Szerző Téma: Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 83484 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

• Moderátor
  • Törzstag
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1200 Dátum: 2018. Január 05. - 16:00:19 »
Sikamlós téma : )
Ha nincs szerencséd, nem kedveli egymást az olaj és a hab, ezért kicsit tapadósabbnak érzed a felületet, nem siklik a britva. Borotválkozás után nem lehet rendesen lemosni, kellemetlen érzetet hagy a bőrön.

Ha kipróbálod, meglátod hogy Sicc vagy Rott  :crazy:

Nem elérhető magyar

• Törzstag
« Válasz #1201 Dátum: 2018. Január 05. - 17:04:40 »
Ha nincs szerencséd, nem kedveli egymást az olaj és a hab, ezért kicsit tapadósabbnak érzed a felületet, nem siklik a britva. Borotválkozás után nem lehet rendesen lemosni, kellemetlen érzetet hagy a bőrön.

Egyetértek, sz@rnak se jó.Ha jó a szappanod, nem kell semmi.Ráadásul egy vékony filmréteg alakul ki a szőrön, ami elzárja a szappantól a szőrtövet, és nem fog érvényesülni a szappanod puhító hatása.Mert a víznél semmi nem hidratál jobban.

Nem elérhető Qka

• Törzstag
« Válasz #1202 Dátum: 2018. Január 05. - 17:41:03 »

Egyetértek, sz@rnak se jó.Ha jó a szappanod, nem kell semmi.Ráadásul egy vékony filmréteg alakul ki a szőrön, ami elzárja a szappantól a szőrtövet, és nem fog érvényesülni a szappanod puhító hatása.Mert a víznél semmi nem hidratál jobban.
Nem teljesen ertek egyet. Ha szar az az olaj, akkor tenyleg teljesen felesleges, csak macera van vele. Viszont egy jo olaj nagyon jol johet pl. egy problemasabb borre. Ha valakinek kipattogzik a borre itt-ott, vagy gyakran vannak pontverzesei, akkor velemenyem szerint az olaj segit.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető magyar

• Törzstag
« Válasz #1203 Dátum: 2018. Január 05. - 17:54:19 »
Hajrá!

Nem elérhető Rotbart

• Moderátor
  • Törzstag
« Válasz #1204 Dátum: 2018. Január 05. - 20:19:16 »
Hát nem ezt mondtam?

Nem elérhető tibi85

• Tag
« Válasz #1205 Dátum: 2018. Január 05. - 20:40:24 »
Én használok olajat, szerintem nem rossz dolog, sőt mindig azon gondolkozok, hogy hogyan lehetne jobb, de valószínű, hogy egy jobb szappan abszolúte helyettesíti..

Elérhető kleithos

• Törzstag
« Válasz #1206 Dátum: 2018. Január 05. - 21:38:34 »
Én is használtam olajat, és nem volt rossz. Viszont némi rásegítés ( tapasztaltabb éltársak, youtube videók ) által rájöttem, hogy egy jó szappan ezt megoldja. Én személy szerint a kemény szappanra egy kevés meleg vizet öntök, míg a pamacs ázik, és a gazdája is a zuhany alatt. Majd a szappanon levő vízzel kenem be jó alaposan az arcomat, a pamacsból kirázom a vizet, és nekiállok dolgozni vele a szappanon.

Nem elérhető magyar

• Törzstag
« Válasz #1207 Dátum: 2018. Január 06. - 11:14:44 »
Én használok olajat, szerintem nem rossz dolog, sőt mindig azon gondolkozok, hogy hogyan lehetne jobb, de valószínű, hogy egy jobb szappan abszolúte helyettesíti..

Én is használtam olajat, és nem volt rossz. Viszont némi rásegítés ( tapasztaltabb éltársak, youtube videók ) által rájöttem, hogy egy jó szappan ezt megoldja. Én személy szerint a kemény szappanra egy kevés meleg vizet öntök, míg a pamacs ázik, és a gazdája is a zuhany alatt. Majd a szappanon levő vízzel kenem be jó alaposan az arcomat, a pamacsból kirázom a vizet, és nekiállom dolgozni vele a szappanon.

Ugye hogy ugye?

Nem elérhető Qka

• Törzstag
« Válasz #1208 Dátum: 2018. Január 06. - 11:19:12 »
Ugye, hogy milyen szubjektiv dolog ez a franya borotvalkozas!?
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici