Szerző Téma: fonthunter  (Megtekintve 83760 alkalommal)

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:fonthunter
« Válasz #30 Dátum: 2010. Február 27. - 17:27:33 »
Miután több mint két éve már nem pesten lakom,hanem egy kis községben mellette...hálát adok az égnek,itt nagyon rendes a postás.Múltkor elkezdtem neki mondani,hogy szerencsére nekem még nem volt problémám,de annyi rosszat lehet hallani.Nem az ő hibájuk aláírom,hanem aki központilag szortírozza a dolgokat...de hogy jön ahhoz akárki is hogy más küldeményét (tulajdonát) csak úgy elvegye.Ha meglátnám,úgy elverném,hogy nemsok kedve lenne tovább élni.(kicsit átmentünk Fonthunter topik rombolásába,szval abbahagyom  ;D ) Ed neked meg megy PM

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:fonthunter
« Válasz #31 Dátum: 2010. Február 27. - 17:43:57 »
http://cgi.ebay.com/THE-CELEBRATED-ANTIQUE-GERMAN-STRAIGHT-RAZOR-in-BOX_W0QQitemZ300399282695QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item45f1314a07
Böngészés közben megtaláltam az egyik tesóját...bár ez eléggé rottyon van.

Figyelmesen megnézve a képeket, sajnos úgy látom, hogy ennek a pengének a középen van egy repedés az élre merőlegesen. :(
Szóval még ha el is küldené Magyarországra, nem nagyon lehetne rendbehozni... Kár érte...

Most nézem, hogy ezt írja is az eladó: "Blade has a thin stress crack about 1/2 inches from the edge to the point of the arrow."
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 27. - 18:09:05 írta Gorila »

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #32 Dátum: 2010. Március 28. - 21:53:48 »
A Köveim és én:



Jobbról balra a Gábor (BUDDEL) által nekem javasolt 1000-2000-es japán HONYAMA AOTO - amely a Dicktől  érkezett a héten -, aztán a Norton 4000-8000-ese, majd végül a Spyderco Bench Stone UF, ami ha jól tudom 12 000 grit körül lehet. (Elöl egy cromoxidos balsafa a fenőszíj előtti finomhangoláshoz.)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 28. - 22:00:55 írta fonthunter »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:fonthunter
« Válasz #33 Dátum: 2010. Március 28. - 21:59:25 »
Na, ebbol az elezos szettbol az Ikeas spircni mar nekem is megvan, mar csak a kovek kellenek  :o

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:fonthunter
« Válasz #34 Dátum: 2010. Március 28. - 22:04:35 »
;D  ;D  ;D

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:fonthunter
« Válasz #35 Dátum: 2010. Március 28. - 23:11:11 »
Fonti, a kromoxidos balzafat ugyanugy hasznalod akar egy kromoxidos bort? Tehat feneskor mindig a pengehat van elol? Nem tul rovid ez a fa?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #36 Dátum: 2010. Március 28. - 23:30:25 »
Igen, úgy mint a bőrön! Különben tollaságat faragnék közben a fából.  ;) A mérete 19,5 x 7,5 cm, nem kicsi, de akár kézben is fogható...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:fonthunter
« Válasz #37 Dátum: 2010. Március 29. - 11:19:11 »
Nekem van 15 centis balzafás, és 26 centis bőrös, de én sok különbséget nem fedeztem fel a kettő között méretileg, a kisebb is tökéletesen használható.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #38 Dátum: 2010. Április 17. - 16:08:25 »
"Kôtáram" újabb lakóval gyarapodott, egy Belgischer Brocken természetes kék kôvel. A szettben a 150x80x13 mm-es kô, egy szép fa tok, egy darab fenôbôr és egy kis dörzskô volt. ...no meg egy oklevél!  ;)



A kék belga kô mondjuk nem hosszú, viszont széles és 5000-esnek mondott, így a Norton 4000-es és 8000-es között fog szolgálatba lépni.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető ronin

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:fonthunter
« Válasz #39 Dátum: 2010. Április 17. - 16:45:30 »
Idézet
...A kék belga kô mondjuk nem hosszú, viszont széles és 5000-esnek mondott, így a Norton 4000-es és 8000-es között fog szolgálatba lépni.
Ahogy megvettem a kék belga követ, rögtön eladtam a Norton 4000/8000-est. Amúgy gratulálok! És egyben örülök, hogy nem csak nálam működik a HAD.  ;)  :P

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #40 Dátum: 2010. Május 01. - 19:22:36 »
Borotvás köveim...

H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető bimbi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 572
    • kések
Re:fonthunter
« Válasz #41 Dátum: 2010. Május 01. - 19:51:14 »
:leborulósszmájli:  :o
"...tegnapelőtt, amikor még holnapután volt..."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #42 Dátum: 2010. Május 01. - 20:02:58 »
Igyekeztem a megfelelô gridfokozatú sort összeszedni a szükséges munkálatokhoz, a 600-astól a 12 ezresig...  ::)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:fonthunter
« Válasz #43 Dátum: 2010. Május 01. - 20:04:15 »
hátigen... Lassan nyithatnál egy borotvafenő-üzletet :)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:fonthunter
« Válasz #44 Dátum: 2010. Május 01. - 20:07:53 »
Barátaimnak rendelkezésre állok...  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici