Szerző Téma: Gillette  (Megtekintve 273215 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Gillette
« Válasz #1440 Dátum: 2017. November 04. - 19:19:30 »
Szerintem, egy 25 grammos végdugó 24k feéraranyból igen csecse tuning lenne.

A fehérarany ötvözet (egyébként nem nyilvános receptek szerint észítik),
tehát nem lehet 24 karátos (100% arany).

Köss bele, köss bele!  :fenek:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Gillette
« Válasz #1441 Dátum: 2017. November 04. - 22:05:19 »
No, megérkezett a SuperSped, gyakorlatilag 5 nap alatt megjött Szófiából. Szép állapotban van, bár hiányzik ez az "endcup". Ma reggel borotválkoztam, így most várat a próba, 2-3 nap, míg a megfelelő szakáll alakul. Ma este egy ékszerész barátommal ránézetek tud-e valami optikai tuningot adni neki pluszba.

Szerintem, egy 25 grammos végdugó 24k feéraranyból igen csecse tuning lenne.

Azután, hogy ezt a kis "párezer" forintos tuningot végrehajtom rajta, majd jól eladom ár alatt, igaz?  ;D
Azt mondta az ékszerész csaj, hogy épp tudna rajta tuningolni, de valószínűleg nem érdemes. Szép az eszköz így is, sztem, ahhoz képest, hogy kb. 70 éves, szinte hibátlan. Majd a használatot is le fogom tesztelni. Előtte persze tiszta szesszel jól le lesz fertőtlenítve.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1442 Dátum: 2017. November 05. - 16:02:46 »
Nem hiszem, hogy barkács, a nyél pontosan követi a ball end Tech és a Superspeed mintázatát. Spanyol ajkú piacra gyártották a fejet, mondjuk egy női borotva protója ehet, arcra nem látom az értelmét ekkora nyélnek.

Üdv

Á
Foglalom :)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Gillette
« Válasz #1443 Dátum: 2017. November 05. - 21:06:12 »
Elsőre vegyes érzelmek vannak bennem a SS 40-el kapcsolatban, de még használgatom...

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1444 Dátum: 2017. November 06. - 12:27:47 »
Az Astra topikot itt folytatva, ha a Ss nyele rövid, próbáld ki a Super adjustablet, ha hozzá tudsz jutni és még nem volt.

Üdv

Á

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Gillette
« Válasz #1445 Dátum: 2017. November 06. - 13:38:09 »
A műanyag nyelűek nálam nem alternatívák... nem tetszenek, ezért nem is szeretném őket használni.  :whoops:

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Gillette
« Válasz #1446 Dátum: 2017. November 06. - 13:47:37 »
Az nem műanyag.

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Gillette
« Válasz #1447 Dátum: 2017. November 06. - 16:35:47 »
Az a fekete nyél az fém? Nem tűnik a képeken annak, de azért elhiszem neked!  :nemtom:

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1448 Dátum: 2017. November 06. - 16:46:34 »
Anodizált alumínium. Csak a Slim twistben, az indiai Techben és a régi bakelit Techekben van műanyag. És a műanyag alaplapos Super adjustableben.

Üdv

Á

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1449 Dátum: 2017. November 16. - 10:36:12 »
Megjott a kicsike. Gillette guruk, meg tudjatok mondani mit tartok a kezemben pontosan?

A fej olyan, mintha sose lett volna hasznalva. Az S1 datumkod 1972 1. negyedevevel kulonosen kedves, akkor szulettem. A Marcas Regs a Marcas Registradas, vagyis bejegyzett vedjegy roviditese.
A nyel aluminium, es 7" hosszu, es ha esetleg nem is gyari, valaki igen komolyan vette a custom melot.




"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1450 Dátum: 2017. November 16. - 11:06:32 »
Hello,

változatlanul spanyol ajkú piacra készült (Közép-, Dél-Amerika) Tech, a nyél szvsz. gyári, de vagy kísérleti darab, vagy ismeretlen széria. Házibarkácsnak azért nem go dolom, mert a minta egy az egyben Gillette és ezekhez külön szerszám kell, nem érné meg külön legyártani.
Arcra nem látom értelmét ilyen hosszú nyélnek, így női vonalra tippelek. Bár volt egy 20-30-as évekbeli angol bakelit gyártó, ami szintén készített méteres "ecsetnyelet" a fejeihez.

Üdv

Á

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1451 Dátum: 2017. November 16. - 11:19:56 »
Hello,
változatlanul spanyol ajkú piacra készült (Közép-, Dél-Amerika) Tech, a nyél szvsz. gyári, de vagy kísérleti darab, vagy ismeretlen széria. Házibarkácsnak azért nem go dolom, mert a minta egy az egyben Gillette és ezekhez külön szerszám kell, nem érné meg külön legyártani.
Arcra nem látom értelmét ilyen hosszú nyélnek, így női vonalra tippelek. Bár volt egy 20-30-as évekbeli angol bakelit gyártó, ami szintén készített méteres "ecsetnyelet" a fejeihez.
Üdv
Á
Koszi, tudom, hogy mar kerdeztem, csak en elesebb fotokat tudtam csinalni, mint amik az ebay-en voltak. Vajon hogy lehetne pontosan kideriteni a hattersztorit? Irtam a Gillette-nek, de baromira meglepne, ha tudnanak valaszolni barmit is.
Egyebkent en is noi vonalra szanom. :)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1452 Dátum: 2017. November 16. - 15:20:26 »
Aaaah. Redditen megszakertettek, toldva lehet. Az a vicc, hogy meg ezek utan sem latom, hogy tobb darabbol lenne.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1453 Dátum: 2017. November 16. - 15:44:50 »
Redditen sok a szakértő...

Üdv

Á


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici