Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 319157 alkalommal)

Nem elérhető szablasz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 30
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #930 Dátum: 2013. Április 02. - 10:27:23 »
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?
Ha egyből vennél egy igényesebb megmunkáltságú, de még nem nagyon drága borotvát, akkor pl Edwin Jagger DE8x családot szokták ajánlani.

Pengében nincs "legjobb", erősen szubjektív hogy kinek mi jön be, mindenképpen kell sampler pack, végigpróbálni vagy 5–10 fajta pengét.

+1
vagy még ugyanaz az árkategória Mühle R89 (jómagam is egy hete vettem egyet, meg vagyok vele elégedve)
Futur nekem is nagyon tetszik de szvsz nem biztos, hogy egy kezdő borotva... Pár hónapot gyakorlok R89-el, aztán én is szeretnék beruházni egy Futurba

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #931 Dátum: 2013. Április 02. - 10:29:35 »
Futurt nem mindenki ajánlaná kezdőknek.  Nem tudom hol vagy helyileg, de EJ DE89 amazon.co.uk -n sokkal olcsóbb mint amit belinkeltél, valszeg még EUba szállítással is megéri.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #932 Dátum: 2013. Április 02. - 11:17:11 »
izrael, vagy ebay vagy az angol http://connaughtshaving.com/ jo nekem csak.
Futurt nem mindenki ajánlaná kezdőknek.  Nem tudom hol vagy helyileg, de EJ DE89 amazon.co.uk -n sokkal olcsóbb mint amit belinkeltél, valszeg még EUba szállítással is megéri.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #933 Dátum: 2013. Április 02. - 11:31:02 »
erre irtak nekem tegnap, hogy nem ajanlatos kezdoknek. (R89)
Akkor most nem tudom borotvával kapcsban mit mondtok? L6 mindenki? olyan gázul néz ki  :crazy: Legyen az Feather pengével?
Ha egyből vennél egy igényesebb megmunkáltságú, de még nem nagyon drága borotvát, akkor pl Edwin Jagger DE8x családot szokták ajánlani.

Pengében nincs "legjobb", erősen szubjektív hogy kinek mi jön be, mindenképpen kell sampler pack, végigpróbálni vagy 5–10 fajta pengét.

+1
vagy még ugyanaz az árkategória Mühle R89 (jómagam is egy hete vettem egyet, meg vagyok vele elégedve)
Futur nekem is nagyon tetszik de szvsz nem biztos, hogy egy kezdő borotva... Pár hónapot gyakorlok R89-el, aztán én is szeretnék beruházni egy Futurba

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #934 Dátum: 2013. Április 02. - 11:39:18 »
izrael, vagy ebay vagy az angol http://connaughtshaving.com/ jo nekem csak.
hát akkor neked kell kisakkozni hogy honnan a legjobb venni, megnézném az USA-t is. nekem fura hogy neked csak 1 bolt jó Angliában, illetve az Ebay ahol a világ minden tájáról vannak eladók, de biztos utánajártál, te tudod.

mindenesetre szerintem kezded túlgondolkozni, kaptál egy csomó hasznos tanácsot, mindenféle árkategóriában, innentől neked kell eldönteni mit akarsz.  mindenképpek van ezekben a döntésekben egy szubjektív elem, abban pedig senki nem tud neked tanácsot adni; megveszed a borotvát, kipróbálod, megtanulsz vele borotválkozni (mindegyikkel meg lehet), aztán majd eldöntöd hogy akarsz-e mást kipróbálni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #935 Dátum: 2013. Április 02. - 11:43:18 »
Gyuri, vegyél egy olcsóbb borotvát, vegyél hozzá sok-sok pengét (próbacsomag) és hajrá! A többi majd jönni fog magától  :sör:

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #936 Dátum: 2013. Április 02. - 12:00:11 »
+1 le is zartam a temat, megyek kutakodni keresgelni.
izrael, vagy ebay vagy az angol http://connaughtshaving.com/ jo nekem csak.
hát akkor neked kell kisakkozni hogy honnan a legjobb venni, megnézném az USA-t is. nekem fura hogy neked csak 1 bolt jó Angliában, illetve az Ebay ahol a világ minden tájáról vannak eladók, de biztos utánajártál, te tudod.

mindenesetre szerintem kezded túlgondolkozni, kaptál egy csomó hasznos tanácsot, mindenféle árkategóriában, innentől neked kell eldönteni mit akarsz.  mindenképpek van ezekben a döntésekben egy szubjektív elem, abban pedig senki nem tud neked tanácsot adni; megveszed a borotvát, kipróbálod, megtanulsz vele borotválkozni (mindegyikkel meg lehet), aztán majd eldöntöd hogy akarsz-e mást kipróbálni.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #937 Dátum: 2013. Április 02. - 12:00:24 »
 :sör:
Gyuri, vegyél egy olcsóbb borotvát, vegyél hozzá sok-sok pengét (próbacsomag) és hajrá! A többi majd jönni fog magától  :sör:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #938 Dátum: 2013. Április 02. - 12:43:53 »
Gyuri le ne zárd!
Még pár napot beszélgessünk róla...  ;)

Ha én most kezdő lennék, ajánlanék magamnak egy Mühlét 89-es fejjel (a rózsaszín kapható).
És vennék egy liter Vitost.
Nomeg egy Omega 137-et.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #939 Dátum: 2013. Április 02. - 13:00:19 »
Gyuri, ne hallgass Petire, csak vizet prédikál!
Ő sosem tud várni, mindig bort iszik!

Hallgass rám!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #940 Dátum: 2013. Április 02. - 13:21:56 »
pont KunEmber errol beszelt le tegap, mert vaddiszno ez  :borosta: miert rozsaszin??  ???
Gyuri le ne zárd!
Még pár napot beszélgessünk róla...  ;)

Ha én most kezdő lennék, ajánlanék magamnak egy Mühlét 89-es fejjel (a rózsaszín kapható).
És vennék egy liter Vitost.
Nomeg egy Omega 137-et.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #941 Dátum: 2013. Április 02. - 13:24:04 »
csak nem akarok egy szettre kidobni 100 dollart feleslegesen, hogy az elso alkalommal agyon vagdossam magam, mert akkor repitem a sarokba, de nem is akarok egy sz@rt venni. Mert max ha nem jon be eladom :)

Gyuri, vegyél egy olcsóbb borotvát....



Gyuri le ne zárd!


Gyuri! Itt tényleg amár nnyi tanácsot kaptál, hogy átérzem a döntésképtelenséget súroló helyzetedet. Több dolgot tehetsz: vagy veszel az első helyen egy olyat, ami a pénztárcádnak megfelel és neked is tetszik, aztán majd alakul a dolog, vagy vársz még vele egy kicsit, és nem türelmetlenkedsz, hanem tanulmányozod a fórum(ok)on írottakat. Szerintem az utóbbi a bölcsebb, de járhatatlanabb út, mert amíg nincs egyetlenegy borotvád sem, addig nehéz bármihez is viszonyítanod.
Vagy ha egyik sem, akkor már csak azt tudom tanácsolni, hogy: Gyere Gyuri Győrbe, győri gyufagyárba, gyufát gyújtogatni.  :D

 :sör:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #942 Dátum: 2013. Április 02. - 13:26:18 »
Ez a "rózsaszín".
Ezek a 89-es fejek alaposak és mégis kíméletesek... SZERINTEM.

Ha nem jön be, átveszem.  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #943 Dátum: 2013. Április 02. - 13:28:51 »
Gyuri le ne zárd!
Még pár napot beszélgessünk róla...  ;)
És vennék egy liter Vitost.
SZVSZ pont ezért nem érdemes tovább folytatni ezt a szálat.  Mindenki tud olyat mondani ami neki bevált, és ha lenne egy időgép amivel üzenetet tudna küldeni akkori önmagának akkor tényleg tudna okos tanácsokat adni, de a lényeg pont az hogy a "legjobb" választás mindenkinek más, fogalmunk sincs Gyurinak mi válik be, neki kell kipróbálnia.  Addig meg nem érdemes drága vagy nagy mennyiségű cuccokat venni, pl liternyi szappant biztos nem, inkább 150ml-esből háromfélét, pengéből se 100-ast, hanem sampler pack-et, stb, stb.  Inkább mindenből egy olcsó, de normálisat.  Ehhez meg bőven van már infója.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #944 Dátum: 2013. Április 02. - 13:32:15 »
Vaddisznó szőr pamacs nincs (szerintem). A linkölt 11137-es pamacs az egyik kedvencem, bátran ajánlom! Rosszat mér nem olvastam róla a fórumon, pedig jó néhányunknak van már.

A rózsany Mühle szintén szép, és (nálam) szuperjól működik. Ha neked valamiért nem válna be, itt biztosan el tudod majd adni.

Valóban, inkább több pengéből álló kezdőcsomagot rendelj.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici