Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 315243 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #915 Dátum: 2013. Április 01. - 19:49:45 »
Most éppen nincs a polcon...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re: Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #916 Dátum: 2013. Április 01. - 19:50:08 »
csak L5 van a shopban :/
Lord L6 gombokert.
R41et még haladoknak sem feltétlenül ajánlom.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #917 Dátum: 2013. Április 01. - 19:51:55 »
Igen olvastam a Feather penge topicban, hogy ehhez a pengéhez a könnyű borotva jobb, mert a nehezebbek vadállat, Ezt pont KunEmberék beszélték ki ott.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re: Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #918 Dátum: 2013. Április 01. - 19:52:26 »
89 nekem bejövös.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #919 Dátum: 2013. Április 01. - 19:55:22 »
Nézd meg a shaving.ie oldalt
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #920 Dátum: 2013. Április 01. - 19:56:14 »
Ezt az Astra topicban találtam  :fetreng: Valaki leforditaná nekem Magyarra?
"Nem tudom mi volt a probléma, először WTG aztán XTG majd ATG. És ráadásul a végeredmény közel sem BBS, de többször nem akartam végigmenni az arcomon..."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #921 Dátum: 2013. Április 01. - 20:00:00 »
Szőrmentén, Srézavizé, majd Curükk borotválkozott a kolléga, és az eredmény nem lett olyan, mint Salamon töke, de többet nem próbálkozott!  :fetreng:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #922 Dátum: 2013. Április 01. - 20:14:15 »
 :fetreng:
...pedig így igaz.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re: Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #923 Dátum: 2013. Április 01. - 20:31:19 »
A ködösitő, hablatyolo fajtadat, teeeeeee :-D
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #924 Dátum: 2013. Április 01. - 20:37:36 »
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #925 Dátum: 2013. Április 01. - 22:05:56 »
Nem lehet örök igazságot tartalmazó tanácsot adni! Vedd meg azt, amelyik neked szimpi, aztán eldöntöd, hogy a működése is megfelelő -e neked. És akkor vehetsz másikat!  :evil:

Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #926 Dátum: 2013. Április 02. - 08:16:42 »
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?

Az tény, hogy a Lordok megmunkálása nem a legszebb. Viszont a működésük az. Megígértem valamikor magamnak, hogy nem adok ilyen tanácsot (illetve konkrétan ezt nem), de mivel már R41-et is nézegettél... Bár nem ebben a Connaught shopban, de van egy olyan borotvácska, hogy Edwin Jagger DE89. Nem sok rosszat mondanak róla ;D
Én a Feather pengéket sem ajánlanám kezdő DE júzernek. Valami Gillette, Astra, mittomén, utána majd lehet fejlődni.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #927 Dátum: 2013. Április 02. - 08:47:26 »
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?
Ha egyből vennél egy igényesebb megmunkáltságú, de még nem nagyon drága borotvát, akkor pl Edwin Jagger DE8x családot szokták ajánlani.

Pengében nincs "legjobb", erősen szubjektív hogy kinek mi jön be, mindenképpen kell sampler pack, végigpróbálni vagy 5–10 fajta pengét.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #928 Dátum: 2013. Április 02. - 10:20:47 »
nagyon szepen koszonom a tanacsot, ebben a kategoriaban van a Merkur: Futur is ha jol latom. Arrol is sok jot irnak itt a portalon, valo az kezdoknek?Elnezest munkaba vagyok, nincs magyar bill. jobb igy irni most.
http://connaughtshaving.com/700002.html
http://www.ebay.com/itm/Edwin-Jagger-De89bl-Chrome-Plated-Double-Edge-Safety-Razor-/310622511133?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item48528b601d
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?

Az tény, hogy a Lordok megmunkálása nem a legszebb. Viszont a működésük az. Megígértem valamikor magamnak, hogy nem adok ilyen tanácsot (illetve konkrétan ezt nem), de mivel már R41-et is nézegettél... Bár nem ebben a Connaught shopban, de van egy olyan borotvácska, hogy Edwin Jagger DE89. Nem sok rosszat mondanak róla ;D
Én a Feather pengéket sem ajánlanám kezdő DE júzernek. Valami Gillette, Astra, mittomén, utána majd lehet fejlődni.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #929 Dátum: 2013. Április 02. - 10:22:37 »
neked is  ;)
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?
Ha egyből vennél egy igényesebb megmunkáltságú, de még nem nagyon drága borotvát, akkor pl Edwin Jagger DE8x családot szokták ajánlani.

Pengében nincs "legjobb", erősen szubjektív hogy kinek mi jön be, mindenképpen kell sampler pack, végigpróbálni vagy 5–10 fajta pengét.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici