Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 316247 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #390 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 11:25:43 »
powerball: Ez a Merkur-fejes Lord, többünk kedvence.

"Szerintetek ez ugyanaz mint ez?" - Igen.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #391 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 11:30:34 »
Ja, vicces, ár-érték arányban pont fordítva lenne helyes. Körülbelül egy szinten vannak nálam a működést tekintve.

Még egy kiegészítés a 100 forintos boltban a Wilkinson penge 400 forint volt, ez meg 80.  Nem hittem a szememnek  ??? ???
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #392 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 11:46:11 »
powerball: Ez a Merkur-fejes Lord, többünk kedvence.

"Szerintetek ez ugyanaz mint ez?" - Igen.

Már nemcsak nektek a kedvencetek   :borz2:  hanem nekem is   :fetreng:   Fonti megfertőzött   :fetreng: :borotva:

Köszönöm egyébként az információkat.

Azonban még kérdés mindig van   ;D   :fetreng:  :evil:

Kicsit nézegettem ezt az oldalt   http://connaughtshaving.com
Itt nézegettem Merkúr termékeket, mivel egy héten 2x borotválkozom így  majd nyílt fésűs felé veszem lehet az irányt, persze ez még nem biztos   ;D

MERKÚR  43C   (ezt fogtam az EM-ben nagyon masszív darab ezt próbálta már valaki? és ha igen mi a véleménye róla?  )

A másik 2 még a MERKÚR 25C, és a 15C. 
A lényeg nálam a tömeg érezzem hogy van valami a kezemben   :D

Ezekről bármilyen tapasztalatot és információt szívesen hallgatok.   :sör:

FBP

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #393 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 11:57:38 »
A lényeg nálam a tömeg érezzem hogy van valami a kezemben   :D

Ezekről bármilyen tapasztalatot és információt szívesen hallgatok.   :sör:

Ezt nem feltétlenül egy borotvában kell keresned  :crazy: :fetreng: :crazy: :fetreng: :crazy: :fetreng:
No, akkor mégeccer: Senki nem fogja tudni itt megmondani, hogy neked mi lesz a jó!!! Azt vedd meg, amelyik számodra szimpatikus (ha mindenképp venni akarsz egyet...kettőt..sokat)...aztán majd meglátod. És akkor még ott van a penge kérdése...

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #394 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 12:02:38 »
A lényeg nálam a tömeg érezzem hogy van valami a kezemben   :D

Ezekről bármilyen tapasztalatot és információt szívesen hallgatok.   :sör:

Ezt nem feltétlenül egy borotvában kell keresned  :crazy: :fetreng: :crazy: :fetreng: :crazy: :fetreng:
No, akkor mégeccer: Senki nem fogja tudni itt megmondani, hogy neked mi lesz a jó!!! Azt vedd meg, amelyik számodra szimpatikus (ha mindenképp venni akarsz egyet...kettőt..sokat)...aztán majd meglátod. És akkor még ott van a penge kérdése...


Penge szempontjából ami van nekem itthon DERBY, van itthon LORDOM, és Wilkinson is ( na ez az ami nem jött be egyáltalán majd a shavettbe fogom használni hajminta vágásnál)

Egyenlőre szerintem ez bőven elég. 

Már várom hogy nőjön a szőr az arcomon :D   :D   :borotva: :borotva: :borotva: :borotva: :borosta:

FBP

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #395 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 12:33:12 »
Hát erről beszélek! Pl. nekem a DERBY nemgyerebe, de a Wilkinson meg igen...na akkor milyen tanács az, amit itt a feltett kérdéseidre kaphatsz?  ;)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #396 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 12:57:41 »
Na akkor sietős új kollegáknak leírom az alap tanácsot: NE SIESS! Először sokkal inkább pengét váltogatni, mint borotvát. Legyél túl 30 borotválkozáson, meg 2 hónap olvasgatáson itt a fórumban, és sok mindentől megkíméled magad!

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #397 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:06:58 »
...én például azt szeretem, ha minél könnyebb a borotva (nyele) és minél rövidebb.
Ezért annak az L6-nak, amit apádtól kaptál, le is vágtam az utolsó (ujj)percét.
Ha rövidebb, nehezebben tudod rányomni és könnyebben manőverezel az arcodon.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #398 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:09:49 »
Na akkor sietős új kollegáknak leírom az alap tanácsot: NE SIESS! Először sokkal inkább pengét váltogatni, mint borotvát. Legyél túl 30 borotválkozáson, meg 2 hónap olvasgatáson itt a fórumban, és sok mindentől megkíméled magad!

Tökéletesen egyetértek - mindazonáltal az az érzésem, hogy a sietős kollégáknak (mert iszonyú buzgalmas lendületben vannak) ez az egyik fülükön be, a másikon ki...    :crazy:

Vagy van valami falrahányt borsós dolog is, de mióta megkaptam a magamét a vaj van a fülem mögött miatt, már nagyon óvatos vagyok a mondásokkal.   :evil:

Szerintem powerball, ha most nyolc keze lenhetne, akkor egyben habos pamacsot, a többi hétben pedig csupa különböző pengével szerelt, mindenféle márkájú DE-t tartana, állna a tükör előtt, mint Charles Bronson pisztolypárbajkor, és nézné, mikor csaphat le egy-egy kinőni készülő borostára!   :fetreng:




(powerball, nem ám megsértődik!   :sör: )

FBP

  • Vendég
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #399 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:16:26 »
A falrahányt borsó az az a cucc, amiben répa is van?  :crazy: :fetreng:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #400 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:24:50 »
Na akkor sietős új kollegáknak leírom az alap tanácsot: NE SIESS! Először sokkal inkább pengét váltogatni, mint borotvát. Legyél túl 30 borotválkozáson, meg 2 hónap olvasgatáson itt a fórumban, és sok mindentől megkíméled magad!

Tökéletesen egyetértek - mindazonáltal az az érzésem, hogy a sietős kollégáknak (mert iszonyú buzgalmas lendületben vannak) ez az egyik fülükön be, a másikon ki...
Mindazonáltal, ez engem tökéletesen nem érdekel már  ;D :sör:

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #401 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 15:05:10 »
Na akkor sietős új kollegáknak leírom az alap tanácsot: NE SIESS! Először sokkal inkább pengét váltogatni, mint borotvát. Legyél túl 30 borotválkozáson, meg 2 hónap olvasgatáson itt a fórumban, és sok mindentől megkíméled magad!

Tökéletesen egyetértek - mindazonáltal az az érzésem, hogy a sietős kollégáknak (mert iszonyú buzgalmas lendületben vannak) ez az egyik fülükön be, a másikon ki...    :crazy:

Vagy van valami falrahányt borsós dolog is, de mióta megkaptam a magamét a vaj van a fülem mögött miatt, már nagyon óvatos vagyok a mondásokkal.   :evil:



Szerintem powerball, ha most nyolc keze lenhetne, akkor egyben habos pamacsot, a többi hétben pedig csupa különböző pengével szerelt, mindenféle márkájú DE-t tartana, állna a tükör előtt, mint Charles Bronson pisztolypárbajkor, és nézné, mikor csaphat le egy-egy kinőni készülő borostára!   :fetreng:




(powerball, nem ám megsértődik!   :sör: )

Dehogy sértődőm eszébe sem jussék az ilyesmi   :fetreng: :fetreng:  ha problémám van akkor ütök ám de hirtelen   :fetreng: :fetreng: maga engem ne karmolásszon mert csúnya verekedést rendezek itt   :fetreng: :fetreng:

Charles Bronson ez mégjobb    :fetreng: :fetreng: :borz2:



Nincsen harag persze hogy nincsen  :)   :sör:
Igazatok van most várok egy darabig pengét tesztelek, borotva mard, persze nem azt mondom ha kimegyek a pecsába, vagy valami ócskásra és ha találok egy borotvát akkor nem fogom megvenni, de most egyenlőre a tanácsaitok alapján nem kell annyira kapkodni. 

ÉS ezzel a kis borotvával nagyon jól lehet manőverezni nagyon óvatos vagyok és hálistennek nem is vágtam el magamat egyáltalán.

Hát igen tény és való hogy nagyon várom hogy már legyen szőröm :D   de sajnos nem akarok nőni :D  hehe :D

Majd 2 nap múlva megint, mint ahogyan eddig is szoktam.


Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #402 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 15:42:47 »
Btw.
Pecsa bolhan szokott lenni erdemi cucc?
Utoljara C64 warezert voltam arra, 20 eve...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #403 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:15:45 »
http://borotvafórum.hu/index.php?topic=28.msg7790#msg7790

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #404 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 17:33:08 »
http://borotvafórum.hu/index.php?topic=28.msg7790#msg7790

Lehet aztán végül az itteni adás-vételben kötök ki :D 

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici