Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 433926 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3165 Dátum: 2018. December 02. - 10:46:46 »
Amúgy igen, kicsit kihalt, mert a facebookkos fórumon pörög a csapat az utóbbi időben.
;D

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3166 Dátum: 2018. December 02. - 13:46:50 »
Üdv, Károly! Érezd jól magad közöttünk!  :sör:
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Serpenthelm

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3167 Dátum: 2018. December 02. - 20:33:08 »
Sziasztok!
Bár nem ez az első, írok én is ide, hogy: Rátaláltam a fórumra, és örülök neki! :)
Van nekem L5, L6, Műanyag wilkinson, Futur klón, és egy Progress is. A polcon ezeknek hatására hirtelen megnőtt a területem, de egyelőre nem bánom (barűtnőm kárára  :evil:)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3168 Dátum: 2018. December 02. - 22:08:09 »
Üdv az új tagoknak!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3169 Dátum: 2018. December 03. - 12:22:25 »
Üdvözlet éltárs :-)
Amúgy igen, kicsit kihalt, mert a facebookkos fórumon pörög a csapat az utóbbi időben.

Sajnos igen, de szerintem ez a fórum az igazi!  :borz2:
Én facen le is állítottam a követést, mert tol mindent az ember arcába, azt is ami nem érdekli.
A fórumon ezt könnyebb lekezelni...

Üdv az újaknak!  :sör:
(szerintem)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3170 Dátum: 2018. December 03. - 12:55:04 »
Jaja, ez egy fórum. Az meg egy jó csapat :-)
A feltett kérdésekre néhány perc, vagy max egy két óra alatt választ, segítséget kap a kérdező, az új csopottag.
Kinek a pap, kinek a paplan. Én pl ide néha néha nézek be, mivel ha valaki feltesz egy kérdést, akkor uszkve egy két hét, és esetleg reagál rá valaki. De biztosan ez az "igazi" :-)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3171 Dátum: 2018. December 03. - 13:34:01 »
Ha most kezdeném, ott tenném fel a kérdéseket, arra tökéletes. Más hobbihoz kapcsolódóan azt használom, pont emiatt.
De ha tematikusan szeret keresni az ember fia, meg ha a válaszadás lehetőségét meg akarja hagyni másoknak ( :peace:) akkor megőrül tőle. :D
Mindenki választhat szerencsére :)
(szerintem)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3172 Dátum: 2018. December 03. - 13:52:40 »
Mindenki választhat szerencsére :)
azért nem mindenki...

Nem elérhető bejcc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3173 Dátum: 2018. December 05. - 12:22:16 »
Sziasztok!

Béla vagyok, 32 éves. Először is köszönöm a sok hasznos bejegyzést a fórumon. Olvasgattam szemlélőként a fórumot, néztem pár hasznosnak tűnő YouTube-csatornát, így rászántam magam, hogy életem első, nem sokpengés borotváját megvegyem. A sok benőtt szőr és érzékeny nyak már unalmas és idegesítő volt. Úton van egy amazonos rendelés, egy polc már üres, meglátjuk, hogy sikerült a döntés. :)


Fél év alatt elég volt a próbálkozásokból, váltottam villanyra, azzal fényévekkel jobb eredményeket érek el. Készletem eladom, mivel nincs elég hozzászólásom, ide nem rakom fel. Szemfüles lecsaphat rá, lesz benne Voskhod is  ;D

További sok szép jót mindenkinek!  :2thumbup:

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3174 Dátum: 2018. December 05. - 15:27:39 »
A villannyal nem az eredmény szokott a baj lenni. Hanem, amikor nekiáll már kopni, az alkatrészei többe kerülnek mint a borotva maga. Jóval többe.
HP

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3175 Dátum: 2018. December 05. - 16:28:40 »
Mindjárt megnézem, hogy facebookon csoporttag vagyok-e, mert azt hiszem igen, de nekem nem "pörög".
Egyébként kb. egy éve még a fórum is pörgött, nem kellett várakozni sokat egy-egy válaszra. Mostanában kevésbé aktív (én is), de a facebookon más stílusú a kommunikáció. Nem jobb/rosszabb, más. Az nem olyan beszélgetős.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3176 Dátum: 2018. December 05. - 16:33:12 »
A facebookon A borotválkozás jóbarát csoportban vagyok tag, de a legutóbbi bejegyzés nov. 30.
 :borosta:

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3177 Dátum: 2018. December 05. - 17:38:38 »
...
Egyébként kb. egy éve még a fórum is pörgött, nem kellett várakozni sokat egy-egy válaszra. Mostanában kevésbé aktív (én is), de a facebookon más stílusú a kommunikáció. Nem jobb/rosszabb, más. Az nem olyan beszélgetős.

Nálam egyfajta ciklusosság figyelhető meg. Felfüggesztem, majd később visszatérek dolgokhoz, hobbikhoz, fórumokhoz. Így érzem jól magam. :hat:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3178 Dátum: 2018. December 06. - 13:04:14 »
Hasonló nálam is. Ide egyébként főleg a közösség miatt járok, van egy-két kedves, szimpatikus ember. És persze érdekel az is, hogy milyen eszközök vannak, de ha tudnátok milyen minimálban nyomom én a témát...
A facebook jó dolog sok dologra, de nekem arra a fajta beszélgetésre, mint ami itt szokott lenni, nem annyira vonzó.

Nem elérhető rozsdás bökő

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #3179 Dátum: 2018. December 06. - 14:14:11 »
Nekem 1993 óra van egy Baraun villanyborotvám. Azt a két kopó alkatrészt már kétszer cseréltem benne, de egyrészt nem volt drágább mint egy olcsóbbfajta DE, másrészt meg teljesen feleslegesen harcoltam vele a BBS és az irritáció kéz a kézben jártak Braun papával. Ettől függetlenül másnak lehetnek más tapasztalatai. :nemtom:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici