Szerző Téma: fonthunter  (Megtekintve 90448 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #15 Dátum: 2010. Február 26. - 23:01:10 »
Na, jó ha annyira hinni akartok, mutatok róla egy képet mindjárt, hogy lássátok szümütükhel... :)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #16 Dátum: 2010. Február 26. - 23:06:06 »
Na, itt a kisöreg, még élezés elôtti eredeti állapotában:



Majd lesz saját fotó is, mert nagyon fotogén a "kicsike"!  :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 26. - 23:23:51 írta fonthunter »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:fonthunter
« Válasz #17 Dátum: 2010. Február 27. - 09:02:30 »
Szép darab a "kisöreg"  ;D 8) grat hozzá!

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #18 Dátum: 2010. Február 27. - 09:12:45 »
Köszi morphin! Nagy tisztelettel nézek rá! :)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:fonthunter
« Válasz #19 Dátum: 2010. Február 27. - 09:57:36 »
Gyönyörű kis "bárd"! :)
120 év alatt nem sokat használták...

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:fonthunter
« Válasz #20 Dátum: 2010. Február 27. - 11:44:53 »
Fonti, nagyon szép, fene a fenédet... Erre már mögbizsereg bennem a kukac, nem úgy, mint a japánokra...  ;D
Azt azonban tudjad, hogy ez a borotva bőven több, mint 120 éves. Én rádobnék még minimum vagy 40 évet: úgy a formája, mint a nyele inkább a XIX. sz. közepét idézi. Az 1890-es években már a celluloid uralkodott, és nem volt már divat a borbélyfej. Vagy akkor ez egy nagy kivétel. ;)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #21 Dátum: 2010. Február 27. - 11:59:38 »
Én is nagyon bizsergek tôle!  ;D Nekem is gyanús volt a 120 év, külön megkérdeztem az eladót, aki szakértô és ezt tippelte. De Ed neked van szerintem is igazad, ez még nem celluloidos és láttam hasonlót lepusztult állapotban, amit 1850 körülire hirdettek. De tényleg nagyon kért az emberem, nehogy lepolírozzam a patináját! Megígértem neki! Nem volt nehéz!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:fonthunter
« Válasz #22 Dátum: 2010. Február 27. - 12:37:04 »
Először röhögtem a sikítozós Heineken-reklámon, de ezeket a pengecsodákat elnézve, mi is simán összehoznánk egy ilyet :D

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:fonthunter
« Válasz #23 Dátum: 2010. Február 27. - 13:48:03 »

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #24 Dátum: 2010. Február 27. - 14:19:32 »
Hát igen, meg ha szállítana hozzánk, meg még az is lehet, hogy 100 körül leüthetô lenne a hajnali záráskor.  ;)
És akkor lehetne élvezkedni a restaurálással. ...ezen eléggé látszik, hogy nemigen NOS.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:fonthunter
« Válasz #25 Dátum: 2010. Február 27. - 16:07:20 »
Nem értem miért nem szállítanak...az én Gillette Slim-emet B&B-en vettem. 3,2$ volt a szállítás és 1 hét alatt itt volt.(ezért is kamillázok nagyokat amikor meglátom hogy 10-20-30 dollárokat kérnek egyesek a SIMA szállításért)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #26 Dátum: 2010. Február 27. - 16:33:44 »
Van akit rá lehet beszélni hogy postázza Magyarországra, csak azt - meg a plusz költséget - még a licit vége elôtt kell vele megbeszélni provizórikusan...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:fonthunter
« Válasz #27 Dátum: 2010. Február 27. - 16:53:06 »
Az esetek nagy reszeben, ha latjak, hogy normalis vagy esetleg megnezik a visszajelzeseidet a profilodban, akkor hajlandoak postazni. A postai ar eleg kiszamithatatlan. SRP-n peldaul nagyon jo, hogy az esetek nagy reszeben a vetelar tartalmazza a postai koltseget. Nagyon orulok, hogy ott ez a szokas alakult ki...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #28 Dátum: 2010. Február 27. - 17:03:48 »
...és ha netán az SRPseknél nem tartalmazná esetleg, a plusz 6 dolcsit - amit egyes "elvetemültek" szoktak kérni -, ki lehet bírni.  :)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:fonthunter
« Válasz #29 Dátum: 2010. Február 27. - 17:19:04 »
Nem értem miért nem szállítanak...az én Gillette Slim-emet B&B-en vettem. 3,2$ volt a szállítás és 1 hét alatt itt volt.(ezért is kamillázok nagyokat amikor meglátom hogy 10-20-30 dollárokat kérnek egyesek a SIMA szállításért)

Illetve az azért hozzá tartozik, hogy a 3,2 dolláros szállítással nagy mázlid volt, morphin. Leginkább az ilyen küldemények tudnak „eltűnni”. Sajnos megéri a plusz pár dollár a biztosabb megérkezésért. Nekem az az érzésem, hogy a postán már hihetetlenül vágják, milyen ország milyen postai szolgáltatása a lekövethető(bb), és melyik nem – és ezeket könyörtelenül tizedelik. Vagy ötödölik.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici