Szerző Téma: Légy üdvözölve!  (Megtekintve 422194 alkalommal)

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #45 Dátum: 2010. Július 04. - 15:19:37 »
Szia Csubakka, üdv közöttünk!
Hogy a két nagy brand hogy éli majd meg egyszer ezt a kis classic shaving revolutiont? Hááát... Legyünk reálisak, bár ma már minden forradalom, mint tudjuk, az új, még jobb mosóportól a választási győzelemig, én ezt azért nem merném annak nevezni, még világszinten sem... Meg hát, és illetve: a Vatikánt sem döntötte romba, hogy vannak szekták, mi pedig a legjobb, amit tehetünk, hogy örülünk, hogy ma már legalább nincs inkvizíció...   :evil:   :crazy:

Szia edrose!Üdv neked is ;D!
Persze én sem szó szerint értem a forradalmat...meg hát vannak,akik ha egyes magyar szavakat a szájukra vesznek,onnantól kezdve már olyan,mintha egy mezei poloska mászott volna át az érett gyümölcsön(remélem érthető a képzavar::)  ) és egy kevésbé infantilizált halandó óvakodik kiejteni a száján :-X.

Az biztos,hogy a shaving evolution mintha zsákutcába jutott volna... :evil:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 04. - 15:25:17 írta Csubakka »
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #46 Dátum: 2010. Július 04. - 15:41:18 »
Szia Chewie! Egy wookie borotválkozik? Ez a beszéd! ;) Üdv közöttünk! Még jó, hogy nem találkoztunk az "útonálló" korszakodban, mert a lovam mögé kötöttelek volna! :D (csak viccelek ld. avatar - mikor az Astrát kaptad, engem akkor "találtak ki" a szüleim) A jövőt egy darabig ebben fogja látni a 2 nagy gyártó, azán valami szakáll epilátor krémet fejlesztenek ki amitől kihullik a szőrünk, ugyanakkor olyan vitamin- és nutri komplex anyagokat tartalmaz majd, hogy reggel és este is kell használni...így többet hoz a konyhára. (egyébként süldő koromban kentem a barinőm Veet-jét a pofámra, de azon kívül, hogy disznóperzselés szagú volt a képem, meg másnapra kipattogtam nem történt semmi...így akartam Balcsin megszabadulni a hetes borostától) :evil: A Barbon meg az egyik legnagyobb kedvencem...jó az! :borz2:

Szia Thaly :)
Igen,a wookie már 30 éve borotválkozik ;D...amikor 3 hetes volt a szőröm,akkor sajna nem Clint Eastwoodra hasonlítottam,hanem inkább a Volt egyszer egy Vadnyugat kezdőjelenetében a vasútállomáson Charles Bronsonra várakozó  marconára, aki a légy sírását hallgatta a coltja csövében :borosta:  ;D ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 04. - 17:10:52 írta Csubakka »
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető flasi

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
  • Stehlo + Flaschner im Solingen
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #47 Dátum: 2010. Július 06. - 16:26:07 »
elnezeset ketem,ha megbantottam, a stilusom nem onnek szolt, valoban onoke egy barati tarsasag, de ( konyvbol, vagy egy mas (öktatasabol) nem mennek elore, ha kell szivesen segitek. tisztelettel :flaschner kalmna , mester

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #48 Dátum: 2010. Július 07. - 11:25:35 »
Forradalomról jut eszembe, az angol fórumokon olvashatni ilyent: shavocalypse. Mások is aggódnak, hogy egyszercsak elfogy a penge...

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #49 Dátum: 2010. Július 07. - 11:40:27 »
Forradalomról jut eszembe, az angol fórumokon olvashatni ilyent: shavocalypse. Mások is aggódnak, hogy egyszercsak elfogy a penge...

No, ezér kell áttérni késre, és akkor kb 2-300 évig nem lesz erre gondod... :P

OFF off
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető retizotyo

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #50 Dátum: 2010. Július 27. - 13:07:38 »
Helló Mindenki!
Késportálról keveredtem ide, ezzel a pengék iránti vonzódásomat nem is magyaráznám tovább. Van pár késem, de gyűjtőnek nem tartom magam, nem is inspirál annyira. Használni szeretem inkább azt, amim van.
Ez a helyzet a borotválkozással is. Olvasgattam a pamacs és penge blogot és rájöttem, hogy mennyire utálok borotválkozni és hogy ezen mennyire könnyen lehetne változtatni.
Így a jelenlegi (múltbéli) Gilette Sensor (a "régi" kétpengés, lamellák nélküli  :crazy: ) és a vagy 5 éve használt Braun villanyborotvám után ellenállhatatlan vágyat éreztem igazi beretvakést használni.
Tegnap ütöttem le egy Dovo-t a Bay-en, nagyon várom, hogy megérkezzen, és végre az én utazásom is elkezdődjön.

Csakúgy, mint a kések terén nem célom a gyűjtés (azért biztos lesz még más beretvakésem is  :evil: ) megelégszem egy szép tárgy használatával, és örülök az örömnek, amit okoz.

Hardware-es képek később!

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #51 Dátum: 2010. Július 27. - 13:32:05 »
Üdv Közöttünk!

Szép az a Dovo, néztem a késportálon!  ;)
(Csak ott nem akartam írni, mert gyakorlatilag a többiek elmondtak mindent, amit lehet!)

Amit mindenképp javaslok a kés mellé, az egy jóféle pamacs, egy-két tubus/tégely borotvakrém/szappan, no meg sok türelem, és higgadtság!
A késes borotválkozás egy nyugodt lelkiállapotot kíván, ez az első és legfontosabb dolog!  ;)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #52 Dátum: 2010. Július 27. - 19:21:40 »
Üdv retizotyo!
Sok sikert a késes borotválkozáshoz, olyan mint a fixi előbb utóbb belejössz :)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető bz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #53 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 16:13:30 »
Sziasztok!
Legnagyobb örömömre ráleltem a fórumotokra! :)
Kb. 15 éve borotválkozom cserélhetős pengéjű borotvakéssel, mivel ez az egyetlen módszer, amitől nem pattog ki az orcám.
Mindig vágyakozva néztem a klasszikus borotvakéseket, de megfelelő instrukciók nélkül nem mertem belevágni. Úgy vélem eljött az ideje! :)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #54 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 16:26:43 »
Legnagyobb örömömre ráleltem a fórumotokra! :)

Üdv itt, bz!   :borotva:

Késportálosként egész soká tartott, míg idetaláltál...  ;D

Nem elérhető bz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #55 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 18:48:13 »
Csúnyán meg is nőtt a szakállam!  :borosta:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #56 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 22:03:17 »
Üdv. a klubban.  :borz1:
Nem akarlak olyanokkal riogatni, hogy "ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel..."  :crazy:
de...

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #57 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 03:14:27 »
Üdv. a klubban.  :borz1:
Nem akarlak olyanokkal riogatni, hogy "ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel..."  :crazy:

pedig...

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #58 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 08:33:32 »
Üdv. a klubban.  :borz1:
Nem akarlak olyanokkal riogatni, hogy "ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel..."  :crazy:

pedig...
hááát...

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Légy üdvözölve!
« Válasz #59 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 08:44:39 »
Üdv. a klubban.  :borz1:
Nem akarlak olyanokkal riogatni, hogy "ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel..."  :crazy:

pedig...
hááát...

Nem kell ám azonnal elijjeszteni a vállalkozó szelleműeket! :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici