Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 435360 alkalommal)

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2910 Dátum: 2016. Május 25. - 10:57:47 »
Sziasztok!

Kb. egy hónapja tértem át a biztonságira a kíméletesebb és hatékonyabb borotválkozás miatt.
Bele is ugrottam lelkesen egy-két dologba: mühle szappanok (még nem teszteltem) borotva krémek, és egy Merkur 15c, Derby párosítással... Nem rossz, de kellettek az itteni infók, hogy csiszoljam az eszköztárat. Utólag is nagy köszönet Nektek a szinte mindenre kiterjedő tapasztalatokért, véleményekért!
Most a héten beszereztem egy EJ DE89L-t is (félő, hogy elkapott a gyűjtőszenvedély gépszíja, mert már most nezem a Merkur 34c-t és a 37c-t, de igyekszem visszafogni magamat) és 5 db zöld astrat.
Most sampler pack érdekelne leginkább, már fel is vettem a kapcsolatot SicTransittal. Remélem foglalkozik még a dologgal, ha nem akkor e-bay vagy amazon... de akkor már egy 34c is rendelve lesz vala, meg lehet a slant is, meg... szóval az amazontól terápiás céllal még inkább távol tartanám magam.  :)

Köszi Nektek még egyszer!
Puha szőrt, éles pengét!
üdv,
holian

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2911 Dátum: 2016. Május 25. - 11:05:45 »
Üdv közöttünk! Érezd jól itt magad!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2912 Dátum: 2016. Május 25. - 11:19:59 »
bizony bizony, csak édsanyának hogy adod be, hogy eddig elég volt egy, most huszonegy borotva kell  :fejtor:

Üdvözöllek az ápoltak közt!

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2913 Dátum: 2016. Május 25. - 11:23:36 »
 :)
édsanyám külön háztartást vezet, az asszony meg hasonló fejlövéssel küzd, no meg őt könnyű meggyőzni azzal, hogy pl. a Feather AS-szel gyakrabban lesz BBS!  ;)

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2914 Dátum: 2016. Május 25. - 12:51:23 »
Üdv. köztünk, holian! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2915 Dátum: 2016. Május 25. - 13:09:07 »
Üdv a fórumon! :sör:

A kulcsa az egésznek, hogy mostantól a "Minek még egy táska/cipő?" jellegű kérdéseket felejtsd el. Mert könnyen visszakaphatja az ember, hogy "Minek még egy borotva/pamacs/szappan?"  :fetreng:
(szerintem)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2916 Dátum: 2016. Május 25. - 13:18:02 »
Üdv a fórumon! :sör:

A kulcsa az egésznek, hogy mostantól a "Minek még egy táska/cipő?" jellegű kérdéseket felejtsd el. Mert könnyen visszakaphatja az ember, hogy "Minek még egy borotva/pamacs/szappan?"  :fetreng:

 :fetreng:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2917 Dátum: 2016. Május 25. - 13:44:08 »
Üdv a fórumon! :sör:

A kulcsa az egésznek, hogy mostantól a "Minek még egy táska/cipő?" jellegű kérdéseket felejtsd el. Mert könnyen visszakaphatja az ember, hogy "Minek még egy borotva/pamacs/szappan?"  :fetreng:

 :thumbup:
köszi a tanácsot, igyekszem megfogadni!
vagy ahányszor ő vesz új ruhát/cipőt, azzal kijelenti felém, hogy abban az értékben vehetek magamnak hardvert a borotválkozáshoz. Mondjuk sokkal több ruhája van, mint nekem borotvám, szóval le vagyok maradva!  :)
na! nem offolok tovább!

köszi nektek a szíves fogadtatást!

Nem elérhető blaid

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2918 Dátum: 2016. Május 25. - 18:12:00 »
Sziasztok.

Most csatlakoztam a fórumhoz,üdvözlök mindenkit.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2919 Dátum: 2016. Május 25. - 20:46:53 »
Üdv az újaknak a zártosztályon! :hat:
 :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Elo Geri

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2920 Dátum: 2016. Május 30. - 21:14:56 »
Sziasztok

Most tértem át késes borotválkozásra gillette fuson proglide power borotváról. Bajom ezzel se m volt de megörököltem egy borotvakést a nagypapámé volt de nagyon régen lett használva utoljára mert időközben szegény megvakult ezért már nem láttam használni és megtetszett ez a dolog.Az első alkalommal a kicsit húzott de kevés pontvérzéssel megúsztam pedig nagyon rossz volt a technika a hab is. Másodiknál ami ma volt már nem húzott és a hab és technikám is jobb volt így sikerült sérülés nélkül megúsznom.

Bocsi kicsit hosszú lett.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2921 Dátum: 2016. Május 31. - 20:30:48 »
Szervusz! Üdvözöllek közöttünk, remélem sok, hasznos információt oszthatunk meg még egymásssl!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2922 Dátum: 2016. Május 31. - 22:00:33 »
Sziasztok Srácok! Érezzétek jól magatokat közöttünk! :handshake:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Jenobence

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2923 Dátum: 2016. Június 13. - 11:31:37 »
Sziasztok!

Ez az első hozzászólásom itt, amolyan bemutatkozós, tanácskozós féle.
Két-három emberrel már felvettem a kapcsolatot mielőtt eszeveszett vásárlásba kezdtem volna, segítségüket ezúton is köszönöm.

Elöljáróban néhány szó rólam:
Egy szakállas ember vagyok. (?!)
Bizony. A klasszikus, hosszú szakállas, pödrött bajszú figurát képzeljük el.

Évekig -évtizedekig?- nem ért borotvahab az arcomhoz, zselé, krém vagy szappan eredetű termékek nélkül, prémium elektromos borotvákkal dörzsöltem a nyakam, olyan kédszülékeket  kerestem, amelyek a hatékonyságuk miatt kevés lehúzással biztosították, hogy kevesebb irritáció lépjen fel.

A fordulatot egy egyszerű jelenség hozta:
Elegem lett.
Egy +€200 árú high end termék végzi a dolgát, állványa mos, olajoz, élez, ütvefúr, öblít => elméletben minden nap élmény vele a borotválkozás.
 :bocs:
Ez nem így működik.

Ha már váltok, nem csupán a DE-ig megyek vissza, de tovább!

Borotvakés, szappan, afteshave és...
És?
A férfi arcápolás nem áll meg itt, lehet, hogy nem találtam meg a megfelelő topikot, de keveset olvastam a "maradandó arcszőr gondozása és ezzel kapcsolatos termékek" témáról.

Mielőtt offolni kezdenék, az ezzel kapcsolatos tapasztalatokkal, kérdésekkel hova forduljak?
Név szerint, bajusz- pedrő/viasz, szakáll sampon/olaj/balzsam, milyet, mikor, mennyiszer?

Ha már van ilyen nyitott téma, kérlek, irányítsatok oda!
Amennyiben nincs ilyen (és a borotvafórum keretein belül a bajusz- és szakállápolás témaköre helyet kaphat) javaslom, hogy nyissunk egyet!

Én, Szaporaszó beszéltem.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #2924 Dátum: 2016. Június 13. - 11:59:18 »
Na most akkor mi is van?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici