Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 444994 alkalommal)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2895 Dátum: 2016. Május 02. - 18:04:30 »
Üdv közöttünk!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2896 Dátum: 2016. Május 02. - 18:51:36 »
Ü.K. :hat:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető maateeee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2897 Dátum: 2016. Május 03. - 18:23:02 »
Sziasztok!

én is a kispad blogra találtam rá először. utánaolvasás, kérdezgetés stb után ruháztam be a szettre: (pár hete használom aktívan)
HW:Merkur 34C connaughtshavingről, pamacs egy mühle rytmo borz. pengék: zöld lord, ezt vettem először a borotvához, treetet kaptam mellé, de az olvasottak alapján marad is bontatlanul. piros personna, és feather jön. + proraso pamacsom, nem tetszik annyira, de addig szeretném használni míg kimegy a büdös disznó szaga :) (ecset szagú). amúgy nincs vele semmi baj, de a mühle jobban tetszik. ami bejön vele kapcsolatban, hogy hosszú a szőre, így kevésbé lesz minden szappanos :)

SW: proraso zöldből minden (olaszból kaptam. tényleg fillérekbe került). tégelyes szappan, tubusos (nem próbáltam még), PRE shave, AS,  meg kaptam egy aeroszolos zöld habot is, de szerintem ezt soha nem fogom használni (ez is zöld proraso).

tartottam tőle, hogy nagyon béna leszek, meg tartási szög stb, de sztem elég könnyű nekikezdeni. fejlődni meg majd kiderül :)
jah contour excel-en kezdtem, majd mak3, proglide, braun series 3. ebből a 2. már tisztítós stb, meghagyom, de szeirntem soha többet nem fogom használni
ennyi a szett eddig, jah meg egy vállfából hajtogatott állvány, de szeretnék majd valami szebbet (mühlét pl), de valahol stopot kell parancsolni :)

tapasztalatok: nem nagyon vágtam meg eddig magam, egyre jobban megy,de pontvérzések vannak a nyakamon azért egy bizonyos pontban, de a legutóbbi szálirány tanulmányozás utáni kör már jóval jobb lett.
rengeteget segített a fórum, régi hsz-ek, a cikk is. szóval küldök egy mass köszi mindent :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2898 Dátum: 2016. Május 03. - 18:40:20 »
 :sör:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2899 Dátum: 2016. Május 03. - 22:12:40 »
Üdv minden régi és új tagnak!  :bor:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2900 Dátum: 2016. Május 04. - 08:17:35 »
Üdv maateeee! Remélem elég e-t írtam :) Én is most szereztem be egy proraso pamacsot. Van egy ugyan olyan omega is a készleten, szinte ugyan akkora köteggel. A Prorasso sokkal jobb nála. Valahogy az omega szúrósabb és keményebb. A sörtéknek az elején mindig volt egy kis szaga de gyorsan elmúlik.
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2901 Dátum: 2016. Május 04. - 09:50:55 »
Pedig a proraso is omega.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2902 Dátum: 2016. Május 04. - 09:59:36 »
Pedig a proraso is omega.
Azért raktam párhuzamba :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető maateeee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2903 Dátum: 2016. Május 04. - 10:22:58 »
koszi mindnekinek :)
igen az aljan rajta van a full omega logotipia / info aradat.  neztem is bb-n, hogy mi a kulonbseg stb.. engem nem zavart, hogy szuros :) jah, amit eszrevettem, hogy sokkal szebb a borom, miota pamacsot hasznalok.
tegnap este a muhle borzot vettem megint elo. azert teljesen mas feeling :)

proraso szettem: http://prohardver.hu/dl/upc/2016-04/48484_img_20160423_084444.jpg  ;D
a nagy aeroszolos habot ugyse fogom hasznalni, meg mielott szornyulkodtok :)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2904 Dátum: 2016. Május 04. - 14:35:08 »
Üdv, maateeee!  :sör:

Volt már párszor némi vita (ha jól emlékszem), de szerintem a patronos-flakonos cuccok sincsenek "helyből" kirekesztve itt a fórumon (patronos borotváknak külön topikja is van, és üzleteltem már olyan fórumtárssal, aki DE-t használ flakonos habbal). Ha gondolod, akár meg is hirdetheted elpasszolni (vagy továbbadhatod egy még meg-nem-fertőzött  :evil: ismerősnek).

Nem elérhető maateeee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2905 Dátum: 2016. Május 04. - 21:18:13 »
Üdv, maateeee!  :sör:

Volt már párszor némi vita (ha jól emlékszem), de szerintem a patronos-flakonos cuccok sincsenek "helyből" kirekesztve itt a fórumon (patronos borotváknak külön topikja is van, és üzleteltem már olyan fórumtárssal, aki DE-t használ flakonos habbal). Ha gondolod, akár meg is hirdetheted elpasszolni (vagy továbbadhatod egy még meg-nem-fertőzött  :evil: ismerősnek).

köszi, majd akkor lehet meghírdetem, másnál lehet jó szolgálatot tesz. lepattintottam a tetejét, egyből jött egyébként a zöld proraso illat :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2906 Dátum: 2016. Május 04. - 21:27:57 »
De akár ki is próbálhatod.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető hodika

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2907 Dátum: 2016. Május 24. - 16:41:48 »
Sziasztok!
Most regisztráltam hozzátok. Nagyon örülök, hogy rátok találtam.
Üdv.: Gábor

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2908 Dátum: 2016. Május 24. - 17:06:39 »
Sziasztok!
Most regisztráltam hozzátok. Nagyon örülök, hogy rátok találtam.
Üdv.: Gábor

Az öröm kölcsönös!

Üdv. itthon!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2909 Dátum: 2016. Május 24. - 18:29:32 »
Szia, Gábor! Érezd jól magad közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici