Szerző Téma: wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak  (Megtekintve 77484 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #30 Dátum: 2016. Május 30. - 17:00:53 »
Mondjuk a proraso arcszesz elég betyár áron van.

Döglesz tíz körűl árulta, ha jól emlékszek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #31 Dátum: 2016. Május 30. - 17:05:17 »
Küldtem emailt,hogy nem teszik elérhetővé a másik oldalhoz is a kódot,ha már egy a két oldal tulajdonosa.Várom a választ.

Meg jött a válasz.

"Kedves Albert!
Köszönjük a leveled és a kérdésed, örülünk hogy felmerült, mert ez egy jó alkalom arra, hogy a megfelelő információk eljussanak akkor a borotvafórum közössége felé is.
A két weboldal teljesen eltérő céllal jött létre, és a kínálat is ezt tükrözi. A jövőben a borotválkozással kapcsolatos termék- és márkabővítéseket a Wetshaving.hu weboldalon foguk elvégezni, így sokkal lazábban fog az oldal www.galaxy-cosmetics.com weboldalhoz kötődni. A borotválkozási eszközök, úgy mint a borotvák, borotvakések, és egyéb kiegészítők ár-képzése teljesen más alapokon nyugszik, mint a borotválkozási termékek (mint pl. after shave, borotválkozási krém, stb…) ár-képzése, így nehezen tudnánk állandó jelleggel egy ilyen akciót / kedvezményt megvalósítani.   
A fentieken túl a wetshaving.hu külön adminisztrációs rendszeren és más szerveren fut, eltérő számlatömböt használ, így technikailag is megtörtént egy olyan szétválasztás, amelybe nem szeretnénk belenyúlni. 
Igyekszünk a kínálat igényes és folyamatos frissítésével, továbbá jövőbeli akciókkal megtámogatni (és bővíteni) azt a réteget, aki a tradicionális borotválkozás elhivatottja, így biztos vagyok benne, hogy más oldalról tudunk olyan hozzáadott értéket képviselni majd, amely megszolgálja a bizalmat. A jövőben természetesen várhatók olyan külön, az oldalon meghirdetett akciók, melyek keretében további kedvezményeket lehet elérni a fórumtagoknak felkínált, állandó kuponnal.
Szeretném továbbá felhívni a figyelmed arra, hogy június második felétől minden rendelésünk személyesen is átvehető lesz Blaha Lujza téren, a Barber Shop üzletétől nagyjából 200 méterre. A mintaboltunkban megtekinthető lesz a teljes termékkínálat, illetve a termékeink egy részét ki is próbáhatjátok, mielőtt megvásároljátok. A termékek helyszínen történő kipróbálását külön ajándékkal fogjuk megköszönni – de ezzel kapcsolatosan majd később adunk részletes tájékoztatást. J
Igyekszünk mindent tőlünk telhetőt megtenni, hogy az igényeiteket szakszerű módon kiszolgáljuk, és bízunk benne, hogy a jövőben is kerestek minket, ha borotválkozási termékekre lesz szükség.
Ha bármi kérdés felmerülne, szívesen válaszolunk rá, illetve szívesen veszünk építő jellegű kritikát, tanácsokat.
Üdvözlettel: Csilla"
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #32 Dátum: 2016. Május 30. - 17:05:49 »
A proraso a cuccait olaszországban olcsóbban árulja mint amennyiért más országokból a kereskedők megvehetik. Ott mindig olcsóbb lesz mint bárhol a világon.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #33 Dátum: 2016. Május 30. - 17:05:59 »
Mondjuk a proraso arcszesz elég betyár áron van.

Döglesz tíz körűl árulta, ha jól emlékszek.
5000+ volt ott is. Akkor is sok. Tudván hogy 5 euro.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #34 Dátum: 2016. Május 30. - 22:50:05 »
Nem mintha egyébként nehéz volna hozzájutni, de jól nézne ki, ha a wetshaving.hu forgalmazná a hazai szappanokat -cinke és balaton- pláne ha valóban a környező országokat is le tudják fedni. Mindjárt még is kérdezem. :)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #35 Dátum: 2016. Május 30. - 23:05:00 »
Nem mintha egyébként nehéz volna hozzájutni, de jól nézne ki, ha a wetshaving.hu forgalmazná a hazai szappanokat -cinke és balaton- pláne ha valóban a környező országokat is le tudják fedni. Mindjárt még is kérdezem. :)
Tudnak róla és úgy tudom folynak beszélgetések. Javasoltam nekik korábban én is.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #36 Dátum: 2016. Május 31. - 06:19:41 »
Nagyon jó ötlet hogy így fejlődik a dolog. Eléggé hiánypótló. Csak egy az aggály, hogy mekkora kereslet lesz rá. Mármint hogy itthon mennyire tartható egy ilyen ár. Ez a realitás és nem a szolidaritás kérdése.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #37 Dátum: 2016. Május 31. - 06:25:10 »
Nagyon jó ötlet hogy így fejlődik a dolog. Eléggé hiánypótló. Csak egy az aggály, hogy mekkora kereslet lesz rá. Mármint hogy itthon mennyire tartható egy ilyen ár. Ez a realitás és nem a szolidaritás kérdése.
A prorasora gondlolsz? Azzal nincs mit tenni. Ami ott 5 euro azt mint kereskedő kb 10-ért kapod meg. Erre direkt rákérdeztem. A többi termék a gyártó által ajánlott fogyasztói áron van kitéve. Elvileg ugyanannyi mint bárhol.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #38 Dátum: 2016. Május 31. - 06:27:21 »
Nagyon jó ötlet hogy így fejlődik a dolog. Eléggé hiánypótló. Csak egy az aggály, hogy mekkora kereslet lesz rá. Mármint hogy itthon mennyire tartható egy ilyen ár. Ez a realitás és nem a szolidaritás kérdése.
A prorasora gondlolsz? Azzal nincs mit tenni. Ami ott 5 euro azt mint kereskedő kb 10-ért kapod meg. Erre direkt rákérdeztem. A többi termék a gyártó által ajánlott fogyasztói áron van kitéve. Elvileg ugyanannyi mint bárhol.
Nem. Nem arra. Arra hogy itthon mennyire mennek a drágább cuccok. Mondjuk egy 11000 ft os AS. Mennyire van rá kereslet.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #39 Dátum: 2016. Május 31. - 06:30:23 »
Nagyon jó ötlet hogy így fejlődik a dolog. Eléggé hiánypótló. Csak egy az aggály, hogy mekkora kereslet lesz rá. Mármint hogy itthon mennyire tartható egy ilyen ár. Ez a realitás és nem a szolidaritás kérdése.
A prorasora gondlolsz? Azzal nincs mit tenni. Ami ott 5 euro azt mint kereskedő kb 10-ért kapod meg. Erre direkt rákérdeztem. A többi termék a gyártó által ajánlott fogyasztói áron van kitéve. Elvileg ugyanannyi mint bárhol.
Nem. Nem arra. Arra hogy itthon mennyire mennek a drágább cuccok. Mondjuk egy 11000 ft os AS. Mennyire van rá kereslet.
Ki fog derülni :) Mindenesetre lelkesek és komolyan gondolják. A kommunikáció nagyon jó és a forumosoknak is adnak kedvezményt :) Nekem tetszik ez a hozzáállás és úgy gondolom hogy támogatandó. Mi csak nyerünk vele.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #40 Dátum: 2016. Május 31. - 09:42:44 »
Lényeg, hogy postával, mindennel olcsóbb legyen, mint pl a connaughtshaving, akkor a fórumtagok rendszeres vásárlók lesznek.  :)
A (nálunk) bővebb célközönség meg vagy kialakul, vagy nem, de mindenképp támogatandó a honlap.
(szerintem)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #41 Dátum: 2016. Május 31. - 09:53:21 »
Lényeg, hogy postával, mindennel olcsóbb legyen, mint pl a connaughtshaving, akkor a fórumtagok rendszeres vásárlók lesznek.  :)
A (nálunk) bővebb célközönség meg vagy kialakul, vagy nem, de mindenképp támogatandó a honlap.
Angliában a higiéniai termékekre kivetett áfa 5%. Ha kereskedőként vásárolsz, akkor az itteni eladás után 27% áfa-t kell befizetni, tehát kapásból 22%-al jobbak tudnak lenni.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #42 Dátum: 2016. Május 31. - 09:59:27 »
Lényeg, hogy postával, mindennel olcsóbb legyen, mint pl a connaughtshaving, akkor a fórumtagok rendszeres vásárlók lesznek.  :)
A (nálunk) bővebb célközönség meg vagy kialakul, vagy nem, de mindenképp támogatandó a honlap.

Nem gondolom, hogy mindennel olcsóbban kell lenniük, összességében pl. egy 4000 Ft-os tételnél 5-6%, azaz ~2-300 Ft nem számottevő szerintem. Én annyiért már nem rendelnék kintről.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #43 Dátum: 2016. Május 31. - 10:02:53 »
Lényeg, hogy postával, mindennel olcsóbb legyen, mint pl a connaughtshaving, akkor a fórumtagok rendszeres vásárlók lesznek.  :)
A (nálunk) bővebb célközönség meg vagy kialakul, vagy nem, de mindenképp támogatandó a honlap.

Nem gondolom, hogy mindennel olcsóbban kell lenniük, összességében pl. egy 4000 Ft-os tételnél 5-6%, azaz ~2-300 Ft nem számottevő szerintem. Én annyiért már nem rendelnék kintről.
Én többért sem :) Egy angol cég soha nem fog tőlem reklámzenét rendelni, vagy meghívni a céges bulijára zenélni. Inkább magyar cég zsebét tömöm bízva abban hogy ő is így tesz.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #44 Dátum: 2016. Május 31. - 10:03:33 »
Azért, Forri!

Azt lássuk be -ismerve a közösrendelések taglistáját, s átlagos végösszegét, negyedévente vagy még ritkábban- kutya vacsorája, a borotva fórum tagjaira építeni, egy nyereségorientált vállalkozást.

Maximum, ezt a közösséget, egy korrekt mintavételezés, mondhatni, szondázási pontnak tudják használni.

Ezek ellenében is, remélem, hogy kitartóan, a készlet, eme változatosságát nem csorbítva, kifizetődő lesz a próbálkozás, és hosszú életű.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici