Szerző Téma: Eszközökkel kapcsolatos kérdések  (Megtekintve 305697 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1245 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 13:16:00 »
Mondjuk ezt én is tudom ilyen komboban. :-D
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1246 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 14:22:11 »
Peti, a liba a te készüléke(i)dben lehet. Nekem a "Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta."-ra akkor nem hoz semmit, miközben volt olvasatlan hsz, ha másik készüléken (is) nézte ma fórumot. Ilyenkor viszont a "Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése." - re hozza azokat, amiket egyik eszközön sem olvastam. Nem lehet nálad is ilyesmi, több készülékes használat (pl. otthoni - munkahelyi, vagy mobilkommunikációs eszköz stb...)?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1247 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 14:39:30 »
Nálam is konstans módon működnek, csak megtanultam használni ezeket a "gombokat". Az más kérdés, hogy nem feltétlen az rejlik mögöttük (több készülék használata esetén), mit amit a címük sugall.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1248 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 17:06:18 »
lefuttattam egy adatbázisoptimalizálást és egy hibakeresést.
Az optimalizálás valamit reszelgetett, a hibakeresés nem talált hibát.
pillanatnyilag ennyit tudtam tenni, hátha segít alapon...  :nemtom:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1249 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 17:46:13 »
Urak!

Több számítógépes elérés esetén, az olvasatlan hozzászólások nem úgy működnek, ahogy azt az ember elvárná. Tehát az "első" gépen le kell olvasni az összes olvasatlan hozzászólást, majd a böngészőt bezárni, hogy ugyanez az állapot jelenjen meg a "második" gépen megnyitott BF-en. Az első gépen a böngésző hamarabb bezárása esetén az olvasatlan hozzászólások maradnak újként, azonban onnantól nem a gomb alatti listában. Ez okozza a kavarodást. Három gépes nézelődésre éppúgy igaz, az első kettő nézelődésének alapján. Az ok, hogy az új hozzászólások kilistázását nem csak szerver oldali triggerrel oldják meg, hogy mi olvasott és mi nem olvasott, és mit kell listázni, hanem részben sütikkel. Ez az elgondolás hibás! Magyarul nem rty42 hibája, hanem az egész rendszeré. A nem olvasottak, egyébként továbbra is nem olvasottak maradnak, csak nem lesznek kigyűjtve a menüpont alatt. ( Néha nézzétek meg a fórumot a "Főoldal" menüpont alatt, fogja ikonban is jelezni az elveszettnek hitt új hozzászólások figyelmeztetését. Skin is lehet számít, nálam a régebbi kék/fehér fut. )   

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1250 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 20:00:46 »
Mennyi verseny a kegyeimért  :crazy: :fetreng:
Csak szólók: "Buzulás az nuku."  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető zolikaDB

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1251 Dátum: 2013. Szeptember 23. - 21:22:25 »
Udvozlok mindenkit! Tobb, mint tiz eve probalkozok megtalalni a tokeletes borotvalkozas nyitjat, tobb-kevesebb sikerrel. A jelenlegi felallas:
- van egy Philips korkeses borotvam, de nagyon nem valik be, igazabol nem viszi se az apro, se az 1-2 millis szort, nem nagyon hasznalom
- Gilette/Balea 5 penges csoda, DM pamacs, Nivea gel sensitive, es vagy L'oreal for men balzsam, vagy soszappan, mint after shave
Ujabban, egy Wilkinson egypenges borotvat hasznalok, sajnos nem tul jol megy... Verzek pontszeruen. Szaliranyban nem jon le a szor, ami eleg eros, a borom meg erzekeny, igy visszafele is kenytelen vagyok huzni. Szinte mindig voros a nyakam, foltokban az arcom es alaposan sem sikerul mindig, foleg az allamon. (Ez igaz mind a sokpenges, mind a DE borotvara)
Mit javasoltok, hogyan tovabb?
Maradhat a Nivea gel? A borotvammal mi legyen? Probaljak bele masik penget? Lattam, ajanljatok a Lordot, s egyeb kiegeszitoket, kemikaliakat. Ezek segitsegevel alaposabb borotvalkozast tudok elerni? Helyileg Debrecenben vagyok, itt nezelodnek, ha lehet igy elso korben. (DM, Rossmann, Müller, fodraszkellekes) Mi lenne az az "alapcsomag", amit erdemes osszedobni az igenyes borotvalkozas erdekeben?
Koszonom!

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1252 Dátum: 2013. Szeptember 23. - 21:35:53 »
Mit javasoltok, hogyan tovabb?
Maradhat a Nivea gel? A borotvammal mi legyen? Probaljak bele masik penget? Lattam, ajanljatok a Lordot, s egyeb kiegeszitoket, kemikaliakat. Ezek segitsegevel alaposabb borotvalkozast tudok elerni? Helyileg Debrecenben vagyok, itt nezelodnek, ha lehet igy elso korben. (DM, Rossmann, Müller, fodraszkellekes) Mi lenne az az "alapcsomag", amit erdemes osszedobni az igenyes borotvalkozas erdekeben?
Koszonom!
A műanyag Wilkinsonról megoszlanak a vélemények.  Kezdőként gyűlöltem, de miután megtanultam DE-vel borotválkozni egész jól tudom használni.  Szóval a helyedben vennék valami másikat, de azért megtartanám.

Ha Debrecenben vagy, akkor szerintem nem úszod meg, hogy online rendelj.  Javasolnám a Lord webshopból egy L6-ot, meg mindegyik pengéből 1 csomagot, és próbálgasd ezeket.  Ezenkívül nem nagyon kell más, nem írod melyik DM pamacsod van, ha a borz az egész jó ár/érték arányú.  Caola krémeket (Barbon, Figaro, Derby) kapsz Rossmann-ban, ugyanitt Gillette pengét (szintén érdemes kipróbálni).  Ezenkívül tarsd nyitva a szemed a 100-forintos boltokban, pl a Böszörményi-Bólyai sarkán lévő bevásárlóközpontban az emeleten múltkor vettem Arko szappant, de ezek a dolgok kiszámíthatatlanok.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1253 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 07:54:11 »
Üdvözöllek Zolika!  :sör:

Kevesebb pénz befektetésével én is Lord L5-öt, vagy L6-ot javasolnék, mert mind a kettő jó készülék. Ha lehet több is, akkor Merkur, Mühle, Edvin Jager, stb...
Pengét minél többet próbálj ki, Bic, zöld Astra, Gillette platinum, Lordok, esetleg Wilkinson...
Krémek terén én is a Caola termékeit javasolom első körben, mert szinte bárhol beszerezhető és nagyon jók. Ha szigorúan a működést tartom szem előtt, akkor ezek közül is inkább Figaró habzó borotvakrémet - hangsúlyozom szerintem.

Továbbá helyezz nagy hangsúlyt az arc alapos mosására és előkészítésére borotválkozás előtt, hogy a szőrnek legyen ideje megpuhulni. Továbbá a krémből pamacsolt habot is célszerű az arcon tovább pamacsolni, nem csupán felkenni...
Sok apró trükkje van, hirtelen ennyi.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető zolikaDB

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1254 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 09:31:04 »
Koszonom szepen!
Igazabol szemezek az L6-al, szep darab! Jelenleg Wilkinson pengem van, de mondjak masok is, h nem az igazi. Ennyit jelent a penge??
Figaro? Alaposabb borotvalkozast eredmenyez, mint a Nivea sensitivem? Az erzekeny borom miatt kerdem.
After shave-nek mit? Soszappant ti ismeritek?
A pamacs:  img6.indafoto.hu/4/3/122693_2d5b98050c5dd3843bf05fbbf8a873bc/11165845_ca82bb8956b9b52512d3b7f2ac66631b_m.jpg

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1255 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 09:32:34 »
Ennyit jelent a penge??
Hogy a rákba ne!
A penge vág, a többi csak úri huncutság.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1256 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 09:46:57 »
Koszonom szepen!
Igazabol szemezek az L6-al, szep darab! Jelenleg Wilkinson pengem van, de mondjak masok is, h nem az igazi. Ennyit jelent a penge??
Figaro? Alaposabb borotvalkozast eredmenyez, mint a Nivea sensitivem? Az erzekeny borom miatt kerdem.
After shave-nek mit? Soszappant ti ismeritek?

Nekem úgy tűnt a leírásodból, hogy a Nivea mégsem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, hiszen az arcbőröd, a nyakad piros, kipattogzott borotválkozások után. Szerintem én a helyedben bizony ezek után cserélném. Esetleg, ha találsz vehetsz Palmolive borotvakrémet, azt is dícsérik, nekem még nem volt hozzá szerencsém - nem is láttam kis városomban (?!). A lényeg, hogy érdemes mást is kipróbálnod.
Arcszeszek terén nehéz bármit mondanom, de a loreál balzsamok közül kettő is használatban van nálam éppen, azok nagyon beváltak, főleg a fehér dobozos.
Sószappan. Szerintem a timsó tömb, amid van, itt többen is használják megelégedéssel, nekem nincs vele tapasztalatom.
És igen, a penge fontos tényezője a borotválkozásnak!  ;)
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető zolikaDB

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1257 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 10:25:17 »
Black: mondjuk ugy, h barmi, ami nem Nivea Sensitiv, az sokkal rosszabb hatast hozott. Sokkal! Viszont feher dobozos L'Orealom van, az jo, jobb, mint azok a szerek, amik csipnek! Mint pl a regi-regi apam fele Fabulon.
De korvonalazodik a kep, Figaro krem, Lord borotva es pengek, meg a pamacsra meglatom, mit mondtok, javitottam a hsz-em egy linkkel!
A pengerol annyit, h sokaig tevesen azt hittem, a szamuk a lenyeg, hat nem...

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1258 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 10:37:52 »
SicTransit mintaboltja, ha pengékről van szó!
A Feathert kifelejtettem a felsorolásból...(helyesbítek, többet kihagytam)
Pengékből szerintem onnan tudsz rendelni egy-egy darabot, hogy ki tudd próbálni valamennyit. Akkor szó szerint a bőrödön tapasztalod, hogy mekkora különbség van penge és penge között!  :D

Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Eszközökkel kapcsolatos kérdések
« Válasz #1259 Dátum: 2013. Szeptember 24. - 10:58:40 »
Khm. 2 a minimum rendelés/típus, de csak azért, mert 1 penge nem penge...  :sör:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici