Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 316274 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #840 Dátum: 2013. Március 18. - 23:28:02 »
Csak hülyülök, lehet ezt okosan is csinálni. Tényleg, lehet?  :crazy:

Igen, lehet.

Az elején.

Aztán elmúlik.


:evil:

Nem elérhető Suri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #841 Dátum: 2013. Március 18. - 23:31:32 »

"Ha majd belevágsz a dologba, akkor kell igazán várni a márciusi, áprilisi, májusi stb. fizetéseket.  :fetreng:

Csak hülyülök, lehet ezt okosan is csinálni. Tényleg, lehet?  :crazy:"

Hát a fórumot elnézve eléggé "rá lehet hangolódni" a témára, de az én célom jelenleg csak annyi, hogy így közel a negyvenhez rászokjak a rendszeres borotválkozásra és ne legyek hol borostás, hol szakállas... :borosta:

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #842 Dátum: 2013. Március 18. - 23:32:49 »
Gondolom, van, akinek rövidebb az eleje időszak, és van, akinek hosszabb.  ;)


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #843 Dátum: 2013. Március 18. - 23:37:06 »
Ha kezdesz belejönni, várni fogod a következő alkalmat. Később már lehet, hogy nem várod annyira, de ritkán fogod elhanyagolni magad. Sokszor egy kisebb ünnep egy jól sikerült borotválkozás a körítéseivel együtt.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #844 Dátum: 2013. Március 18. - 23:48:47 »

Javaslok főoldalra egy "miért szar az extrasol kés" zárt topikot, amihez nem lehetne hozzászólni, lenne egy összefoglaló
tuttorial/instruction arról miért ne vegye meg valaki, illetve ha már megvette mire lehet használni ( függőón, bálamadzag vágó stb)

Petty vállalod a témát?
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #845 Dátum: 2013. Március 19. - 07:44:26 »
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #846 Dátum: 2013. Március 19. - 08:51:52 »

Javaslok főoldalra egy "miért szar az extrasol kés" zárt topikot, amihez nem lehetne hozzászólni, lenne egy összefoglaló
tuttorial/instruction arról miért ne vegye meg valaki, illetve ha már megvette mire lehet használni ( függőón, bálamadzag vágó stb)

Petty vállalod a témát?

Ezen már én is gondolkoztam, csak a baj az, hogy sokan már akkor bevásárolnak, amikor még el sem jutnak a fórumig  :(

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #847 Dátum: 2013. Március 19. - 08:56:26 »
Suri, üdv a klubban.

Sok mindent nincs mit hozzátegyek az előttem szólókhoz, csak annyit, hogy ne add fel, szerezz be egy jó kést (nyúgodtan lehet használt is, sőt a régebbi kések jobb anyagból vannak) és meglátod, hogy nem lesz nyűg a borortválkozás. Légy türelmes és kitartó.  :sör:

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #848 Dátum: 2013. Március 19. - 08:58:16 »

Javaslok főoldalra egy "miért szar az extrasol kés" zárt topikot, amihez nem lehetne hozzászólni, lenne egy összefoglaló
tuttorial/instruction arról miért ne vegye meg valaki, illetve ha már megvette mire lehet használni ( függőón, bálamadzag vágó stb)

Petty vállalod a témát?

Ezen már én is gondolkoztam, csak a baj az, hogy sokan már akkor bevásárolnak, amikor még el sem jutnak a fórumig  :(

A bevásárlás dologgal nem lehet mit kezdeni szerintem, az emberek többsége így vásárol mindenfélét. Viszont a tanács, hogy ha megvette, mit kezdjen vele, az hasznos lehet, mielőtt nem vesz egy "bálamadzag vágó eszközt".

Én 'hál az égnek előbb mindig alaposan körbejárom a vásárolni kívánt portékát, a lehetőségeket számba veszem, informálódom alaposan, de ez mind hülyeség :crazy:
Sheffield-England

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #849 Dátum: 2013. Március 19. - 09:11:39 »
Mi lenne, ha mindenki visszavinné az EM-ba az Extrasol kését, visszacseréltetné?
Előbb-utóbb leállnának a forgalmazásával. Így megéri nekik tartani.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #850 Dátum: 2013. Március 19. - 09:14:22 »
Pontosan ezen gondolkoztam tegnap este. Be lehetne vonni a fogyasztóvédelmet, mert a termék konkrétan nem fele meg a rendeltetésének. Az egy dolog, hogy alapból sem, de szerkezetéből adódóan nem tehető működőképessé!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #851 Dátum: 2013. Március 19. - 09:21:12 »
Ez jó ötlet, de kérdem én, a műanyag, egyes ázsiai országokból származó cipőket, miegymásokat ugyanúgy nem tudják levetetni a polcról, pedig nem felelnek meg a rendeltetésüknek.

Lehet, hogy többet érne az adott vevőkör tájékoztatása. Lesz mindig, aki megveszi ezeket a hitványságokat, azok akik nem tájékozódnak. Amíg van, aki gyufával kukkant bele a benzines kannába, addig nem lesz megoldás.
Sheffield-England

Nem elérhető jpi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #852 Dátum: 2013. Március 19. - 09:43:00 »
Mi lenne, ha mindenki visszavinné az EM-ba az Extrasol kését, visszacseréltetné?
Előbb-utóbb leállnának a forgalmazásával. Így megéri nekik tartani.

Sajnos még a forgalmazói reakció sem mindig jó:
http://www.zoldbolt.hu/energiatakarekos-termekek/manualis/solingen-merkur-borotvakes-b.html
"Itt minden ápolt így kezdte. Én is..." © Qttyyy

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #853 Dátum: 2013. Március 19. - 10:04:29 »

Hmmmm. Tovább gondolva.... Én nem vagyok faszbúk tag, de biztosan van sok itteni
felhasználó aki igen. Mi lenne ha a zöldbolt, extrametál stb extrasol késeket forgalmazó
cégek faszbúk felületén többen elkezdenének kulturáltan jelezni, hogy ez bizony szar.
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #854 Dátum: 2013. Március 19. - 10:11:43 »

Hmmmm. Tovább gondolva.... Én nem vagyok faszbúk tag, de biztosan van sok itteni
felhasználó aki igen. Mi lenne ha a zöldbolt, extrametál stb extrasol késeket forgalmazó
cégek faszbúk felületén többen elkezdenének kulturáltan jelezni, hogy ez bizony szar.

Én arra számítanék, hogy "Több vásárlónk is jelezte, hogy a termék minősége teljesen megfelelő, elégedett a vásárlással. Erről írt visszajelzést a weboldalunkon is. Mint máshol is, előfordulhat hibás termék, vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.", bla, bla. Mert Európa. Aztán jól megjegyeznek, és majd akar az ember vásárolni tőlük egyebet, jön a bosszú. Mert közép-kelet Európa...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici