Szerző Téma: Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 93890 alkalommal)

Elérhető pmol322

• Törzstag
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1485 Dátum: 2018. Augusztus 05. - 19:31:59 »
Na jó!
Nincs érzékeny bőr csak nem megfelelő hidratálás.

Ahogy  a nagyapám mondta: Ha nem fordítasz elég időt az előkészítésre, olyan leszva pofád, mint az aranyeres seggem!
A masik, igen, az r41 érzékeny a pengére, s nem szereti a kétnapos borostát sem.

Tehát, szögezzük le barátom, hiba az ön készülékében és alkalmazott teknikájában volt.

Nem véletlen linkeltem be fentebb azt a videómat,ahol az irányokat mutatom be.

Láttam már korábban a videód, de azért köszi még egyszer! Nálam ez a kaparós technika nem működőképes.

Nem próbáltam még a Mühle R41 2011-es agresszív változatát, csak a 2013-ast, de itt a képek alapján azért úgy tűnik, hogy elég nagy a különbség a két változat között:

https://paste-and-cut.com.au/community/threads/whats-youre-experience-with-muhle-r41.2783/

Az az igazság,nem akaparás miatt, hanem az irányok miatt linkeltem be.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Lord Ickenham

• Törzstag
« Válasz #1486 Dátum: 2018. Augusztus 05. - 21:32:36 »
Oké, hogy borotválkozáshoz kell bizonyos technika, de azért túlmisztifikálni szerintem nem kell. Ha valaki kicsit figyel, tapasztal, akkor meg tud borotválkozni egy bármilyen normális készülékkel, vagy késsel. Ez az évekig gyakorlás olyan, mint a karate filmek: "Csak ezt az ütést gyakorold tíz évig. "  :peace:

Nem elérhető kleithos

• Törzstag
« Válasz #1487 Dátum: 2018. Augusztus 06. - 09:29:39 »
Oké, hogy borotválkozáshoz kell bizonyos technika, de azért túlmisztifikálni szerintem nem kell. Ha valaki kicsit figyel, tapasztal, akkor meg tud borotválkozni egy bármilyen normális készülékkel, vagy késsel. Ez az évekig gyakorlás olyan, mint a karate filmek: "Csak ezt az ütést gyakorold tíz évig. "  :peace:
Én kb két éve borotválkozom hagyományosan. Biztos nem vagyok feketeöves nagymester belőle, de akár egy Lord borotvával is megy a bbs bármikor.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici