Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 318755 alkalommal)

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #975 Dátum: 2013. Április 02. - 21:18:24 »
Hova ez a sietség? Összesen 35 hozzászólásom van 2 nap alatt, FontHunter megmondta NE KAPKODJ :)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #976 Dátum: 2013. Április 02. - 21:29:26 »
SZVSZ borzasztó rosszul csinálod.  Amikor elhatároztam hogy kipróbálom a DE-t, lementem egy DM-be, vettem egy Wilkinson borotvát+pengét, egy sajátmárkás pamacsot, és egy sajátmárkás krémet, aztán hazamentem és este megborotválkoztam.  Ma már egyiket se használom, de arra tökéletesek voltak hogy el tudjam dönteni mire vágyom egy borotvánál, egy pamacsnál és egy krémnél.  Ezután könnyű volt fokozatosan továbblépni, azt a keveset erre a célra megérte.

Te ehelyett lassan 50 hozzászóláson át keresed itt a tökéletességet, beleestél abba a csapdába hogy mindenki mást mond, te meg nem tudsz dönteni, mert csomó szubjektív szempont van és nincs viszonyítási alapod.  Hát, nem irigyellek, mert ha jól csinálnád már túl lennél az egészen, vigasztaljon az hogy az ajánlott borotvák/pamacsok/krémek közül szinte mindegyikkel megtanulsz előbb-utóbb borotválkozni, a borotválkozási élmény 80%-a úgyis a tudásból fog jönni, nem az eszközből.  Szóval választhatsz színre, vagy dobókockával, tökmindegy.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #977 Dátum: 2013. Április 02. - 21:36:14 »
kezdőmókus barátunk szépen és okosan szólt. Uff!

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #978 Dátum: 2013. Április 02. - 21:41:35 »
Igaza van mókinak mert hiába ugrunk bele a legjobb termékbe egyből utána ha csalódás lesz onnan csak lefelé van az út.
Meg nem lesz meg a kihívás élménye, hogy még jobbat, szebbet, design osabbat akar az ember.
Pl ha meghághatnám a világ legjobb nőjét utána mi lesz a kihívás?  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #979 Dátum: 2013. Április 02. - 23:59:18 »
+1!

Én amikor rátaláltam a fórumra, asszem már másnap elrohantam százforintos boltot keresni (alig bírtam a reggelt kivárni!), megvettem azt a három cuccot, ami kell, aztán hajrá! Természetesen nem használtam sokáig, de az infó megérte a kábé ezer forintos beruházást.

Vedd meg a legolcsóbbat, tapasztalj, aztán jöhet a lejtő (aminek a végén tucat borotvád lesz vagy harmincféle szappannal...)! Ha meg nem tetszik, nem buktál semmit.

Az időgépes ötlethez: jó ez így, ahogy alakult, csomó hardver, rengeteg szoftver, stb., de el kell ismerni, hogy az eredményt illetőleg a kétezer forintos szett és a harminckétezres közt nincs különbség : )

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #980 Dátum: 2013. Április 03. - 06:53:33 »
Igazatok van ahogy elotte is irtam, de szeretek sokat tudalkoskodni a vetel elott, es nem akartam BIC el kezdeni, bocsanat. :nemtom:

Nem elérhető MetalWarrior

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #981 Dátum: 2013. Április 03. - 07:13:08 »
L6 lesz a Te barátod Gyuri, egy olcsó de jó Omega sörtével, hozzá Proraso szappannal.
Ebben.NEM.csalódsz.
Ha ez nem jön be, akkor nagy valószínűséggel más sem, bárki bármit mond.
Az egész megáll cca. ~7e ft-ból.
 :sör:

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #982 Dátum: 2013. Április 03. - 09:22:28 »
engem nem zavar amit irtok, minden mondatbol kozelebb kerulok a celhoz, meg ha ez 100 hozzaszolas is lesz :) vegul is ezert vana topic azt hiszem. A kesportalon konnyebb dolgom volt, mert valamennyire ismerem a keseket, ezert cssk beneztem, kerdeztem, es rendeltem is , igaz mindjart kettot is  :crazy:

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #983 Dátum: 2013. Április 03. - 09:27:49 »
Hát akkor... Rendelsz két-három borotvát, és ugyanott vagy, mint a késekkel :D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #984 Dátum: 2013. Április 03. - 09:58:17 »
minden mondatbol kozelebb kerulok a celhoz, meg ha ez 100 hozzaszolas is lesz :) vegul is ezert vana topic azt hiszem.
Az első 10–15 válaszban kaptál annyi infót, ami alapján simán elindulhattál volna. A "célhoz", akármi is legyen az, nem igazán kerülsz közelebb a további diszkusszióval.  Annyit érsz el hogy mindenki megunja, mert már 1x elmondtuk, akkor meg minek ragozni, persze a beszélgetés folyik tovább valamiről, beleveszel a részletekbe és végül eltemeted a neked hasznos infókat.  Pl ha jól látom sampler pack nem is volt a rendelésben amit ideraktál, pedig volt róla szó, és ugyanolyan fontos mint a borotva.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #985 Dátum: 2013. Április 03. - 10:26:18 »
UTOLSO kerdes. es reszemrol tenyleg lezarva a tema. Koszonom aki a pmbe irt nekem, valoszinu sejtette vagy tudta mi lesz a kozosbe itt ha elinditom a kerdes hadjaratot. A sampler pack az micsoda? tobb fajta penge kis tetelben? a rendelesben van az annyira agyondicsert zold astra,  es csak probakeppen egy csomag feather.
minden mondatbol kozelebb kerulok a celhoz, meg ha ez 100 hozzaszolas is lesz :) vegul is ezert vana topic azt hiszem.
Az első 10–15 válaszban kaptál annyi infót, ami alapján simán elindulhattál volna. A "célhoz", akármi is legyen az, nem igazán kerülsz közelebb a további diszkusszióval.  Annyit érsz el hogy mindenki megunja, mert már 1x elmondtuk, akkor meg minek ragozni, persze a beszélgetés folyik tovább valamiről, beleveszel a részletekbe és végül eltemeted a neked hasznos infókat.  Pl ha jól látom sampler pack nem is volt a rendelésben amit ideraktál, pedig volt róla szó, és ugyanolyan fontos mint a borotva.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #986 Dátum: 2013. Április 03. - 10:29:28 »
Csek disz áut: http://www.connaughtshaving.com/samplepack.html
Az elsőben van többféle, nem véletlenül Popular a csomag neve :)
UTOLSO kerdes. es reszemrol tenyleg lezarva a tema. Koszonom aki a pmbe irt nekem, valoszinu sejtette vagy tudta mi lesz a kozosbe itt ha elinditom a kerdes hadjaratot. A sampler pack az micsoda? tobb fajta penge kis tetelben? a rendelesben van az annyira agyondicsert zold astra,  es csak probakeppen egy csomag feather.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #987 Dátum: 2013. Április 03. - 10:30:59 »
ok, szuper. koszonom. cserelve a kivansaglistaban. a ket penge a samplera.
Csek disz áut: http://www.connaughtshaving.com/samplepack.html
Az elsőben van többféle, nem véletlenül Popular a csomag neve :)
UTOLSO kerdes. es reszemrol tenyleg lezarva a tema. Koszonom aki a pmbe irt nekem, valoszinu sejtette vagy tudta mi lesz a kozosbe itt ha elinditom a kerdes hadjaratot. A sampler pack az micsoda? tobb fajta penge kis tetelben? a rendelesben van az annyira agyondicsert zold astra,  es csak probakeppen egy csomag feather.
minden mondatbol kozelebb kerulok a celhoz, meg ha ez 100 hozzaszolas is lesz :) vegul is ezert vana topic azt hiszem.
Az első 10–15 válaszban kaptál annyi infót, ami alapján simán elindulhattál volna. A "célhoz", akármi is legyen az, nem igazán kerülsz közelebb a további diszkusszióval.  Annyit érsz el hogy mindenki megunja, mert már 1x elmondtuk, akkor meg minek ragozni, persze a beszélgetés folyik tovább valamiről, beleveszel a részletekbe és végül eltemeted a neked hasznos infókat.  Pl ha jól látom sampler pack nem is volt a rendelésben amit ideraktál, pedig volt róla szó, és ugyanolyan fontos mint a borotva.

Nem elérhető HartaiGyuri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 529
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #988 Dátum: 2013. Április 03. - 10:32:39 »
Koszonom mindenkinek a turelmet.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #989 Dátum: 2013. Április 03. - 10:37:10 »
Koszonom mindenkinek a turelmet.
A jó cserkész ott segít, ahol tud. Vagy a kisdobos? Mindegy, egyik sem vagyok.
Sok sikert, és ezután se légy rest kérdezni! ;)
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici