Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 445165 alkalommal)

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2370 Dátum: 2014. December 29. - 17:16:29 »
Üdv közöttünk Richie, érezd jól magad! :) :sör:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2371 Dátum: 2014. December 29. - 17:32:47 »
 :hat: Jorvelkam:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2372 Dátum: 2014. December 29. - 17:36:02 »
Köszi mindenkinek a baráti fogadtatást és jó tanácsokat! :thanks:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Viszkislacy

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 65
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2373 Dátum: 2014. December 29. - 17:39:39 »
Üdv a csoportban!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2374 Dátum: 2014. December 29. - 17:44:20 »
Üdv!

Akkor én most kavarok egyet a kásán!

Ha erősnek tartod a szőrödet, megpróbálhatsz egy merkur 15c-t.

Nyitottfésűs, de elég finoman dolgozik.

Ha van Extrametál a közeledben, akkor kb 8-9 ezerért megkapod. Egy szerethető első borotva válhat belőlle.


Pengékből próbálj minél több fajtát.

Zöld Astrában s a Lord super chrome ban nem sokat csalódhatsz.


Pamacs igen kell.

Pár ezerért már vehetsz kezdetnek használhatót.

Ezen felűl, kérdezz bátran!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2375 Dátum: 2014. December 29. - 19:26:04 »
Fogok kérdezni az biztos!  ;D
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2376 Dátum: 2014. December 29. - 21:22:17 »

 Udv Richie
 A bemutatkozasodat olvasva azt hiszem ,hogy eleg nagy figyelmet kell majd forditanod a preparaciora. Magyarra leforditva az elokeszuletek hosszabb idot vesznek majd igenybe mint maga a borotvalkozas. Elokeszuletek alatt pedig a megfelelo hidratalast ertem, hogy hogyan keszited elo az arcod es szorzeted a borotvalkozashoz. Mielott belevagsz ennek mindenkepp olvass utana. Meg egy tipp, szerintem a borotvakrem helyett kezdj egy Wilkinson stick-kel ami konnyen es olcson beszerezheto. Az ezzel krealt hab eleg jo utmutato es kiindulopont ahhoz amit egy szappannak, kremnek el kell ernie a megfelelo vedelemhez. Ha ez utobbi hasznalataval ,vagy ugy egyebkent van kerdes jelezd, esetleg egy videoval utbaigazithatlak.

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2377 Dátum: 2014. December 29. - 21:32:42 »
 Meg annyi,hogy elmenyteli az minden egyes borotvalkozasod lehet de eredmenyes a kezdetekben biztos nem lesz. Lenyeg,hogy nem elkeseredni, semmikeppen nem feladni van egy kis atfutasi ido ,amig jobb lesz mint az eldobhato. De,hogy jobb lesz az garantalt.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2378 Dátum: 2014. December 29. - 22:00:36 »

Meg annyi,hogy elmenyteli az minden egyes borotvalkozasod lehet de eredmenyes a kezdetekben biztos nem lesz. Lenyeg,hogy nem elkeseredni, semmikeppen nem feladni van egy kis atfutasi ido ,amig jobb lesz mint az eldobhato. De,hogy jobb lesz az garantalt.
Minden szava igaz :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2379 Dátum: 2014. December 30. - 00:29:38 »
Én nem ijesztgetném azért... nekem az első kísérlet (Lord készülék, nemtommilyen penge, Barbon vagy Figaró krém) után lángolt a fejem, azt hittem, másnapra úgy fogok kinézni, mint a kopasztott nyúl, de nem lett semmi bajom, sőt, sokkal kevesebb irritáció jelentkezett, mint a patronossal korábban. Pár alkalom alatt rá lehet érezni a dologra.

A heti egyetlen borotválkozásról azonnal átálltam a heti háromra, hamarosan a másnapira majd a mindennapira. Persze a technika finomodása lassú folyamat, de a lényegre gyorsan rá lehet érezni. Ami nagyon érdekes, hogy még két-három év után is éreztem olykor ügyesedést a mozdulatokban. A legkülönösebb az első késes próbálkozásom utáni feltűnő javulás volt a DE használatában.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2380 Dátum: 2014. December 30. - 07:20:49 »
Köszi mindenkinek a jótanácsokat! Igyekszem mindet figyelembe venni és egybegyúrni :2thumbup:
Ma beszerzem a kezdő készletem, de mivel vasárnap borotválkoztam (és mint a bemutatkozóban említettem a bőröm a heti egy alkalomhoz van szokva) így várok még 1-2 napot az első próbával  ;D
Ha kíváncsiak vagytok írok majd egy kis beszámolót az első alkalomról  ;)
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2381 Dátum: 2014. December 30. - 08:33:04 »
Mindenkinek erős a szőrzete és érzékeny a bőre. Amíg meg nem tanul normálisan borotválkozni ;D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2382 Dátum: 2014. December 30. - 09:18:29 »
Mindenkinek erős a szőrzete és érzékeny a bőre. Amíg meg nem tanul normálisan borotválkozni ;D

Jogos! :) Nem állítom, hogy (jól) tudok borotválkozni, de remélem most már megtanulok, méghozzá DE-vel, mert nagyon bejön  ;D
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2383 Dátum: 2014. December 30. - 09:43:54 »
Mindenkinek erős a szőrzete és érzékeny a bőre. Amíg meg nem tanul normálisan borotválkozni ;D

Jogos! :) Nem állítom, hogy (jól) tudok borotválkozni, de remélem most már megtanulok, méghozzá DE-vel, mert nagyon bejön  ;D

Neked is elmondom, mint már itt sokszor.

Nagyapám, borbélymester volt. Ő mondta:

ÉRZÉKENY BŐR? EGY LÓ :censored: SZT! HA NEM DOLGOZOL JÓL A SZŐR PUHÍTÁSÁÉRT, AKKOR BA :censored: TOD A NYAKADAT!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Suby

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2384 Dátum: 2014. December 30. - 11:41:05 »
Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek. Békéscsabán élek. Kezdőként remegő kézzel használtam/használom a borotvát, és vágom szét az arcomat. De haladok! Most először sikerült úgy megborotválkoznom, hogy nem kellett utána húzni semmivel.  :borotva:
Még sokat kell tanulnom..... Remélem itt sok hasznos információt találok a jövőben.

Üdv.
Suby

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici