Szerző Téma: Rockwell borotvák  (Megtekintve 1793 alkalommal)

Nem elérhető astra501

• Törzstag
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #30 Dátum: 2017. December 05. - 18:08:10 »
Nekem R41-em van, ahhoz tudok viszonyítani a saját példányaim tükrében. Volt a Mühle-vel és a Rockwellel kapcsolatban is kisebb hiányérzetem a kidolgozással kapcsolatban, de ezek nem érintették a használhatóságot, összességében szerintem azonos szinten vannak. Ha esetleg a gunmetal verziót választod, akkor kicsit halványabb színre készülj fel, mint amilyennek egyes fotókon látszik a neten.

Nem elérhető bgakos

• Törzstag
  • 7/8"-os kést keresek
« Válasz #31 Dátum: 2017. December 05. - 19:29:29 »
Okés, köszi!

Nekem R41-em van, ahhoz tudok viszonyítani a saját példányaim tükrében. Volt a Mühle-vel és a Rockwellel kapcsolatban is kisebb hiányérzetem a kidolgozással kapcsolatban, de ezek nem érintették a használhatóságot, összességében szerintem azonos szinten vannak. Ha esetleg a gunmetal verziót választod, akkor kicsit halványabb színre készülj fel, mint amilyennek egyes fotókon látszik a neten.
HW: Gong, Gold Dollar 300, Semogue, Mühle, Omega
SW: The Strop Shoppe, Tabac, Pitralon, Catie’s Bubbles

Elérhető atteeharp

• Törzstag
« Válasz #32 Dátum: 2017. December 05. - 22:50:55 »
Egyre többet nézegetem a Rockwell borotvákat, mi a különbség a 6C és a 6S között, megéri a dupla árat?

Bár Ádám leírta, azért tennék hozzá.
A 6S súlyosabb darab. Matt a színe (az anyagából következik)
A 6C krómozott öntvény, szóval végülis progress árban kapsz egy hasonló, de kevésbé sérülékeny (mechanikailag) terméket.
A fejek teljesen megegyezni, kézben azért érezni minimál különbséget a súlyból adódóan.
Nekem valamiért a 6S tekintélyt parancsolóbb. Talán a rozsdamentes matt mivolta miatt, nem tudom.
Egyébként külcsínre (ha esetleg használt piacban gondolkodik valaki) annyi különbség van még, hogy az alaplapok oldalában a 6S esetén bele van írva hogy Rockwell, míg a 6C-nél ez elmarad.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici