Szerző Téma: Gillette  (Megtekintve 273208 alkalommal)

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1470 Dátum: 2018. Május 14. - 22:36:16 »
Senki sem ismeri mi a pontos sztori (tudtommal). Van meg egy pár tömör ezüst-arany Gillette, de mind különbözik egymástól, valószínű, hogy nagyon sok pénzért különböző ékszerészek építettek borotvákat a Gillette fejek alá.

A hirdetésben az kicsit fura, hogy sterling silvert ír, de a kalap és az alaplemez nincs jelölve, míg a másik, ezzel teljesen azonos, borotván minden egyes részegység be van ütve.

Üdv

Á

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1471 Dátum: 2018. Május 15. - 08:09:54 »
Senki sem ismeri mi a pontos sztori (tudtommal). Van meg egy pár tömör ezüst-arany Gillette, de mind különbözik egymástól, valószínű, hogy nagyon sok pénzért különböző ékszerészek építettek borotvákat a Gillette fejek alá.

A hirdetésben az kicsit fura, hogy sterling silvert ír, de a kalap és az alaplemez nincs jelölve, míg a másik, ezzel teljesen azonos, borotván minden egyes részegység be van ütve.

Üdv

Á
Oh. Ez uj uzleti modellt sugall. Hogy is volt azzal az otvossel? Minden csalas nelkul egy-egy ritka replikanak is lehetne gyujtoi erteke.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1472 Dátum: 2018. Május 15. - 14:07:36 »
Ezek tömegcikkek, alapvetően nem sok olyan ritka példány van, amit kisiparilag lehet reprodukálni.
Leginkább ezek a ékszer verziók és a létező darabokból gyárilag összerakott hibridek jöhetnek szóba.

A másik "Gorham" egyébként 24 angol fontért ment el 2011-ben.

Üdv

Á

Nem elérhető mGabor

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Gillette
« Válasz #1473 Dátum: 2018. Május 22. - 20:52:37 »
Sziasztok!

Előre is bocsi, ha off, de lenne itt egy Gillette utazó készlet, hiánytalan, nagyon szép állapotban. Tudnátok segíteni abban, hogy mennyit érhet? Egyik barátomé és szeretne túladni rajta. Előre is köszönöm a segítségeteket!



« Utoljára szerkesztve: 2018. Május 23. - 07:10:49 írta SicTransit »

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Gillette
« Válasz #1474 Dátum: 2018. Május 23. - 07:11:09 »
5k körül szerintem.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1475 Dátum: 2018. Május 27. - 18:08:28 »
Tud valaki meselni a Gillette New Short Comb-rol? Hogy muzsikal az ismertebb borotvakkal osszehasonlitva? Az Old Type-omat nagyon szeretem, es az R41-hez hasonlit a legjobban.
Most hirdet valaki egy rodiumozott new sc-t. Elkezdtem utanaolvasni, es kavar van, ha jol ertem, (nem nyelvi nehezseg, csak nehezen hiszem) akkor azt magyaraztak, hogy a new sc-bol tobbfele topcap-pel szerelt verzio van, es amit az adott topikban a kepen lattunk, azon pre-war tech cap-el megegyezo felso lemez volt, amitol olyan enyhe, mint egy kezesbarany. Viszont top cap-je valogatja, hogy milyen a viselkedese. Na kezesbaranyt es egyeb lagy vegtagokkal szerelt mas allatokat nem utaztatnek amerikabol. Viszont szerintem tobbeteknek lehet ilyen new sc-je, elsokezbol jobban orulnek velemenynek es a fenti elmelet megerositesenek vagy cafolatanak.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1476 Dátum: 2018. Május 27. - 19:03:51 »
Hello,

összefutunk, odaadom, kipróbálod. Ez a "szögletes" kalap dolog kicsit túl van lihegve szerintem. Szintén szerintem LC jobb, hatékonyabb, finomabb.

Üdv

Á

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1477 Dátum: 2018. Május 27. - 19:34:01 »
Hello,

összefutunk, odaadom, kipróbálod. Ez a "szögletes" kalap dolog kicsit túl van lihegve szerintem. Szintén szerintem LC jobb, hatékonyabb, finomabb.

Üdv

Á
Nem az sc-hez ragaszkodom, csak feltunt egy ujrabevont darab, mint az uj, es em arra is gerjedek. :)
De tenyleg kiprobalnam, ha lehet.
Koszi!
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Gillette
« Válasz #1478 Dátum: 2018. Május 27. - 21:00:31 »
Tud valaki meselni a Gillette New Short Comb-rol? Hogy muzsikal az ismertebb borotvakkal osszehasonlitva? Az Old Type-omat nagyon szeretem, es az R41-hez hasonlit a legjobban.
Most hirdet valaki egy rodiumozott new sc-t. Elkezdtem utanaolvasni, es kavar van, ha jol ertem, (nem nyelvi nehezseg, csak nehezen hiszem) akkor azt magyaraztak, hogy a new sc-bol tobbfele topcap-pel szerelt verzio van, es amit az adott topikban a kepen lattunk, azon pre-war tech cap-el megegyezo felso lemez volt, amitol olyan enyhe, mint egy kezesbarany. Viszont top cap-je valogatja, hogy milyen a viselkedese. Na kezesbaranyt es egyeb lagy vegtagokkal szerelt mas allatokat nem utaztatnek amerikabol. Viszont szerintem tobbeteknek lehet ilyen new sc-je, elsokezbol jobban orulnek velemenynek es a fenti elmelet megerositesenek vagy cafolatanak.
Az SC más karakterű, mint a Long. Szerintem nem feltétlenül enyhébb, de más. (LC nekem is jobban ízlik...) Mondjuk az enyém egy kommersz kanadai verzió volt, semmi Tech meg perverzitás, lehet, azért...
Gillette Tech 1951

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Gillette
« Válasz #1479 Dátum: 2018. Május 27. - 21:35:52 »
Valamelyik reggel el tudjuk boltolni.

Üdv

Á

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Gillette
« Válasz #1480 Dátum: 2018. Május 28. - 19:59:31 »
5k körül szerintem.
Annyiert meg is venném. Szóval foglalom.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1481 Dátum: 2018. Június 17. - 14:29:58 »
Lottem egy black beauty-t, gyalazatosan koszos. Eleg kivulrol megtisztitani, vagy a nyelebe is beleehette magat a szappanmaradek? Nyilvan igen, de hatha megnyugtattok.
Vagy esetleg van valami kiprobalt, hulyeknek is hasznalhato utmutato arrol, hogy hogy kell szetszedni? Plane osszerakni?
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Gillette
« Válasz #1482 Dátum: 2018. Június 17. - 16:11:05 »
Forró-mosószeres-vizes-áztatás.
Szappanos-fogkefés-pucolás.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Gillette
« Válasz #1483 Dátum: 2018. Június 17. - 18:46:29 »
Ezek megvoltak, ebben a sorrendben, plusssz fogkremes fogkefes polirozas is. Egesz tisztesseges lett az eredmeny, par koszrol ugyan kiderult, hogy kopas, megis vallalhato. A szamok ujrafestese utan eldicsexem majd vele. SA-84 meg ugysem volt a kezemben.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:Gillette
« Válasz #1484 Dátum: 2018. Július 25. - 00:03:12 »
Az mennyire valoszinu, hogy egy Slim Twisten a C3 kod es a Gillette England felirat igy nez ki?

Nem ertek a Gillettekhez, de nekem mar a C3 is fura, mivel van nagyon hasonlo Slim Twistem U4 koddal is. Vagy ez a kodrendszer nem ugy mukodik, mint az amerikai allithato Gilletteknel?

https://imgur.com/a/iCeWD40





Na nem tudom beszurni a kepet, csak az url-t.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici