Szerző Téma: The Body Shop  (Megtekintve 5980 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
The Body Shop
« Dátum: 2017. Február 01. - 08:56:23 »
...
(szerintem)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:The Body Shop
« Válasz #1 Dátum: 2017. Február 01. - 09:00:22 »
Egyszer vettem egy csomó mindent a "The Body Shop"-ban az asszonynak. És akkor kaptam egy borotválkozási krém mintát.
Nekem nagyon-nagyon tetszett. Mind működésre, mind illatra. El is határoztam, hogy ha elfogy valami kedvenc, akkor ilyet (is) veszek helyette.
De nem fogyott még el semmi azóta :)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:The Body Shop
« Válasz #2 Dátum: 2017. Február 01. - 09:10:41 »
Egy éltárs jóvoltából hozzájutottam egy tégelyes Maca Root krémhez, amit azóta is gyakran használok, és köszönök a kollégának (G54)!  :thumbup:

Véleményem szerint a fórumon kicsit alulértékelt ez a krém, de nem tudom miért. Talán mert nem egy illatbajnok, ugyanis nem tolakodó, krémszerű, kölni szerű, szolid illattal rendelkezik. Állagát tekintve inkább sorolnám a lágy szappanok, mint a krémek közé.

Na de, ami a lényeg! A termék habzása, síkossága, puhító tulajdonságai a legjobbak közé repítik pillanatok alatt. Igen, pillanatok alatt, mert kevéske krémből nagyon gyorsan paplanszerű habot képez az arcon. Hasonlót csak a Tabac szappannál tapasztaltam eddig.

A puhítása az eddig általam használt kozmetikumok közül talán a legjobb. Reggeli sietős borotválkozások alkalmával mindig ez kerül elő. Ilyenkor az előjátékra nincs sok idő, alig vizezem be az arcomat, de a krém/hab percek alatt pótolja a hiányosságot. Csak ajánlani tudom.  :2thumbup:
(szerintem)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:The Body Shop
« Válasz #3 Dátum: 2017. Február 01. - 09:13:31 »
Nekem az illata is nagyon bejött. Sőt, általában a Body Shopos termékek szolidabb, virágos illatvilága nagyon tetszik.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:The Body Shop
« Válasz #4 Dátum: 2017. Február 14. - 15:45:26 »
Voltam a The Body Shop üzletben, körbenéztem, próbálgattam, hááát egyáltalán nem vagyok elájulva tőlük. Kétlem, hogy ha bármire is szükségem lenne szóba kerülnének. Szerintem nem egy L'Occitane minőség.
A pamacsuk alapvetően nekem annyira nem tetszett, de a műanyag szőr amiből készült pihe-puha volt, egyáltalán nem szúr. Mit lehet tudni róla?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:The Body Shop
« Válasz #5 Dátum: 2017. Február 15. - 12:19:42 »
Hmm.. a krémre még nem nagyon volt itt panasz, egyedül az illat amiben elmarad kicsit a legjobbaktól. Az meg ugye ízlés dolga, meg nem is mindenkinek fontos. ASB-t és pamacsot nem próbáltam még, sajnos.
(szerintem)

Nem elérhető szuszinho

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:The Body Shop
« Válasz #6 Dátum: 2017. Február 15. - 14:39:46 »
A pamacsról mi a vélemény?

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:The Body Shop
« Válasz #7 Dátum: 2018. Február 06. - 18:57:48 »
Ma végre engedtem a kísértésnek, és vettem a Body shopban egy Macaroot borotvakrémet. 200 ml, és 3290 forint. Úgy is dolgom volt ott, mert testvajakat vettem a kedvesemnek ajándékba ( nem, még véletlenül sem Valentin napra. Azt az idióta, tájidegen ünnep féleséget nem tartjuk).
Szóval Macaroot krém. Az illata nekem tetszik. Gyors itthoni próba. Isana men borz pamacs beáztatva. Tálban habosítás, egy húzásra felszedett kevés krémmel.


Nagyon jó habot ad. A hab illata kellemes, visszafogott. Maga a hab nagyon krémes, csúszós, sikamlós állagú.
Háromszor kentem fel az arcomra a pamaccsal, és minden kör után lefotóztam, mennyi hab maradt a pamacsban.
Első kör után :

Második kör után :

Harmadik kör után :

A pamacsban még legalább két körre való hab maradt. Nekem bejön ez a Macaroot krém.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:The Body Shop
« Válasz #8 Dátum: 2018. Február 06. - 20:41:04 »
Mi tartjuk, mindig kiviszek egy száll szegfűt Bálint napon, az ismeretlen katona sírjához, emlékezve 10.000 civil halálára, az Amerika háborús bűnére, a Drezda bombazásának civíl áldozatainak emlékére.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:The Body Shop
« Válasz #9 Dátum: 2018. Február 06. - 21:44:34 »
A szegfűnek... van jelentősége? ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:The Body Shop
« Válasz #10 Dátum: 2018. Február 06. - 21:51:23 »
Mi tartjuk, mindig kiviszek egy száll szegfűt Bálint napon, az ismeretlen katona sírjához, emlékezve 10.000 civil halálára, az Amerika háborús bűnére, a Drezda bombazásának civíl áldozatainak emlékére.
Ez jóóó :-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:The Body Shop
« Válasz #11 Dátum: 2018. Február 06. - 21:53:53 »
A szegfűnek... van jelentősége? ;)

Az ára  ...
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:The Body Shop
« Válasz #12 Dátum: 2018. Február 07. - 08:24:07 »
Én már annak is örülök, h van valaki aki megemlékezik a Drezdai bombázásokról!

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:The Body Shop
« Válasz #13 Dátum: 2018. Február 07. - 08:52:37 »
Én már annak is örülök, h van valaki aki megemlékezik a Drezdai bombázásokról!

Köszi, álszentség egy ilyen napon vásárolj! ünnepet tartani, amerikai módra.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:The Body Shop
« Válasz #14 Dátum: 2018. Február 07. - 12:10:24 »
Szerintem meg nem kell túltolni sem a Valentint, sem a Valentin ellenességet. Mindkettő rendkívül modoros tud lenni. Szerintem(!) mindenki azt és úgy ünnepel, amit és ahogy akar, ne ítéljünk már el senkit (álszent, stb.).
 :peace:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici