Szerző Téma: 10 NOS Gillette PSYCHO  (Megtekintve 16748 alkalommal)

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
10 NOS Gillette PSYCHO
« Dátum: 2015. Október 20. - 03:43:25 »
Nem is lenne rossz áron, ha gyorsan összeállnánk 10-en.
NOS Gillette Psycho Tech razor 1956
Sajna egy kulcs sincs hozzájuk - 10 db egy dobozbanhoz járna egy. Replika kulcsokat is kellene gyártatnunk majd.
 /fő = kb. 75USD (Szállítással, VÁMÁFÁ-val.) - Sajna biztosan nem jönne össze, mert az ár már így is gyűjtői kategória.
Annak viszont nagyon kedvező.

« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 20. - 09:08:49 írta SicTransit »

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Re:Közös beszerzések
« Válasz #1 Dátum: 2015. Október 20. - 09:06:13 »
Első!
Úgy értem, egynek jelentkezem.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #2 Dátum: 2015. Október 20. - 09:15:05 »
De ki, és  mennyiért gyártana le replika kulcsot?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #3 Dátum: 2015. Október 20. - 09:16:11 »
A kulcsrésze sztem kicsit megnehezíti. Vagy megszivatja az ügyet.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #4 Dátum: 2015. Október 20. - 09:26:36 »
A kulcsrésze sztem kicsit megnehezíti. Vagy megszivatja az ügyet.

Bizony!

Mert:

1.: NOS az az EGY amelyikhez az eredeti kulcs lesz. Ergó az lesz a legértékesebb.

2.: Az összegre ráül egy kulcs készítés összege.

3.: Ha jól értelmezem a hirdetést, azt az egy kulcsot sem adja hozzá. Ebben a formában lesz egy NOS-LEGO PSCYHO. Végeredményében, egyedi.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #5 Dátum: 2015. Október 20. - 09:42:18 »
Sztem kulcs nélkül értéktelen.

Amúgy 195.000.- lenne vámmal áfával.  Illetve ha kereskedelmi vámtarifa kerül rá akkor még több.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #6 Dátum: 2015. Október 20. - 12:31:44 »
Kulcs nélkül miért értéktelen? Kulcs csak 10 db-hoz járt egy. Ezért a legtöbb gyûjteményben csak replika kulcs van.
Replika kulccsal szerencsével 85 USD körül lehet fogni ilyet, ami nem NOS, de kifogástalan példány. + erre jönne még a szállítás és VámÁfa.
Aluból egy gépi forgácsoló szaki sec- perc alatt legyárt egy tucat ilyen  kulcsot.
Replika kulcsot venni is lehet az eBay szinte folyamatosan. Egy mintát kellene csak szerezni.

Ahogy írtam, kb. 75 USD/db sarccal-mindennel. Nem Globál shippinges, lehet sarc nélkül is becsúszna. Persze vágyódik az ember.
Az 500 USD meg nem kereskedelmi vámtarifa.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #7 Dátum: 2015. Október 20. - 12:44:43 »
Tudjuk, milyen formájú kulcs?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #8 Dátum: 2015. Október 20. - 13:17:53 »
Kulcs nélkül miért értéktelen? Kulcs csak 10 db-hoz járt egy. Ezért a legtöbb gyûjteményben csak replika kulcs van.
Replika kulccsal szerencsével 85 USD körül lehet fogni ilyet, ami nem NOS, de kifogástalan példány. + erre jönne még a szállítás és VámÁfa.
Aluból egy gépi forgácsoló szaki sec- perc alatt legyárt egy tucat ilyen  kulcsot.
Replika kulcsot venni is lehet az eBay szinte folyamatosan. Egy mintát kellene csak szerezni.

Ahogy írtam, kb. 75 USD/db sarccal-mindennel. Nem Globál shippinges, lehet sarc nélkül is becsúszna. Persze vágyódik az ember.
Az 500 USD meg nem kereskedelmi vámtarifa.
Abban az esetben nem ha tudod igazolni hogy magánszemélytől van. Amúgy nem 2+27 százalék megy rá hanem több. Ezekkel eléggé tisztába vagyok, olvass utána kérlek. Vagy beszélj egy illetékessel. Az hogy átcsúszik, igen kicsi az esély rá. Csak kiszámoltam mennyi lenne. Ennyi. Ha van kulcs akkor jó. Hajrá.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #9 Dátum: 2015. Október 20. - 13:37:47 »
http://www.razoremporium.com/gillette-1952-psycho-lock-type-fat-handle-tech-de-safety-razor-case-x1-w-1-key-nos/

Ha jól hallottam, itt little hex-et mond a fickó és annak is tűnik (eléggé kapkodja a kezét), tehát nem ördöngősség. Akár egy szimpla dugókulcsból kiköszörülhető, ha szabványos, de ennyi pénzért kókányolni...
Gyári kulcsos esetén engem is érdekel. Ha nem most, akkor legközelebb.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #10 Dátum: 2015. Október 20. - 13:52:51 »
Hülye vagyok, az egyik képen tisztán látható a sima, hatlapfejű kulcs. Bocs, nincs időm.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #11 Dátum: 2015. Október 20. - 13:57:01 »
Az ami egy kulcskarikával végződik? Azt kéne utángyártani?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #12 Dátum: 2015. Október 20. - 14:14:43 »
Feltételezem.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #13 Dátum: 2015. Október 20. - 14:21:44 »
Akkor az úgy már elég kutyus. Bocs srácok, de ez csak úgy ér vmit ha minden eredeti hozzá. Plusz nem is hiszem hogy pont ugyanilyet fog hozzá csinálni árnyalatban mintában mindenben bárki is. Pedig ez a véggel együtt néz ki jól. De lehet én vagyok maximalista.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #14 Dátum: 2015. Október 20. - 14:42:09 »
No én meg néztem mi a fene finoman szólva a kócs?
Józan parasztésszel gondolkodva rájöttem a képeket nézve.
No még mindig van új dolog itt számomra.  :jajne:  :bor:
Csak a puffin ad erőt...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici