Szerző Téma: Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 250662 alkalommal)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1080 Dátum: 2015. December 14. - 19:39:40 »
A gyógyuláshoz idő kell.
A Benke szappanokkal nincs nagy tapasztalatom, csak annyi, hogy az én bőrömet kiüti. Elképzelhető, hogy nálad is részben ez okozza a gondot. Emlékeim szerint a habképzésük jó. Próbálj meg más krémet vagy szappant is. Valami olyat érdemes, ami "bolondbiztos", mondjuk Figaró, Barbon vagy Nivea. Általában ezek mindenkinél jól működnek. Ha ezekkel is kipattogsz, akkor a technikában kell keresni a hibát. Jobb azért 1-2 hónapot DE-vel próbálkozni, mielőtt a késhez nyúlsz.

Nem elérhető ferenc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1081 Dátum: 2015. December 14. - 21:34:30 »
Ismét köszönöm!
Találó ez a bolondbiztos kifejezés, tetszik. :D
Holnap, ha találok offline, akkor meg is veszem valamely kezdő júzernek való terméket.
DE valahogy nem olyan szimpatikus.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1082 Dátum: 2015. December 14. - 21:49:10 »
Szimpi, vagy sem, bizonyos mértékben segít. Persze aki extraügyes, annak mindegy  :crazy:

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1083 Dátum: 2015. December 15. - 13:55:59 »
A Benke szappanok nagyon jól habzanak, kissé már túl jól is. Értem alatta, hogy azelőtt robban a hab, mielőtt még kellő mennyiségű szappant tudnál felvenni. Talán pont ezért a habtartása is gyenge, de a lényeg, hogy így a síkosítás is gyengébb. A megoldás kevesebb víz a pamacsba sőt, kifejezetten kevés víz. Így gyorsabban több szappant vehetsz fel. Plusz arcon habosítás néha pici vizet hozzáadva, amíg el nem éred a kívánt állagot.

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1084 Dátum: 2016. Május 30. - 21:02:55 »
Üdvözletem!

A felakasztós bőrön van egy szövetes rész is. azt szeretném megtudni hogy érdemes e szöveten is lehúzni a kés élét borotválkozás előtt vagy után vagy esetleg elég ha bőr részén húzom a kést előtte?Egyébként kétszer borotválkoztam eddig késsel szóval nincs nagy tapasztalatom .

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1085 Dátum: 2016. Május 30. - 21:07:38 »
Üdvözletem!

A felakasztós bőrön van egy szövetes rész is. azt szeretném megtudni hogy érdemes e szöveten is lehúzni a kés élét borotválkozás előtt vagy után vagy esetleg elég ha bőr részén húzom a kést előtte?Egyébként kétszer borotválkoztam eddig késsel szóval nincs nagy tapasztalatom .
Szőrön alapból nem, inkább csak ha nem vagy már annyira megelegedve az élével, vagy túl éles.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1086 Dátum: 2016. Május 30. - 21:33:10 »
Köszi a gyors választ.Hasznos volt mert eddig az a 2 ami volt a szörös felén húztam le a borotvát a bőrnek. Most már ezt is tudom. De én úgy gondoltam hogy van egy bőr és egy szövetlap is össze van varrva a tetején.
Mint ez: http://www.ebay.com/itm/182026770848?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3 Bocsi a nem sikeült linként se képként. Ez nem pont olyan mint az enyém de csak színben van eltérés.

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1087 Dátum: 2016. Május 31. - 08:41:50 »
Erre gondoltham hogy van rajta egy szövet is és hogy azon érdemes e lehúzni a kést vagy elég a bőr részén. Bocsi ha hülyeséget kérdezek.

Nem elérhető arsenlupin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1088 Dátum: 2016. Május 31. - 13:22:20 »
Nálam nem jelennek meg a képek.....  :borosta:

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1089 Dátum: 2016. Május 31. - 14:48:10 »
Bocsi nem vettem észre az előnézetbe még meg volt megpróbálom mégegyszer

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1090 Dátum: 2016. Május 31. - 14:50:16 »

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1091 Dátum: 2016. Május 31. - 14:51:42 »

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1092 Dátum: 2016. Május 31. - 14:55:30 »
Remélem most már te is látod. Megnéztem vendégként is látható

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1093 Dátum: 2016. Május 31. - 16:22:13 »
nem látszik.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Módszerekkel, technikával kapcsolatos kérdések
« Válasz #1094 Dátum: 2016. Május 31. - 16:44:27 »
Érdekes én látom még bejelentkezés nélkül vendégként is. Ha van ötleted mi a hiba megpróbálom kijavítani. Mert nálam tökéletesen látszik. https://goo.gl/photos/LR2JhHNgzBFmScix5 addig is van a linkje az albumnak amibe van. Egyébként a google képfeltöltőjét használom mert mivel van gmail-em nem kell újra regisztrálni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici