Szerző Téma: Cella, Figaro  (Megtekintve 9674 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Cella, Figaro
« Dátum: 2015. Május 29. - 13:08:40 »
Olasz mandulás szappanok.
Kinek melyik jön be, habképzés, illat, stb szempontjából?



(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Cella, Figaro
« Válasz #1 Dátum: 2015. Május 29. - 13:25:20 »
Csak a Figarot ismerem, egyszer próbáltam, arcon, nem volt rossz. Tálkában sztem habtenger várható belőle. Az illat atomjó marcipán.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Cella, Figaro
« Válasz #2 Dátum: 2015. Május 29. - 13:37:16 »
Csak a Figarot ismerem, egyszer próbáltam, arcon, nem volt rossz. Tálkában sztem habtenger várható belőle. Az illat atomjó marcipán.
Én is csak azt ismerem. Nagyon jó, kár hogy az illat nem marad meg az arcon. Vagy szerencse?  :crazy:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Cella, Figaro
« Válasz #3 Dátum: 2015. Május 29. - 13:56:10 »
Nekem működésre egykutya volt az összes eddig próbált olasz mandulás szappan: Cella, Figaro, Roxi, Tcheon Fung Sing, Vitos.

Azonos márkán belül is jellemző volt apró illatbeli eltérés (Cella, Vitos), és ugye két -három éves állás alatt mind elveszíti az illatát.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Cella, Figaro
« Válasz #4 Dátum: 2015. Május 29. - 14:12:18 »
Mindenben egyetértek Zolival.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Cella, Figaro
« Válasz #5 Dátum: 2015. Május 29. - 14:31:56 »
 :cimbi:

A lényeg kimaradt: A működésük szuper volt! Könnyen, baromi tartós és tápláló hab.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Cella, Figaro
« Válasz #6 Dátum: 2015. Május 29. - 14:56:46 »
Szuper. Nem kell kipróbálnom a többit. Köszi srácok.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Cella, Figaro
« Válasz #7 Dátum: 2015. Május 30. - 16:47:12 »
Igen, gyakorlatilag csak az illatban van különbség, a hab jellegében egészen elhanyagolható (talán-talán a Cella a legjobb).
Cella, Vitos: "natúr" mandula marcipán
Figaro, Roxi: "amaretto"

Megjegyzem, a Roxi nálam működött, de lehet, hogy már túl régi volt, amit kaptam, és - úgy éreztem - aránytalanul sokat kell dolgozni a habért. Ezért továbbadtam (már nem tudom kinek), új tulajdonosa viszont nem panaszkodott rá.
Megjegyzem, amikor vettem, ez már akkor is NOS volt, mert már nem gyártják.

Működésben-habképzésben nálam ez az olasz iskola az etalon - és mivel a mentolos habzócuccokat nem szeretem, ezért nálam a mandulás "kivitel" a preferencia.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Cella, Figaro
« Válasz #8 Dátum: 2015. Május 30. - 16:49:34 »
:cimbi:

A lényeg kimaradt: A működésük szuper volt! Könnyen, baromi tartós és tápláló hab.

"Tápláló???" Hát ehető?  :o :evil:
(igaz, a cellás közös beszerzést már nem tudom ki intézte (ezúton is elnézést), de mondta is, hogy kisfiát alig tudta visszatartani a marcipán-illatú szappan megkóstolásától... ;D)

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Cella, Figaro
« Válasz #9 Dátum: 2015. Május 30. - 16:52:27 »
Igen, ehető! Mint bármelyik gomba: egyszer!  :crazy:
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Cella, Figaro
« Válasz #10 Dátum: 2015. Július 06. - 12:30:08 »
Nem tudom más is észre vette-e, de az Edgarm-féle olasz beszerzésből származó Figaro szappan valami limited edition. Ez rá is van írva (lsd kép), plusz a gyártónál a hátulján megjelenik Tcheon Fung Sing. Egyébként illatra, működésre számomra ugyanolyannak tűnik mint a "nem limited"....

Egy kép b&b-ről:
(szerintem)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Cella, Figaro
« Válasz #11 Dátum: 2015. Július 12. - 10:32:59 »
Figaro nálam is jól működik, bár a Tcheon Fung Sing-től nem vártam mást  :thumbup:
Kiváncsi vagyok, hogy mitől lett limited edition?

Nem tudom más is észre vette-e, de az Edgarm-féle olasz beszerzésből származó Figaro szappan valami limited edition. Ez rá is van írva (lsd kép), plusz a gyártónál a hátulján megjelenik Tcheon Fung Sing. Egyébként illatra, működésre számomra ugyanolyannak tűnik mint a "nem limited"....
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Cella, Figaro
« Válasz #12 Dátum: 2015. Július 13. - 01:48:29 »
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Cella, Figaro
« Válasz #13 Dátum: 2015. Július 13. - 05:49:55 »
Figaro nálam is jól működik, bár a Tcheon Fung Sing-től nem vártam mást  :thumbup:
Kiváncsi vagyok, hogy mitől lett limited edition?

Nem tudom más is észre vette-e, de az Edgarm-féle olasz beszerzésből származó Figaro szappan valami limited edition. Ez rá is van írva (lsd kép), plusz a gyártónál a hátulján megjelenik Tcheon Fung Sing. Egyébként illatra, működésre számomra ugyanolyannak tűnik mint a "nem limited"....
Nekem van mindkettő, majd nyomok egy tesztet.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Cella, Figaro
« Válasz #14 Dátum: 2015. Október 12. - 18:14:01 »
Most egy ideje napi rendszerességgel használom a Figro-t


A lágy szappanból egy nyúlós, képlékeny trutyi lett, bár a habképessége és az egyéb tulajdonsága nem változott.

Elvízesedet? Kinyitva hagyjam száradni egy-két napig?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici