy "átlagos" borzika.

Ugyan Fonti, én nem utáltalak eddig  ;) Gratulálok a gyűjteményhez, nagyon szép.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #85 Dátum: 2011. Február 21. - 18:30:45 »
Köszi fijjjúk!

Ugyan Fonti, én nem utáltalak eddig  ;)

Csak vicceltem én is, ahogy néhányan szintén.  :crazy:   ...eddig!  :o  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:fonthunter
« Válasz #86 Dátum: 2011. Február 21. - 18:33:04 »
Én utálom, igenis!  ;D

Főleg, hogy pénteken végigfogdostam mindet. A Shavemacot aznap vette át...

Azért respect, fonti, hogy a Zenith malackát is odapakoltad a pamacsarisztokrácia mellé!   ;)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:fonthunter
« Válasz #87 Dátum: 2011. Február 21. - 18:39:53 »
Itt az ember mindig tudja csorgatni a nyálát valamire  ;D Szép kis gyűjtemény! :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #88 Dátum: 2011. Február 21. - 18:56:29 »
Én utálom, igenis!  ;D

Na ugye, na ugye!  ;D  ...de azért köszi neked, hogy ide jutottam!  ;)

És Sanyinak is a szép szavakat!
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:fonthunter
« Válasz #89 Dátum: 2011. Február 21. - 22:32:16 »
Hát ez komoly, gratulálok!
Ha egyszer a párom majd sokalni fogja a cuccaimat, akkor csak megmutatom neki ezeket a képeket...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici