Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 318867 alkalommal)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #540 Dátum: 2012. Május 09. - 10:18:20 »
Én a helyedben vennék kettőt, és amelyik jobb megtartod, a másikat eladod/elajándékozod. Egy jó adag fejfájástól megkímélhet, és még ha az egyikkel nem is csinálsz semmit, vagy elrontod, buktál egy ezrest?
Én így utólag biztos ezt csinálnám :)
Szerintem is ez a legjobb megoldás.

Nem elérhető mikosz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #541 Dátum: 2012. Május 17. - 20:50:11 »
Jó estét az Uraknak!
A forum olvasgatása után 2 hete elkezdtem pamacsot (Mülleres sörte) , bortvaszappant (Wilkinson kék ufó) használni. Elég nagy minőségi ugrás volt már ez is a habok használata után. Sokkal kellemesebb tapintású lett az arcom beretválkozás után. Élvezem, lehet a gyerek tör fel bennem!
A pamacs használata során (tálkában csinálom a habot) merült fel egy kérdésem: lehet hogy nagyon rányomom a szappanra a pamacsot, mert kezd egész szétnyomott alaja lenni. Kezd egyre jobban szétnyílni. Ez normális, vagy én nyomom erősen?

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #542 Dátum: 2012. Május 17. - 21:38:32 »
Előfordulhat, hogy te nyomod. Én is csináltam úgy, mint te, hogy a közepét is megpróbáltam anyaggal megtölteni, de aztán rájöttem, hogy nem igazán szükséges, pontosabban lehet, de nem brutál módra belenyomni.
Keverem, kavaromm néha bele-bele tunkolom a közepét is, de nem túl erősen.
Ha esetleg youtube-on nézel mantic videót, abban ő nem is nyomja, hanem csak keveri (kivéve a MWF szappant, mert úgy emléksze, hogy ott ős is erősen tunkolja. De ez UFO, nem MWF)


Jó estét az Uraknak!
A forum olvasgatása után 2 hete elkezdtem pamacsot (Mülleres sörte) , bortvaszappant (Wilkinson kék ufó) használni. Elég nagy minőségi ugrás volt már ez is a habok használata után. Sokkal kellemesebb tapintású lett az arcom beretválkozás után. Élvezem, lehet a gyerek tör fel bennem!
A pamacs használata során (tálkában csinálom a habot) merült fel egy kérdésem: lehet hogy nagyon rányomom a szappanra a pamacsot, mert kezd egész szétnyomott alaja lenni. Kezd egyre jobban szétnyílni. Ez normális, vagy én nyomom erősen?

Nem elérhető mikosz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #543 Dátum: 2012. Május 17. - 21:42:55 »
Köszi!
A pamacs szélén a szőrszálak meg állnak jobbra, balra. Ez is elmúlik, beáll majd?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #544 Dátum: 2012. Május 17. - 21:45:04 »
Ez (disznó)sörténél simán belefér.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető borjumajas

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #545 Dátum: 2012. Június 12. - 11:07:04 »
Sziasztok!

Szeretnék venni a páromnak egy borotvakést, de sajnos nem értek hozzá.:( Tudnátok tippeket adni, hogy hol találok ilyet és körülbelül mennyibe kerülnek átlagosan?

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #546 Dátum: 2012. Június 12. - 11:15:03 »
Sziasztok!

Szeretnék venni a páromnak egy borotvakést, de sajnos nem értek hozzá.:( Tudnátok tippeket adni, hogy hol találok ilyet és körülbelül mennyibe kerülnek átlagosan?

Szia!

Itthon kapható kések közül 19.000-től az Extrametál üzleteiben lehet kapni Dovo késeket, ami mindegyik nagyon jó. Ez alatt semmiképpen ne vegyél semmit ami új, mert használhatatlan kínai vackok. Itt az Elad részlegben tudsz a használt kések között nézelődni, ha esetleg nem gond hogy azok már régebbi kések. Igazából mindegy honnan veszed, de ha boltból, akkor az itteni emberek közül éleztesd meg egy hozzáértővel, ha használtan veszed, akkor meg kérdezz rá hogy használatra kész-e. Késesekkel, extrametálossal, senkivel ne éleztess borotvát, mert nem tudnak borotvát élezni, ha azt mondja hogy tud, akkor se, mert nem igaz :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető borjumajas

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #547 Dátum: 2012. Június 12. - 11:28:19 »
Elsőre itt nézz szét: http://borotvafórum.hu/index.php?board=14.0
Az sem elhanyagolható infó, hogy mennyi pénzt szánnál rá.
És egy kis figyelmeztetés: Van olyan, amit nem szabad megvenni (de az nem az Elad topikban lévőkre jellemző, hanem hazai üzletekre, ott is az alacsony árfekvésű késekre)

No meg: férfi vagy nő részére lesz?  :crazy: :fetreng:

Férfi részére lenne.:))

Köszönöm szépen a tippet. Hát 15-20 000 Ft körül gondoltam. Még tanulok és nem tudok túl sok pénzt félretenni. Nem tudom, hogy ebben az árkategóriában lehet-e jót találni.:S

Nem elérhető borjumajas

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #548 Dátum: 2012. Június 12. - 11:29:09 »
Férfi részére lenne.:))

Köszönöm szépen a tippet. Hát 15-20 000 Ft körül gondoltam. Még tanulok és nem tudok túl sok pénzt félretenni. Nem tudom, hogy ebben az árkategóriában lehet-e jót találni.:S

Köszönöm a tanácsot!:)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #549 Dátum: 2012. Június 12. - 11:44:52 »
Kedves borjúmájas, szép nicknév, csak hülyén érzem magam, ha egy csinos fiatal lányt így kell szólítani.   ;) ...esetleg, ha elárulnád, hogy hívjunk, az jó lenne. ...de ha ragaszkodsz az eredetihez, majd megszokjuk.  :)
Szóval, ha úgy döntöttél, hogy új Dovo kést veszel a párodnak az EM-nál, ahogy javasolták, akkor szívesen megélezem neked, ha Budapesten vagy. És ha nem mondod el senkinek, - tekintettel a diák költségvetésedre - ez neked még pénzbe sem fog kerülni.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #550 Dátum: 2012. Június 12. - 11:45:33 »
Férfi részére lenne.:))

Köszönöm szépen a tippet. Hát 15-20 000 Ft körül gondoltam. Még tanulok és nem tudok túl sok pénzt félretenni. Nem tudom, hogy ebben az árkategóriában lehet-e jót találni.:S

Azta, irigylem az illetőt :)

Ha annyit rászánnál, akkor abból már kijön egy Dovo az extrametálban, lehet hogy többféle is van ebben az árkategóriában, nézz szerintem majd körül. Azok nagyon jó kések, és ha tetszik neki, akkor az egy életre szóló darab, meg majd akkor vesz magának egy fenőbőrt is hozzá, mert az elengedhetetlen kellék minden borotválkozás előttre.

Ha netán majd veszel egy kést, és megér neked 500Ft postát, akkor megélezem ingyen, ennyivel szívesen hozzájárulok az ajándékhoz  :sör:
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #551 Dátum: 2012. Június 12. - 11:47:40 »
Hehe, Fonti megelőzött  :D

Csak hogy tudd, azon felül hogy diák vagy, az is sokat dob az itteniek segítőkészségén, hogy lányok ritkán járnak erre :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Xaba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 214
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #552 Dátum: 2012. Június 12. - 11:50:26 »
Különösen ilyen nick-kel  ;D :fetreng:

Nem elérhető borjumajas

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #553 Dátum: 2012. Június 12. - 12:04:37 »
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedvességét!:))

Körbenézek majd, hogy mik a lehetőségek. Ha jól emlékszem A Mammutban láttam is egy boltot, ahol ezzel foglalkoznak.

Még karórán, vagy egy jóféle bicskán gondolkodom. Tudom, hogy mind a háromnak örülne nagyon, majd igyekszem kipuhatolni, hogy melyik lenne a befutó.:))


Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #554 Dátum: 2012. Június 12. - 13:36:04 »
Khm... fenőbőr...  ::)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici