Szerző Téma: 10 NOS Gillette PSYCHO  (Megtekintve 16747 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #15 Dátum: 2015. Október 20. - 14:52:47 »
No én meg néztem mi a fene finoman szólva a kócs?
Józan parasztésszel gondolkodva rájöttem a képeket nézve.
No még mindig van új dolog itt számomra.  :jajne:  :bor:
http://pamacsespenge.blog.hu/2011/08/08/a_bortonzsilett


Betyarka tessék.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #16 Dátum: 2015. Október 20. - 15:39:42 »
Na köszi. Ez hasznos info.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #17 Dátum: 2015. Október 20. - 17:15:10 »
Hát nem tudom tagtársak. Eléggé félre néztek valamit.
Eredeti kulccsal ez a NOS Psycho Tech arany árban lenne, ha egy darabot venne valaki.
Alapvetôen ez egy igénytelen tömeggyártott Tech borotva. Mentálisan sérült vagy börtönre fenyített embertársainknak. Se nem tetszetôs, se nem igényes darabok. Csak érdekes meg aránylag ritka elõfordulású. Szóval eredeti kulcsos árat nem tudnánk és nem is akarnánk megfizetni.

Gyûjteményben bemutatáshoz nem kell a kulcs. Csak a mûködéshez, ha valaki használni akarja.
(Nyitni-zárni a fejet lehet egyszerûbb szerszámmal is.)
Nincs értelme a kulcson lovagolni. A borotva a nagyon ritka. A kulcs persze még ritkább, de ez most másodlagos.
Szóval a közös beszerzésnek nem tárgya a kulcs problémája.

Kereskedelmi vámtarifa itt nem téma. Többször rendeltem ismerôsökkel üzletektôl ennel nagyobb darabszámra az USA-ból. Soha, még csak fel sem merült. Összeghatárt figyel a NAV, a törvényeknek megfelelôen.
Alapbôl 10 darab ilyen termékbôl nem kereskedelmi tétel. Tök mindegy kitôl vesszük.

Nem kifogásokat keresünk a vásárlásra.  :sör: Azt mindenki játsza le magában. Nem kell itt megosztani, mert félre visz a lényegrôl.

A lényeg, hogy NOS, tehát tökéletes állapotú Gillette Psycho Tech DE borotvákhoz tudnánk szerintem jó áron jutni most.
Megspórolnánk a drága USA postát - csak 5 USD/ fô lenne.
A NAV sarc tutira belefér 1.37-es szorzóba. Az borotva 68.5 USD + 5 USD posta = 73.5 USD áron lenne max. Magyarországon.

Gyûjtôként tudom, hogy ez korrekt, jó ár.
Ha egyedül vennék egyet, akkor 85 + 1.37 szeres NAV-val kapcsolatos költség sarc + min. 20-on Dolláros posta lenne ugyan ez.
Kb. 136.45 USD. Legoptimálisabb esetben!

Szóval vágyódhatunk eredeti nyitó kulcsos, garantált NOS állapotú USA Tech Psycho-ra. Dupla áron sem fog szembe jönni soha. Ha meg igen, nem adunk érte annyit.


Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #18 Dátum: 2015. Október 20. - 17:38:49 »
 :bow: Mester. :bow:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető cbandi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #19 Dátum: 2015. Október 20. - 19:41:27 »
ne Herrgeljétek magatokat.... :futyul:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #20 Dátum: 2015. Október 20. - 20:10:33 »
 ;D
De szép rejtett szóvicc. :2thumbup:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető vetus.novacula

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 301
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #21 Dátum: 2015. Október 20. - 23:04:00 »
Gyorsan elérhető, aktuális NOS Gillette Psycho Tech árak.

Angliából kb.100 USD-nek megfelelő összegért beszerezhető. (Ezen  nincs NAV sarc.). 1-1 db külön vásárolható:
Angol gyártás  X1 dátum kóddal, kulcs nélkül.
Jó alternatíva a közös beszerzésünk helyett.

USA aukció, 10 db-os csomagban benne az eredeti kulcs:
USA gyártásnak néz ki, dátum kódok nem egységesek.
Ár: 785 + 37,88 + 205.02 Import Charges = 102,79 USD/db.
(Csak mellékesen jelzem a Globál Shipping program ~26,12% Import Charges NAV sarcot ad rá.)

Akkor ennyi lett volna a közös beszerzésünk? Részemről igen.

U.i: Azt mondjuk nem értem, hogy ha valaki veszi a fáradságot egy témában. Kérdezve kiáll a tagtársak elé.
Azt minek szétoffolni meg cikizni. Köszönöm!  :thumbup:
Így utólag persze semmin nem csodálkozok. Eleve hülye, meg naiv volt a kérdésem. Szinte az összes topik ilyen szétcsapott, személyeskedő, olvashatatlan ebben a fórumban.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #22 Dátum: 2015. Október 21. - 07:13:45 »
Nem mimózáskodni kell, hanem a lekezelő stilust kilőni, már az elejetől kezdve. Elismerem a tudásanyagot, de a stilus maga az ember. És nem a fórum fogad el téged hanem forditva.
Azt meg el kell tudnod viselni hogy egy szakfórumon más is ért a dolgokhoz nem csak te. Azt meg nem is értem miből jött hogy itt elmegy tiz  félborotva bizonytalan áron, kulcs nelkûl, vitrinbe? A shavenookon nem ment el, utánanéztem, pont ilyen ok miatt. Szóval ne a fórumot hibáztasd, hülyézd, minősítsd elsőre, mert azzal csak magadat monitorozod le.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #23 Dátum: 2015. Október 21. - 09:34:21 »
Számomra bizar helyzet lenne ketyósok és börtöntöltelékek számára készített eszközt használnom. Egyelőre egyik sem vagyok, sokkal kellemesebbnek érzem a polgári változatot ;D

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #24 Dátum: 2015. Október 21. - 09:38:28 »
Számomra bizar helyzet lenne ketyósok és börtöntöltelékek számára készített eszközt használnom. Egyelőre egyik sem vagyok, sokkal kellemesebbnek érzem a polgári változatot ;D
:+1:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #25 Dátum: 2015. Október 21. - 10:40:20 »
Számomra bizar helyzet lenne ketyósok és börtöntöltelékek számára készített eszközt használnom. Egyelőre egyik sem vagyok, sokkal kellemesebbnek érzem a polgári változatot ;D
Pedig itt mindenki ápolt. Hidd el, attól, hogy szerinted az a fehér orvosi köpeny, nem az...
 :naughty:
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #26 Dátum: 2015. Október 21. - 14:05:33 »
Én sem értem a gerjedelmet egy ilyen túlárazott, hiányos termékre...
...de hát kinek a pap... nekem a papné.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:10 NOS Gillette PSYCHO
« Válasz #27 Dátum: 2015. Október 21. - 14:27:21 »
Igazából a fő kérdés, hogy ki mennyire definiálja magát inkább gyűjtőnek vagy inkább felhasználónak (de közben persze gyűjtöget). :)
Egy vérbeli gyűjtő nem biztos hogy használni is akarja, csak egyszerűen kell egy ilyen a gyűjteménybe, mer' még nincs. Ennyi.
(szerintem)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici