Szerző Téma: wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak  (Megtekintve 77978 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #240 Dátum: 2016. Szeptember 15. - 21:15:57 »
Ha lehet tippet adni, akkor Razorock vonalon is próbálkozhatnának. Azok sokkal kedvezőbb árú, és hibátlan cuccok.  ;)
Elég ha csak a szappanokat és a szinti pamacsaikat említjük, de a saját márkás DE készülékeik is úgy tűnik, eléggé rendben vannak.
Tervben van az is de nagyobb léptekkel nem nagyon lehet haladni. Három hónapja van a webáruház még csak :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #241 Dátum: 2016. Szeptember 15. - 22:21:48 »
C&E  :+1:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #242 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 08:33:11 »
Ha lehet tippet adni, akkor Razorock vonalon is próbálkozhatnának. Azok sokkal kedvezőbb árú, és hibátlan cuccok.  ;)
Elég ha csak a szappanokat és a szinti pamacsaikat említjük, de a saját márkás DE készülékeik is úgy tűnik, eléggé rendben vannak.
Tervben van az is de nagyobb léptekkel nem nagyon lehet haladni. Három hónapja van a webáruház még csak :)
Ok. A C&E flancosabb és drágább márka, és szélesebb a célközönsége is (ha nem csak borotválkozási termékek lesznek), de nem feltétlenül jobb, mint egy Razorock, vagy egy Caties Bubbles, vagy Mikes natural soaps, vagy Nannys silly soap vagy sorolhatnám még.
Amit még szívesen látnék esetleg Valobra és Vitos, főleg a régi receptúrás faggyús szappanjaikat.
Jó ez a C&E, bajnak nem baj ha jön, csak azt szeretném kifejezni, hogy szvsz van jobb is.
(szerintem)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #243 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 09:16:44 »
Na ezt olvastam a facebbookon:

Előszeretettel használok borotválkozási olajat borotválkozásaim során, ezért különösen örültem, hogy kipróbálhatom a Mr. Natty Shave Oil borotválkozási olajat. A borotválkozási olaj, mint előkészítő szer, sokat segít a tökéletes borotválkozási eredmény elérésében. Azon kívül, hogy puhítja az arcszőrzetet, remekül előkészíti és hidratálja a bőrt is, valamint segíti a borotva jobb siklását az arcbőrön. 
(Ha késsel borotválkozom, mindig teszek egy cseppet a pengére az olajból, így meg tudom előzni a szénacél penge korrózióját – ismét egy igen hasznos funkció, így a borotválkozási olaj ilyen jellegű használata is figyelemre méltó!)

Mr. Natty ígérete szerint ez a termék egy kicsit több mint egy egyszerű pre shave termék. Állítása szerint helyettesíteni tudja a borotvaszappant, vagy akár a habot is. Lássuk! :)

Ez egy baromság

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #244 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 09:24:00 »
Na ezt olvastam a facebbookon:

Előszeretettel használok borotválkozási olajat borotválkozásaim során, ezért különösen örültem, hogy kipróbálhatom a Mr. Natty Shave Oil borotválkozási olajat. A borotválkozási olaj, mint előkészítő szer, sokat segít a tökéletes borotválkozási eredmény elérésében. Azon kívül, hogy puhítja az arcszőrzetet, remekül előkészíti és hidratálja a bőrt is, valamint segíti a borotva jobb siklását az arcbőrön. 
(Ha késsel borotválkozom, mindig teszek egy cseppet a pengére az olajból, így meg tudom előzni a szénacél penge korrózióját – ismét egy igen hasznos funkció, így a borotválkozási olaj ilyen jellegű használata is figyelemre méltó!)

Mr. Natty ígérete szerint ez a termék egy kicsit több mint egy egyszerű pre shave termék. Állítása szerint helyettesíteni tudja a borotvaszappant, vagy akár a habot is. Lássuk! :)

Ez egy baromság
A kékkel szedett részre gondolsz? Miért az?
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #245 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 09:44:07 »
igen a kékre.ha ráteszed az olajat az az első hab lemosásnál lejön. akkor mit is akadályoz meg?

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #246 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 09:46:58 »
Értem. Pongyola a megfogalmazás :) Természetesen a végén teszek rá az olajból nem az elején. Szólok hogy javítsák. Köszi!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #247 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 09:58:45 »
Javítva :) Egyébként innen vettem az ötletet:
https://www.youtube.com/watch?v=1z1voZKvGW8
34:40 körül. Itt a bácsi kamilla olajat használ. Ha élezek én is azt szoktam a kész késekre tenni, de tapasztalataim szerint minden olaj alkalmas rá. Legalábbis eddig működött :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #248 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 10:06:17 »
Semmi baj,az ötlet jó, de szerintem nem kamilla, hanem kamélia az az olaj. Itt többen tudnának erről mesélni.....Mármint a kaméliáról

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #249 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 10:09:53 »
Semmi baj,az ötlet jó, de szerintem nem kamilla, hanem kamélia az az olaj. Itt többen tudnának erről mesélni.....Mármint a kaméliáról
Lehet hogy az :) De ez is működik nekem. Minden késemet így kezelem és tök jól viselik. A kamilla is jó a bőrnek. Jobb mintha ásványi olajat tennék rá. De köszi az észrevételt! Máskor jobban figyelek  :sör:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #250 Dátum: 2016. Szeptember 16. - 10:24:53 »
Ha gyakran borotválkozol ugyan azzal a késsel, nem lesz probléma, de ha letárolod akkor ezt használd:http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=renesans+wax&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=Renaissance+Wax.&_sacat=0

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #252 Dátum: 2016. Szeptember 30. - 17:07:05 »
Újra indul az sotd játék a facebook-on. Ha esetleg érdekel valakit akkor itt a kiírás:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1102583243164642&substory_index=0&id=1014422491980718

Valamint-ahogy a kiírásból is kiderül-a jövő héttől kapható a De Vergulde Hand is a wetshaving.hu-n!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #253 Dátum: 2016. Szeptember 30. - 17:11:01 »
Valamint-ahogy a kiírásból is kiderül-a jövő héttől kapható a De Vergulde Hand is a wetshaving.hu-n!

 :hurra:

Nem elérhető KicsiJenő

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:wetshaving.hu - állandó kedvezmény a fórumtagoknak
« Válasz #254 Dátum: 2016. Október 05. - 22:21:51 »
Egy jó nagy piros pont a  WetShaving-nek!
Nagyon kedvesek, rugalmasak és gyorsak voltak és nem utolsó sorban a kedvezményt is megkaptam úgy, hogy a rendelésnél lefelejtettem a kódot és csak később e-mailben adtam meg.
Egy szóval még egy elégedett vevő a személyemben. Nem utolsó sorban az áraik szinte fillérre pontosan megegyezik a németországi árakkal.

                                                                    :hat:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici