Szerző Téma: FlexiFront  (Megtekintve 12758 alkalommal)

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
FlexiFront
« Dátum: 2016. Július 08. - 14:21:28 »
Nem találtam megfelelő témát ezért nyitottam.

Ma volt egy érdekes telefon hívásom.

‎+3618147848 .HA erről a számról hívnak ne vedd fel a telefont. Ha felveszed ne fogadd el a "kipróbálásra" kínált borotvát.
A linken elérhető Flexifront (http://www.courlux.com/hu/flexifront/inform%C3%A1ci%C3%B3k-a-term%C3%A9kr%C5%91l) borotvát a Courlux International SA (székhelye: Route de la Broye 117, CH - 1623 Semsales, Switzerland, Svájc, cégjegyzékszáma: CH-217-3531930-1) cég forgalmazza.

A módszerük a következő:
- felhívnak kipróbálnád-e az ingyenes borotvájukat.
- utánvét és ajánló szelvény nélkül bedobják a postaládádba a borotvát. (ezzel szerződött partnerré válsz)
- küldözgetik a 2790 Ft-os csomagokat amiben a borotva fej van.
- amennyiben nem fizetsz az Alektum Inkasszó követeléskezelő cég kezd eljárást veled szemben.

Ezek a telefon számok is az övék:

+3618147848
+3615019985
+3618149373
+3615779694

Azt olvastam a cégről nehezen tudja az ember levakarni magától,mert állandóan hívogatják.Minden esetben vagy ne vedd fel vagy határozott "NEM"-mel utasítsd el az ingyenes borotvát.

Ha volt már szó a fórumon a cégről törlőm a témát.

RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető mokush

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:FlexiFront
« Válasz #1 Dátum: 2016. Július 08. - 15:10:52 »
Vagy az első eset után tedd a tel.számot fekete listára. :)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:FlexiFront
« Válasz #2 Dátum: 2016. Július 08. - 19:57:34 »
Arra azért kíváncsi lennék, hogy jogilag ez hogyan állná meg a helyét?!

1. Semmiféle aláírt/írásos szerződés nem született két szerződő fél között.
2. Gondolom nem ajánlva/tértivevénnyel kézbesítik a borotva fejeket, így teljes joggal állítható, hogy valaki máshoz kézbesítették, nem kapta meg a címzett...stb.

Persze írom ezt úgy, hogy a joghoz semmi közöm, csupán egyszerű logikával megközelítve. De ezen szempontok alapján nagyon kíváncsi lennék egy jogász véleményére...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:FlexiFront
« Válasz #3 Dátum: 2016. Július 08. - 22:45:47 »
Sajnos, a telefonhíváskor, egy rögzített beszélgetés zajlik, amiben, szóbeli szerződés köttetik az eladó és a vevő közt.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:FlexiFront
« Válasz #4 Dátum: 2016. Július 08. - 22:55:14 »
Sajnos, a telefonhíváskor, egy rögzített beszélgetés zajlik, amiben, szóbeli szerződés köttetik az eladó és a vevő közt.

Amennyiben közlik a pontos feltételeket.
Ha a "kipróbálja az INGYENES borotvánkat?" kérdésre igen a válasz, és pénzt kérnek, akkor olyan szerződésed nincs.
Persze jobb az ilyeneket messze elkerülni, és egy jó hangos NEM-et bekeretezni egy ...  :censored: ...mondatszerkezettel.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:FlexiFront
« Válasz #5 Dátum: 2016. Július 08. - 23:31:43 »
Én, a " Ba :censored:sátok, ezzel, azt a repedt sarkú, bárcabitorló, Sztálin nénikéjét! " felkiálltással, le szoktam mondani.

Valamiért, sikerül, többet nem hívnak ugyanattól a cégtől!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:FlexiFront
« Válasz #6 Dátum: 2016. Július 09. - 21:48:34 »
Ugyanez létezik szórólapos, magazinos, etc. verzióban, az első tárgy ingyenes, de ezzel elfogadod a (kisbetűben) leírt további dolgokat is, amikért pénzt kérnek. AZONBAN kötelező, hogy akár már az első pénzeset lemondhasd, és erre egyértelmű lehetőséged legyen.
Telefonos szerződés: megfelelő feltételekkel (és felvételekkel :) ) jogszerű, a lényeg valóban az egyértelmű igen válasz. Ennek híján nem áll meg (ráutaló beleegyezés például nem érvényes).
Gillette Tech 1951

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici