Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 436694 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2805 Dátum: 2015. December 16. - 21:24:14 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2806 Dátum: 2015. December 21. - 07:39:36 »
Sziasztok!
28 év után vissza tértem a sima borotvák világába.Sokat segített az oldal olvasása a visszatérésben.Itt találtam a külföldi oldalt is ahonnan rendeltem mindent az induláshoz.
Köszönöm a befogadást!
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2807 Dátum: 2015. December 21. - 08:03:37 »
Üdv itt!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2808 Dátum: 2015. December 21. - 08:25:07 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2809 Dátum: 2015. December 21. - 08:26:41 »
Hello  :hat:
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2810 Dátum: 2015. December 21. - 22:33:02 »
Hali  :hat:
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető feeder67

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 35
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2811 Dátum: 2016. Január 03. - 14:37:54 »
Sziasztok!
Mindenek előtt: Boldog új évet kívánok!

Én véletlenül keveredtem ide! :)  Fenőbőrt kerestem, a késem finiseléséhez, és egyszer csak itt találtam magam. Ha már itt voltam neki álltam olvasni a fórumot. Tetszett az a sok információ amihez hozzájutottam borotválkozás terén ezalatt a pár nap alatt, így aztán regisztráltam is magam.
Egyébként Madarász Ervin a becsületes nevem 48 éves vagyok Tatabányán lakom.
Eddig Gillette Mach 3 borotvát, Gillette borotvagélt használtam. Talán át kellene térnem legalább gél helyett borotva szappanra? :fejtor: :)

Köszönöm a befogadást! További szép napot :hat:

Nem elérhető LordLoss1100

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2812 Dátum: 2016. Január 03. - 15:16:56 »
Üdvözöllek köreinkben!  :sör:
Hamilton 6/8, Wostenholm & Sons: IXL The Celebrated 6/8, Robert klaas 4/8  veterán, Mühle R41 2013, Slim Z3 Twist

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2813 Dátum: 2016. Január 03. - 22:18:16 »

Eddig Gillette Mach 3 borotvát, Gillette borotvagélt használtam. Talán át kellene térnem legalább gél helyett borotva szappanra? :fejtor: :)


BÚÉK és üdv itt!

Ha meg vagy elégedve a Gillette géllel, akkor nem kell lecserélni. A Gillette gél önmagában nem a sátánról való. Ha azonban be kívánsz lépni a borotvakészülékek, kések és szappanok, no és illatok végeláthatatlan világába, vagy ha nem működik jól valami a jelenlegi gyakorlatod szerint, akkor tedd félre a géledet és próbálj szerencsét.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2814 Dátum: 2016. Január 03. - 22:23:30 »
Szia, Ervin!

Érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2815 Dátum: 2016. Január 03. - 22:31:16 »
 :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető prpr

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2816 Dátum: 2016. Január 05. - 16:46:35 »
Változás: iKon Short Comb (open) fej EJ 3D nyéllel, Proraso green/white krém.
Kellemesen agresszív, tökéletes munkát végez.

Az iKon 70-100gr-os RM nyelei nagyon nehezek, nekem.


Sziasztok,
Pár hete kezdtem újra a DE borotválkozást (még a kezdetekkor, 25 éve Apám pillangós Gillette-jét használtam visszatekintve nagyon bátran eleresztett, lötyögős pengével, utána sokáig eldobandó műanyagokat), és a Páromnak nagyon tetszik az új, mindig sima arc.;D
Alapvetően nagyon utáltam borotválkozni: palackos habok, zselék, pattanások, bajusz/szakáll kerülgetése...
Most egy EJ 89 3D nagyon barátságos, megbocsátó borotvát használok váltott pengékkel, Mühle Silvertip 2.0 pamaccsal, Cinke és Nivea krémmel, Osma blokkal (AS). És..., beleszerettem a borotválkozásba. A bőröm is lenyugodott, szereti ezt az ápolást.
Folyamatosan olvasom a fórumot, mert jó. :thumbup:

Nem elérhető Lacibacsi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2817 Dátum: 2016. Február 10. - 15:53:06 »
Szerbusztok Fiatalok!

A név ne tévesszen meg titeket elég fiatal vagyok (32) viszont annak idején, mikor tanultam borotválkozni 15 éves koromban kaptam egy borotva pamacsot amit mai napig használok most tervezem lecserélni.( Már ki is választottam rendelem nem sokára...)és kaptam hozzá  egy hagyományos  DE borotvát azt hiszem ez a zsillett pengés rövidítése egy műanyag willkinsont  ;D ezt mind karácsonyra :boldog: Szóval utána jött az első lecke a borotválkozás édesapámmal ketten álltunk a tükör előtt habozás...borotválkozás nagyon nagy buli volt emlékszem rá... ne így fogd ...hogy tartod... na meg is vágtad magad áááááá.... itt ki is ment, csak annyit szólt gyakorolsz majd eleget meg is unod majd.... ;)
Azóta viszont már mach 3 mal nyomom és nagyon bele fásultam. Akkor találtam rá erre a blogra és megfogott a téma, mivel szoktam zsilettel is húzni, ha nagy. Így az igazán nem érdekel ráadásul azóta Fater nekem adta a sráckori borotváját majd teszek fel róla képet, egy igazi retró ASTRA szerintem teljesen korrekt, szeretem.

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2818 Dátum: 2016. Február 11. - 21:15:32 »
Üdv. Lacibacsi! :sör:

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2819 Dátum: 2016. Február 11. - 21:43:10 »
Szia, Lacibacsi!

Érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici