Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 305828 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #870 Dátum: 2013. Március 19. - 15:01:20 »
PésP... Van ott egyéb - borotválkozásra nem teljesen alkalmas - tárgy is tesztelve ;)

He?  He?   :evil:

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #871 Dátum: 2013. Március 19. - 15:13:42 »
...svájcibicska, óriáspamacs...

R41...  :fetreng:
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #872 Dátum: 2013. Március 19. - 15:15:13 »
Sőt, még versek is...

Na jó, már azt hittem, valami rosszra gondolsz.   :fenek:


 :sör:

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #873 Dátum: 2013. Március 19. - 15:17:48 »
PésP... Van ott egyéb - borotválkozásra nem teljesen alkalmas - tárgy is tesztelve ;)

He?  He?   :evil:

http://pamacsespenge.blog.hu/2012/05/30/orakrol_es_allvanyokrol

 ::) :fetreng:
Ezzel nem értek egyet! Abban az Omegában a számomra legjobb Omega szerkezet (30t2) dolgozik... 8)
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #874 Dátum: 2013. Március 19. - 15:19:10 »
Mondjuk... Pont a bicskát említem, miközben pont én védtem meg az apróságot a' oldalon. Nagyon következetes vagyok.  ;D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #875 Dátum: 2013. Március 19. - 15:20:54 »

Ezzel nem értek egyet! Abban az Omegában a számomra legjobb Omega szerkezet (30t2) dolgozik... 8)

Én még nem borotválkoztam vele, de Neked mindent elhiszek. (Hátha lesz majd egy ingyen vizsgálatom...)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #876 Dátum: 2013. Március 19. - 15:23:20 »
Én még nem borotválkoztam vele, de Neked mindent elhiszek. (Hátha lesz majd egy ingyen vizsgálatom...)
:fetreng:  :fetreng:  :sör:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #877 Dátum: 2013. Március 19. - 15:41:30 »
Amúgy egyből ez jutott eszembe, csak mivel Salmo Pettyt kérte föl (bocs, még nem világos számomra, hogy ti csak egymást között használjátok ezt a becét, vagy nekünk is át kell-e szokni, szerintem elég rózsaszín, de sebaj, majd alkalmazkodunk  :crazy:   :evil:   :fetreng:),

Nehéz kérdés. Petty az lehet rózsaszínes, lehet vörös, lehet fehéres-sárgás - ha egy borotválkozós fórumon stílszerűek akarunk lenni, és csak az arcon megjelenő pettyekről beszélünk. Ha rajtam múlik, akkor vörös biztosan nem kívánok lenni (ez van, így neveltek a kulák őseim)... így a rózsaszínen kell elgondolkodnom. Lehet, hogy jó az. Trendinek trendi, ez kétségtelen  :crazy:
Fehéres-sárgás...talán az is jó.

http://pottyos.hu/images/gallery/02-markatortenet/original/0403.jpg
Ezt csak így merem posztolni, nem képként :D (Eredetileg "pettyes" volt a nevében, majd szépen modernizálták.)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #878 Dátum: 2013. Március 19. - 15:51:09 »
...svájcibicska, óriáspamacs...

R41...  :fetreng:

Az R41-et kikérem magamnak  :fetreng:
(már ha nem PBF-nél lenne, ott van?)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #879 Dátum: 2013. Március 19. - 15:56:19 »
Ez viszont már nem píszí, most már szivárványszínűnek mondják!

...szerintem elég rózsaszín...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Suri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #880 Dátum: 2013. Március 19. - 17:23:04 »
Csak egy felvetés: Esetleg Ed rábírható lenne arra, hogy írjon a Pamacs és Pengén egy Extrasol tesztet, beszámolót?

Jó ötlet, kérdés, hogy Ed bevállalja-e?

Há' simán. Amúgy egyből ez jutott eszembe, csak mivel Salmo Pettyt kérte föl (bocs, még nem világos számomra, hogy ti csak egymást között használjátok ezt a becét, vagy nekünk is át kell-e szokni, szerintem elég rózsaszín, de sebaj, majd alkalmazkodunk  :crazy:   :evil:   :fetreng:), én meg nem akartam megenni a kenyerét.   ;)

A blogra minden kezdő rátalál, plusz ott van a Facebook-profil is, elég hatékony.

Tesztet nem vállalok, mert minek   :evil:, de egy okító, felvilágosító jellegű posztot, azt igen. Az Extrametáltól nem félek, és szerintem lehet ezt az egészet úgy csomagolni, hogy ne támadás vagy bántás legyen, sőt, ne is tűnjön annak. Főleg, hogy – azt most ne nézzük, milyen árakon, de – tényleg mondjuk ők azok, akik foglalkoznak hagyományos borotválkozásos termékekkel úgy, hogy országos hálózatuk van, és nem csak a Pestiek járnak jól.

Viszont illene egy-két képet is készíteni, úgyhogy kérek szépen önként jelentkezőt, akinek van is, meg a talira is jön, kölcsön is adja, és akkor már hétvégén megcsinálom.



Akár örökbe is...és elvileg megyek, ha csak nem jön egy cunami.


Nem elérhető Suri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #882 Dátum: 2013. Március 19. - 17:37:48 »
Bocsi, nem szerettem volna offolni :(
Láttam a vatera topic-ot, de nem igazán vaterázás volt a lényeg, hanem az, hogy ez a készülék kezdőként megfelelő-e. Nem szeretnék még egy extrasol szerű kalandot.

Köszi a választ!

Nem elérhető Suri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #883 Dátum: 2013. Március 19. - 18:32:59 »
Köszönöm!

Nem elérhető Szena

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #884 Dátum: 2013. Március 19. - 19:21:21 »
Csak egy felvetés: Esetleg Ed rábírható lenne arra, hogy írjon a Pamacs és Pengén egy Extrasol tesztet, beszámolót?

Jó ötlet, kérdés, hogy Ed bevállalja-e?

Há' simán. Amúgy egyből ez jutott eszembe, csak mivel Salmo Pettyt kérte föl (bocs, még nem világos számomra, hogy ti csak egymást között használjátok ezt a becét, vagy nekünk is át kell-e szokni, szerintem elég rózsaszín, de sebaj, majd alkalmazkodunk  :crazy:   :evil:   :fetreng:), én meg nem akartam megenni a kenyerét.   ;)

A blogra minden kezdő rátalál, plusz ott van a Facebook-profil is, elég hatékony.

Tesztet nem vállalok, mert minek   :evil:, de egy okító, felvilágosító jellegű posztot, azt igen. Az Extrametáltól nem félek, és szerintem lehet ezt az egészet úgy csomagolni, hogy ne támadás vagy bántás legyen, sőt, ne is tűnjön annak. Főleg, hogy – azt most ne nézzük, milyen árakon, de – tényleg mondjuk ők azok, akik foglalkoznak hagyományos borotválkozásos termékekkel úgy, hogy országos hálózatuk van, és nem csak a Pestiek járnak jól.

Viszont illene egy-két képet is készíteni, úgyhogy kérek szépen önként jelentkezőt, akinek van is, meg a talira is jön, kölcsön is adja, és akkor már hétvégén megcsinálom.

Én oda tudom adni az enyémet, csak az a baj, hogy nem tudok felmenni a talira (akármennyire is szeretnék), esetleg ha valaki megy Szegedről, annak oda tudom adni, vagy elküldeni postán.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici