Szerző Téma: Balea / DM  (Megtekintve 22091 alkalommal)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Balea / DM
« Válasz #15 Dátum: 2015. November 16. - 20:04:58 »
Háááát. Talán ha kívülről befelé haladva 2 mm szélességben spirál alakban fel tudod vágni a pamacs alját, mintegy kiterítve a köteget, esetleg rá tudnád tekerni egy másik köteg külső részére. De a szálak hosszát valahogy akkor is össze kellene hozni és a házi vagdosás nagy valószínűséggel hegyes végeket eredményez.
És így sem tudod sokkal megtoldani az átmérőt.
Ha teljesen szétvágsz két pamacsot és összerakod az nem lesz kétszeres méret, elég sok fog veszendőbe menni a félgömb forma miatt.

Üdv

Á

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Balea / DM
« Válasz #16 Dátum: 2015. November 16. - 20:23:04 »
Ketszeres nem is kell, de ket 19esbol elvileg lehet egy 26os. A gyanta agyat azert kene levagni mert a pamacs hegyebol nem szanad vagni, csak a tove formazhato, errol van YTon video, hogy csinaljak.

Kivancsi vagyok a vegeredmenyedre, egy ujra nyelezes egyre inkabb a ToDo listamon van. A masikat meg majd meglatom, vagy nem.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Balea / DM
« Válasz #17 Dátum: 2016. Március 03. - 12:38:14 »
Vettem a fiamnak egy DM Balea szintit.Jön vissza hozzám az Omega.Az árához képest egy elég szimpatikus pamacs.Most a DM-ben akciósan 2290 Ft.Praktikus,hogy tartót is adnak ennyi pénzért.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető fixy007

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Balea / DM
« Válasz #18 Dátum: 2016. Március 03. - 13:56:51 »
Van hozzá tartó? Juhé, ezt nem is tudtam....

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Balea / DM
« Válasz #19 Dátum: 2016. December 06. - 15:20:21 »
Ma láttam. Új ára a Balea szintinek 1999.-

Nem elérhető Trailm5

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 151
Re:Balea / DM
« Válasz #20 Dátum: 2016. December 06. - 19:37:04 »
Van hozzá tartó? Juhé, ezt nem is tudtam....
Van . Ilyesmi forma, csk átlátszó plexiből .
http://www.neroli.hu/_cachingdbfield/cHJvZHVjdA,,/aW1hZ2VfbGFyZ2U,/M/z/g/x/vsb_nagy.jpg
Én is ilyen pamacsot használok .
CSak a funkcionalitás , semmi más nem számít .

Nem elérhető korte

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Balea / DM
« Válasz #21 Dátum: 2016. December 20. - 18:50:46 »
Ma vettem egyet én is a szintiből.
Basszus, ég és föld a különbség az öreg sörtémhez viszonyítva. :)
Rájöttem, hogy eddig nem is csináltam habot, csak szétkentem a krémet az arcomon.  ;D

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Balea / DM
« Válasz #22 Dátum: 2016. December 20. - 20:01:01 »
Rájöttem, hogy eddig nem is csináltam habot, csak szétkentem a krémet az arcomon.  ;D

Valami ilyesmit éreztem én is, mikor először használtam a borzom (szintivel még nem volt dolgom). Most tanulgatok malaccal is rendes habot csinálni.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Balea / DM
« Válasz #23 Dátum: 2016. December 20. - 20:22:38 »
Malac és malac között is van különbség. Pl egy Omega és egy Balea ég és föld... :futyul:
(szerintem)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Balea / DM
« Válasz #24 Dátum: 2016. December 20. - 23:11:11 »
Malac és malac között is van különbség. Pl egy Omega és egy Balea ég és föld... :futyul:

Perszehogy. De például nekem szegény elhanyagolt Semogue malaccal érezhetően több melót és matériát kell beleraknom, hogy rendes hab kerekedjen, mint a borrzal - legyen szó tálkáról vagy arcról. És nem is tartja meg olyan szépen az első kör végére.

Mostanság mégis egyre szívesebben nyúlok érte, mert még a hiperérzékeny nyakamnak is jól esik egy kis nyüszütölés vele. Na meg kimondottan kellemes a szemnek. ::)
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Balea / DM
« Válasz #25 Dátum: 2016. December 21. - 09:25:59 »
Malac és malac között is van különbség. Pl egy Omega és egy Balea ég és föld... :futyul:

Perszehogy. De például nekem szegény elhanyagolt Semogue malaccal érezhetően több melót és matériát kell beleraknom, hogy rendes hab kerekedjen, mint a borrzal - legyen szó tálkáról vagy arcról. És nem is tartja meg olyan szépen az első kör végére.

Mostanság mégis egyre szívesebben nyúlok érte, mert még a hiperérzékeny nyakamnak is jól esik egy kis nyüszütölés vele. Na meg kimondottan kellemes a szemnek. ::)
Nekem a Semogue pl. nem vált be. Volt kettő is, de kiszorították őket az Omegák. Ahogy mondod, a Semogue sörte kellemes a szemnek, ergonómikus a nyele (nagyrészt), és nálam ennyiben meg is állt a pozitívumok sora. Omegához viszonyítva nehezebben puhult a köteg, ha bepuhult akkor floppyvá vált, a habot meg nem igazán tartotta, olyan volt mintha beszívta volna.
Persze ez az én szubjektív véleményem, mindenki mást szeret, de ha teheted (és még nem tetted) próbálj ki egy Omegát, 23-26os kötegűt.
Mára már 98%-ban a Proraso-Omega nagy pamacsot használom. Az a maradék 2% meg a Balea szinti.
(szerintem)

Nem elérhető korte

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Balea / DM
« Válasz #26 Dátum: 2016. December 21. - 11:16:34 »
Malac és malac között is van különbség. Pl egy Omega és egy Balea ég és föld... :futyul:

Perszehogy. De például nekem szegény elhanyagolt Semogue malaccal érezhetően több melót és matériát kell beleraknom, hogy rendes hab kerekedjen, mint a borrzal - legyen szó tálkáról vagy arcról. És nem is tartja meg olyan szépen az első kör végére.

Mostanság mégis egyre szívesebben nyúlok érte, mert még a hiperérzékeny nyakamnak is jól esik egy kis nyüszütölés vele. Na meg kimondottan kellemes a szemnek. ::)
Nekem a Semogue pl. nem vált be. Volt kettő is, de kiszorították őket az Omegák. Ahogy mondod, a Semogue sörte kellemes a szemnek, ergonómikus a nyele (nagyrészt), és nálam ennyiben meg is állt a pozitívumok sora. Omegához viszonyítva nehezebben puhult a köteg, ha bepuhult akkor floppyvá vált, a habot meg nem igazán tartotta, olyan volt mintha beszívta volna.
Persze ez az én szubjektív véleményem, mindenki mást szeret, de ha teheted (és még nem tetted) próbálj ki egy Omegát, 23-26os kötegűt.
Mára már 98%-ban a Proraso-Omega nagy pamacsot használom. Az a maradék 2% meg a Balea szinti.

Ez az említett "Proraso-Omega nagy pamacs"?
https://www.wetshaving.hu/termekek/borotvalkozas/borotvapamacsok/proraso-borotvapamacs?sort=p.price&order=ASC

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Balea / DM
« Válasz #27 Dátum: 2016. December 21. - 12:18:51 »
igen :thumbup:
(szerintem)

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Balea / DM
« Válasz #28 Dátum: 2016. December 21. - 15:59:32 »
Persze ez az én szubjektív véleményem, mindenki mást szeret, de ha teheted (és még nem tetted) próbálj ki egy Omegát, 23-26os kötegűt.

Épp a karácsonyi borzomat várom, szóval egy darabig most biztosan nem veszek újabb pamacsot. De mindenesetre felvettem a kívánságlistára. :) Bár én valami kisebbet nézek majd, lehetőleg fa nyéllel.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Balea / DM
« Válasz #29 Dátum: 2016. December 21. - 17:54:31 »
Nekem is most jon az uj. Ugyhogy lassan megy az eladba ket masik.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici