Szerző Téma: Rockwell borotvák  (Megtekintve 43587 alkalommal)

Nem elérhető Rikseven

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #135 Dátum: 2021. Június 11. - 13:06:58 »
Sziasztok!
Rendeltem a theenglishshavingcompany.com-ról egy Rockwell 6C-t. Végre ma megérkezett. Mikor bontom ki rögtön egy sérülést vettem észre a borotván. Így írtam is nem régen a webshopnak egy levelet. Kíváncsi vagyok, hogy hogy oldják meg ezt a problémát. Volt már valakinek velük reklamációs tapasztalata?
Ma megérkezett a hibátlan csere top cap a  theenglishshavingcompany.com-tól. Korrektek voltak és azt hiszem elég gyorsan rendezték a dolgot.

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #136 Dátum: 2021. Június 11. - 19:54:10 »
Ma megérkezett a hibátlan csere top cap a  theenglishshavingcompany.com-tól. Korrektek voltak és azt hiszem elég gyorsan rendezték a dolgot.

Öröm, bódottág.
Kíváncsi vagyok, mennyire jön majd be a beretva.

Nem elérhető Rikseven

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #137 Dátum: 2021. Június 11. - 20:11:02 »

Kíváncsi vagyok, mennyire jön majd be a beretva.
[/quote]
Nagyon tetszik egyébként, már teszteltem. Elég penye a bőröm, mégis úgy tűnik a 3-as válik be a legjobban. Eddig Gillette Platinummal próbálgattam - igaz ezt nem szeretem, de ha már megvettem, el akarom használni. Kíváncsi vagyok a zöld Astrával és Bic Chrome Platinummal hogyan muzsikál, mert ezeket szeretem a legjobban.

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #138 Dátum: 2021. Június 20. - 18:05:19 »

Nem elérhető Rikseven

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #139 Dátum: 2021. Június 21. - 15:54:37 »

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #140 Dátum: 2022. Június 13. - 15:52:53 »
Beálltam én is a Rockwell 6S birtoklók társulatába. Nem csalódtam benne. Nekem a 4-es fokozat vált be.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #141 Dátum: 2022. Június 15. - 05:47:26 »
Elkapkodtam azt, hogy a 4-es fokozat vált be. Ma negyedszer használtam a 6S-t. Most 5-ös fejjel. Nem kiabálom el mert még a 6-ost nem használtam. Amióta DE borotvát használok ilyen jó és irritáció mentes borotválkozásom nem volt. Se egy pont vérzés, se egy megvágás. Vettem egy Rockwell XXX borotvaszappant, ez is megérte az árát. Nagyon jó habot ad arcon is és jó az illata is.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #142 Dátum: 2022. Június 16. - 13:11:35 »
Szia mano66!

Szerintem jól választottál borotvát! Nekem 6C-m van, szeretem. Nekem elég a négyes fej, tökéletesen bevált. Ami a legjobb a borotvában, hogy nem kényes a pengékre, szinte mind jól muzsikál benne.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #143 Dátum: 2022. Október 26. - 15:22:26 »
Hello,

van itt esetleg olyan ember, aki használt Merkur 34C-t is, és ROCKWELL 6C-t is? Tehát mind a kettőről tud véleményt írni, összehasonlítani!
Kb. 10 éve szeretnék Merkur 34C-t, de aztán mindig más lett helyette, most vennék borotvát, de közben beúszott a ROCKWELL 6C is, hátha lebeszéltek, lebeszélem magam a 34C-ről a Rockwell javára :)

peace

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #144 Dátum: 2022. Október 26. - 17:11:45 »
Szervusz,

Nekem mindkettő van. Az én véleményem ne vedd mérvadónak, nem vagyok profi, csak lelkes amatőr. A 34C szerintem egy kis kezesbárány, nehéz vele megvágni magad, cseppnyi agresszió se nincs benne. Szinte minden pengével jól működik. Nálam az egyik legtöbbet használt borotva. A Rockwellben is azt szeretem, hogy nem igényes a pengékre. Tulajdonképpen az 1-2 fokozat nálam semmire sem jó, én a 3-4-eseket használom, az 5-6 már felesleges, mivel minden nap borotválkozok. A Rockwell nehezebb, bumfordibb, viszont talán egy picit alaposabb. Iriitációt egyiknél sem tapasztaltam. Rosszat - negatívumot nem tudok írni róluk,  mindkettőt szeretem, nem adnám egyiket sem.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #145 Dátum: 2022. Október 26. - 17:30:49 »
Szervusz,

Nekem mindkettő van. Az én véleményem ne vedd mérvadónak, nem vagyok profi, csak lelkes amatőr. A 34C szerintem egy kis kezesbárány, nehéz vele megvágni magad, cseppnyi agresszió se nincs benne. Szinte minden pengével jól működik. Nálam az egyik legtöbbet használt borotva. A Rockwellben is azt szeretem, hogy nem igényes a pengékre. Tulajdonképpen az 1-2 fokozat nálam semmire sem jó, én a 3-4-eseket használom, az 5-6 már felesleges, mivel minden nap borotválkozok. A Rockwell nehezebb, bumfordibb, viszont talán egy picit alaposabb. Iriitációt egyiknél sem tapasztaltam. Rosszat - negatívumot nem tudok írni róluk,  mindkettőt szeretem, nem adnám egyiket sem.

Köszi a kimerítő választ, akkor nagyon nem lehet mellélőni egyikkel sem, ez a lényeg :)

peace

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #146 Dátum: 2022. Október 26. - 19:38:46 »
Jól megfogalmaztad.

Gondolkodtam, hogy mit írhatnék róluk még, most jutott eszembe, hátha segít a választásban: egyiknek rövidebb a nyele, a másiknak hosszabb. Én a rövidebb nyelűeket jobban preferálom.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #147 Dátum: 2022. Október 26. - 20:21:53 »
Köszi! Jaja, azt néztem, súlyban, méretekben van különbség. Valahogy ez a Merkur 34C annyira ikonikus, misztikus, egyedi is, mindenki dicséri, lehet, hogy nem hagyom ki, de érdekel ez a Rockwell is. Eladókba beraktam párat, amitől válnék, és abból fedezném ez(eke)t.

pacsi

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #148 Dátum: 2022. Október 27. - 19:48:44 »
Nekem szerencsém volt, a pandémia alatt tudtam vállalni egy kis maszek munkát, ezért be tudtam újitani jónéhány borotvát. Eladnom sem kellett semmit.

Ajánlom figyelmedbe a www.giftsandcare.com oldalt, ma küldtek egy levelet, hogy akció van náluk, -15% mindenre. A vásárlás végén a kuponhoz be kell írni a G&C15 kódot.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Rockwell borotvák
« Válasz #149 Dátum: 2022. Október 28. - 13:45:13 »
Köszi szépen!

Nagy pacsi

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici