Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 305751 alkalommal)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #855 Dátum: 2013. Március 19. - 10:15:41 »
Igazából, akik alá tudják támasztani, hogy miért nem jó az Exrasol, azok itt tömörülnek a fórumon, az én szerény véleményem, hogy kár lenne sárral dobálózni, elég ha a Mi berkeinken belül "NAGYBETŰVEL" felhívjuk a figyelmet arra, hogy ezek a kések, nem kések. Még akár a fórum első topikjai között, vagy egy áthúzott Extarsol emblémával, vagy ilyesmi, hogy aki csak egy kattintást is tesz a fórumon, az tudja, hogy melyik az a márka, amit messzire kerülni kell.

 
Sheffield-England

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #856 Dátum: 2013. Március 19. - 11:22:04 »
Pontosan ezen gondolkoztam tegnap este. Be lehetne vonni a fogyasztóvédelmet, mert a termék konkrétan nem fele meg a rendeltetésének. Az egy dolog, hogy alapból sem, de szerkezetéből adódóan nem tehető működőképessé!
Sok sikert a bizonyításhoz, vagy egyáltalán ahhoz hogy találj olyasvalakit akit mindkét fél elismer szakértőnek a kérdésben.  SZVSZ reménytelen.  Az összes felvilágosítási erőfeszítés is reménytelen, aki ráguglizik idetalál, aki nem az nem, legfeljebb azt lehet elérni hogy elsőnek minket dobjon ki a kereső, talán, de a SEO szintén állandó munkát igényel.  Marad az hogy aki nem néz utána az szív egy picit és bukik 4e forintot, ez nem kellemes, de nem is akkora tragédia, caveat emptor.  Nem lehet minden tranzakció mellé egy forgalmi rendőrt állítani, a nem tájékozódó vásárló mindig ki van téve annak hogy rá....ik.

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #857 Dátum: 2013. Március 19. - 11:43:55 »
Nem szeretnék beleugatni a dologba, de ha jól emlékszem volt itt egy hölgy tag, aki 10(?)% kedvezményt ígért fórumtagoknak az EM üzletekben.Régebben. Javítsatok ki ha nem. Így kicsit hátba szúrásnak érezném ha hadjáratot indítanánk ellene, holott tudjuk hogy ez a termék szar, mondjuk ki.
+1 kezdőmókus szavaira.
Vigasztalódjon a fórum azzal, hogy sokan kipróbálják az Extrasolt és utána jönnek ide, aki elég elszánt az végigviszi ezt a késes /vagy hagyományos  ;) / borotválkozást.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #858 Dátum: 2013. Március 19. - 11:49:50 »
Erre is +1.
Az Extrametál és a Zöldbolt is sok hasznos kellékkel tudja ellátni az éltársakat. Ne bántsuk őket fölöslegesen :)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #859 Dátum: 2013. Március 19. - 12:08:25 »
Zöldboltban még nem vásároltam, de az Extrametál néha WTF kategória tud lenni, nemcsak borotvakésben (pl a főoldalon most látok olyat, hogy "Professzionális élezők Hölgyeknek és Uraknak", szó bennakad, nem is értem miről van szó, mitől nemfüggő ez a termék?), viszont ők az egyik kereskedő akik tényleg tartanak hagyományos borotválkozási cuccokat, szóval ambivalens, örülök neki hogy vannak, mert sokan tudnak ott kezdeni, de néha nagyon látszik a vakrepülés; inkább a készlet, mint a hozzáértés miatt nevezném őket szaküzletnek, de ez van, nincs más.

Nem valamiféle hálából nem piszkálgatnám őket, hanem azért mert ez a meccs megnyerhetetlen: egyrészt nehezen tudunk egy békéltető eljárásban független szakértőt szerezni, másrészt láthatólag tényleg van kereslet olyan borotvakésre, ami 1. új, 2. nem kerül annyiba mint egy márkás, 3. olyan állapotban árulják, hogy laikus azt tudja hinni róla hogy shave ready, 4. nem kell külföldről rendelni.  Ilyen más nem nagyon van.  Sajnos létező igényt elégítenek ki, akkor is ha utána a vásárló megbánja, de szerintem sok olyan ember van aki nem tudja megúszni ezt a tanulási folyamatot, nincs infója attól milyen egy borotvakés, nem hiszi el hogy ez nem jó, miért ne lenne jó, kés-kés, "orvosi" acélból, stb.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #860 Dátum: 2013. Március 19. - 12:27:33 »
Nem szeretnék beleugatni a dologba, de ha jól emlékszem volt itt egy hölgy tag, aki 10(?)% kedvezményt ígért fórumtagoknak az EM üzletekben.Régebben. Javítsatok ki ha nem. Így kicsit hátba szúrásnak érezném ha hadjáratot indítanánk ellene, holott tudjuk hogy ez a termék szar, mondjuk ki.
+1 kezdőmókus szavaira.
Vigasztalódjon a fórum azzal, hogy sokan kipróbálják az Extrasolt és utána jönnek ide, aki elég elszánt az végigviszi ezt a késes /vagy hagyományos  ;) / borotválkozást.

Egyetértek és kiegészíteném a következőkkel:

Etikailag tényleg nem lenne korrekt hadjáratot indítani az Extrametál ellen, még akkor sem, ha figyelembe vesszük, hogy ők szándékosan vagy nem, de megtévesztik a vásárlókat. Inkább próbáljunk meg konstruktivan hozzáálni a megoldáshoz: bár nem ismerek senkit az Extrametálnál, de valamilyen módon fel kellene venni velük a kapcsolatot, tudatni velük, hogy amit árulnak az borotválkozásra nem alkalmas, illetve javasolni nekik alternativát, az így kieső profit pótlására, pl. javasolni nekik, hogy forgalmazzák a Gold Dollar-t.

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #861 Dátum: 2013. Március 19. - 12:44:39 »
Természetesen mindezek mellet a saját fórumonkon(Ed, remélem nevezhetem így  ;) ), tudathatjuk, sőt köteleségünk tudatni a szerencsétlenül jártakkal, hogy több befektetést(a munka is az) már nem ér a borotvakésnek álcázott termék, ezzel Topinak a felidegesitését is elkerülhetjük, ami figyelembevéve kiegyensúlyozottságát, megfontoltságát, nem kis teljesítmény volt  :fetreng:

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #862 Dátum: 2013. Március 19. - 12:53:06 »
pl. javasolni nekik, hogy forgalmazzák a Gold Dollar-t.
A hozzászólásokból az a benyomásom hogy az utóbbi minősége nem teljesen egyenletes, illetve sok munkát igényel mire lehet vele borotválkozni.  Rosszul tudom?  Ha nem, akkor nagyságrendileg mennyibe kerül, amíg vki rendberakja shave ready-nek?

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #863 Dátum: 2013. Március 19. - 13:08:10 »
PBF: az elmondottakkal tisztában vagyok, csak nem tudtam összegyeztetni azzal hogy ZOZO ezt javasolta forgalmazásra, ezért kérdeztem rá udvariasan (hátha rosszul tudok vmit).  Erre ki lettem osztva (udvariasan :)).

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #864 Dátum: 2013. Március 19. - 13:19:47 »
PBF: az elmondottakkal tisztában vagyok, csak nem tudtam összegyeztetni azzal hogy ZOZO ezt javasolta forgalmazásra, ezért kérdeztem rá udvariasan (hátha rosszul tudok vmit).  Erre ki lettem osztva (udvariasan :)).

Azért javasoltam ezt forgalmazásra mivel tudtommal ez az egyetlen ami hasonló árfekvésben van, de azért még használhatóvá tehető(kb. 2-3 ezer ft-ért)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #865 Dátum: 2013. Március 19. - 13:21:08 »
Csak egy felvetés: Esetleg Ed rábírható lenne arra, hogy írjon a Pamacs és Pengén egy Extrasol tesztet, beszámolót?

Jó ötlet, kérdés, hogy Ed bevállalja-e?

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #866 Dátum: 2013. Március 19. - 13:26:41 »
Csak egy felvetés: Esetleg Ed rábírható lenne arra, hogy írjon a Pamacs és Pengén egy Extrasol tesztet, beszámolót?

Jó ötlet, kérdés, hogy Ed bevállalja-e?

Tudtommal Ed csak borotválkozási kellékeket, DE készülékeket és borotvakéseket tesztel, Ti meg egy EXRASOL-t említetek!!! :crazy: :fetreng:
Sheffield-England

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #867 Dátum: 2013. Március 19. - 13:29:53 »
PésP... Van ott egyéb - borotválkozásra nem teljesen alkalmas - tárgy is tesztelve ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #868 Dátum: 2013. Március 19. - 13:42:54 »
PésP... Van ott egyéb - borotválkozásra nem teljesen alkalmas - tárgy is tesztelve ;)

legfeljem lesz mégegy

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #869 Dátum: 2013. Március 19. - 15:00:44 »
Csak egy felvetés: Esetleg Ed rábírható lenne arra, hogy írjon a Pamacs és Pengén egy Extrasol tesztet, beszámolót?

Jó ötlet, kérdés, hogy Ed bevállalja-e?

Há' simán. Amúgy egyből ez jutott eszembe, csak mivel Salmo Pettyt kérte föl (bocs, még nem világos számomra, hogy ti csak egymást között használjátok ezt a becét, vagy nekünk is át kell-e szokni, szerintem elég rózsaszín, de sebaj, majd alkalmazkodunk  :crazy:   :evil:   :fetreng:), én meg nem akartam megenni a kenyerét.   ;)

A blogra minden kezdő rátalál, plusz ott van a Facebook-profil is, elég hatékony.

Tesztet nem vállalok, mert minek   :evil:, de egy okító, felvilágosító jellegű posztot, azt igen. Az Extrametáltól nem félek, és szerintem lehet ezt az egészet úgy csomagolni, hogy ne támadás vagy bántás legyen, sőt, ne is tűnjön annak. Főleg, hogy – azt most ne nézzük, milyen árakon, de – tényleg mondjuk ők azok, akik foglalkoznak hagyományos borotválkozásos termékekkel úgy, hogy országos hálózatuk van, és nem csak a Pestiek járnak jól.

Viszont illene egy-két képet is készíteni, úgyhogy kérek szépen önként jelentkezőt, akinek van is, meg a talira is jön, kölcsön is adja, és akkor már hétvégén megcsinálom.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici