Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 445745 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2175 Dátum: 2014. Július 16. - 13:33:38 »
Üdvözlet! Amiben tudunk, segítünk! :)

Nin

Gyorsan kérdezek is :) Mitől függ, hogy valaki milyen gyakran borotválkozik? Tudom, hülye kérdés és értelemszerű,hogy a legfontosabb tényező a szőrnövekedés - bár én kb. óránként megborotválkoznék meg pamaccsal haboznám a pofám annyira élvezem (még)  :futyul: - de például lehet ilyen tényező az ember arcbőre is? /pl. érzékenyebb bőrűek ritkábban borotválkoznak stb.? :borotva: / Köszönöm.

Nincs rá szabály.

Én ha nem borotvalkozok meg naponta viszket az arcom.

Más másképpen 3rzi.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2176 Dátum: 2014. Július 16. - 13:43:25 »
Én pl. 2 naponta borotválkozom, mert 1) nem nő olyan gyorsan és nincs annyi szőröm, 2) Ha naponta borotválkozom nagyon irritálja a bőröm, és könnyen kipattogzom.

Vicces, hogy nem tudnék szakállat növeszteni, de még csak körszakállat is alig! xD

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2177 Dátum: 2014. Július 16. - 13:47:03 »
Én is általában 2. De a kényelmes a 3 nap utáni. A kimondottan jó meg a 4+ nap utáni borotválkozás.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2178 Dátum: 2014. Július 16. - 14:20:23 »
Pár hónappal ezelőtt még minden reggel toltam, most más a rendszer. Egyik nap reggel, következő nap este, egy nap kimarad, és így tovább. Nem mindig egyforma a növekedési tempó, pedig általában ezt mondják. Szoros megfigyelés alatt vagyok - feleség által - és ő is ezt mondja. Nem vagyok szabályos/szabvány szerint készített, ez van.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2179 Dátum: 2014. Július 16. - 14:53:53 »
Akkor borotválkozz, amikor neked és/vagy a környezetednek igénye van rá. Ehhez még vedd hozzá azt is, hogy mennyire bírja az arcbőröd, és akkor már kb. jó is.
Ott a pont,szerintem ebben minden benne van!

Üdv. a fórumon EJ89,és grat a szerzeményedhez!
:sör:
Kezdőként naponta borotválkoztam,de rá kellett jönöm,hogy sokkal zökkenésmentesebb,(kevesebb vagy nulla irritáció) ha másfél-három naponta teszem.A 4 már gáz.Elvonási tünet jelentkezik :D

Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2180 Dátum: 2014. Július 16. - 15:07:22 »
Akkor borotválkozz, amikor neked és/vagy a környezetednek igénye van rá. Ehhez még vedd hozzá azt is, hogy mennyire bírja az arcbőröd, és akkor már kb. jó is.
Ott a pont,szerintem ebben minden benne van!

Üdv. a fórumon EJ89,és grat a szerzeményedhez!
:sör:
Kezdőként naponta borotválkoztam,de rá kellett jönöm,hogy sokkal zökkenésmentesebb,(kevesebb vagy nulla irritáció) ha másfél-három naponta teszem.A 4 már gáz.Elvonási tünet jelentkezik :D

Na, megvolt a második borotválkozásom. Vagy a nagy meleg miatt vagy az új borotva miatt,de gyorsabban nő a szőr (lehet szereti ,ha vágják  :coffee:) Ma már nem volt olyan szép és zökkenőmentes, mint tegnap,de mészárszék sem lett a dologból, egy két kipattogzást átvágtam s ennyi... Utána a Figaró meg megoldott minden problémát  :buek: /Mondjuk ezektől a Derby pengéktől nem estem hanyatt/

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2181 Dátum: 2014. Július 16. - 15:11:32 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2182 Dátum: 2014. Július 16. - 15:13:22 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Manapság honnan lehet beszerezni? Még két napig a fővárosban vagyok, aztán csaknem másfél hónapig vidéken, ahol a választék sosem széles. Lordra gondoltam, hogy kipróbálnám, holnap megnézem az Extrametalban.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2183 Dátum: 2014. Július 16. - 15:16:38 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Manapság honnan lehet beszerezni? Még két napig a fővárosban vagyok, aztán csaknem másfél hónapig vidéken, ahol a választék sosem széles. Lordra gondoltam, hogy kipróbálnám, holnap megnézem az Extrametalban.
Itt máskor is szétnézhetsz ;)
Amúgy merre járkálsz pesten? Kerület, környék... Úgy könnyebben tudunk valami irányt adni.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2184 Dátum: 2014. Július 16. - 15:18:15 »
Astra százforintos boltokban meg zöldségpiaci kínai üzletekben szokott lenni.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2185 Dátum: 2014. Július 16. - 15:19:00 »
Ja, és itt is érdemes nézelődni: http://borotvafórum.hu/index.php?topic=11.450

Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2186 Dátum: 2014. Július 16. - 15:21:10 »
Próbálgasd a pengéket, több fajtát! Nekem végül a zöld Astra működik a legjobban! :)

Manapság honnan lehet beszerezni? Még két napig a fővárosban vagyok, aztán csaknem másfél hónapig vidéken, ahol a választék sosem széles. Lordra gondoltam, hogy kipróbálnám, holnap megnézem az Extrametalban.
Itt máskor is szétnézhetsz ;)
Amúgy merre járkálsz pesten? Kerület, környék... Úgy könnyebben tudunk valami irányt adni.

V-VI-VII-VIII. ker.


Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2187 Dátum: 2014. Július 16. - 15:22:57 »
Astra százforintos boltokban meg zöldségpiaci kínai üzletekben szokott lenni.

Itt a környéken van pár kínai bolt (mindenféle vegyiáru/illatszer diszkont stb.), holnap szétnézek.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2188 Dátum: 2014. Július 16. - 15:26:08 »
Az jó csapásirány lehet!! Én pl a Keresztúri piacon a kínai vegyesboltban veszem az Astrát 150ft/5db áron!

Nem elérhető EJ89

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2189 Dátum: 2014. Július 16. - 15:34:56 »
Az jó csapásirány lehet!! Én pl a Keresztúri piacon a kínai vegyesboltban veszem az Astrát 150ft/5db áron!

Az ölég jó vételnek tűnik  :hurra:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici