Szerző Téma: Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés  (Megtekintve 414676 alkalommal)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1470 Dátum: 2012. Március 14. - 07:55:58 »
Elnézést ha félreérthetően fogalmaztam.
A kazántérbe nem kerül CA. A pipa használata közben megvastagodott szénréteg eltávolítása után ha szükséges a külsejét is karbantartottam.
A technológiát leírtam röviden. Azt mondtad te is így használod. Mi nem érthető??
Az, hogy CA-ról beszélsz vagy carnauba viaszról???
Nem mindegy!

Én meg ateista vagyok :)
Az jó, szóval te is hiszel Istenben, csak kizárod az életedből.  ;)

Itt kérek bocsánatot Tibortól... én azt hittem te sem veszed komolyan ezt a "Salmo-kultusz" baromságot, ezért viccelődtem vele!
Tibor, mi tisztelünk a kitartásodért, hogy ilyen szép munkát végzel MINDIG. Ha valaki ezt kritizálja, féltékenységből teszi!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető balu59

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 130
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1471 Dátum: 2012. Március 14. - 08:11:48 »
W&B 8/8+ ( 26.4 mm) jade green nyél. Holnap megfenem. Hétvégén borotválkozás.


salmo


Hát nekem ez is nagyon tetszik,....... tetszene,...... jó lenne ha tetszhetne! ;D   :sör:

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1472 Dátum: 2012. Március 14. - 08:33:45 »
Édes istenem... Engem meg az asszony letiltott a késes borotválkozásról...  :borotva:


Miért tiltott le?

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1473 Dátum: 2012. Március 14. - 09:13:48 »
Salmo:
Kigyurom magam csutortokig, meg van ra egy hetem. Reszkes!!!!  :crazy: :fetreng:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1474 Dátum: 2012. Március 14. - 10:03:00 »
Miért tiltott le?

Mondván, hogy az veszedelmes. Azt még eltűri, hogy néha 1 szál kötélen lógok 3-10 méter magasan, de a kés az már sok neki. A fene sem érti a nőket.  :crazy:
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető kazam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 225
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1475 Dátum: 2012. Március 14. - 11:50:09 »
Az, hogy CA-ról beszélsz vagy carnauba viaszról???
Nem mindegy!
Bocs igen a viaszról beszélek.

Az jó, szóval te is hiszel Istenben, csak kizárod az életedből.  ;)
Tévedsz. De ez már túlontúl off.

Itt kérek bocsánatot Tibortól... én azt hittem te sem veszed komolyan ezt a "Salmo-kultusz" baromságot, ezért viccelődtem vele!
Tibor, mi tisztelünk a kitartásodért, hogy ilyen szép munkát végzel MINDIG. Ha valaki ezt kritizálja, féltékenységből teszi!
Újoncként végigolvasva a fórumot. Sajnos nem baromság. Maga Salmo is táplálja. Itt hivatkoznék pl a  Salmo által említett levelezésünkre.
Egyébként Botond ezzel a hozzászólásoddal a "kultuszt" táplálod. Mert ugye semmi más nem képzelhető el csak a Salmo által állított dolgok mert egyébként féltékeny vagyok. Sok mindent el lehet mondani rólam de ezt nem.

Mondták már sokan hogy bennem valami el van cseszve mert nálam alapvető elvárás a normális, jó minőségű munkavégzés. Ennek olyan természetesnek kellene lennie mint a levegő vételnek.

Konkrétan nekem is tetszik ez a legutóbbi kés. pl érdekelne a kiindulási alap is. Miből mi lett. Látni lehetne a belefektetett munkát.


Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1476 Dátum: 2012. Március 14. - 12:24:35 »
kötél...kés...talán ezek így együtt nem hatnak rá előnyösen  :evil: :crazy:

Tudja fene... Amikor nagyöbú, feketelőporos puskával jártam hetente kétszer lőtérre, azért nem morgott. Most beiskoláztak pirotechnikusnak, és piro raktárosnak. Ez ellen sem volt kifogása. Pedig szerintem ezek veszedelmesebbek mint a borotválkozás.  ??? :crazy:
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1477 Dátum: 2012. Március 14. - 12:40:22 »
Kazam: Ebből lett:



A Jade Green G10 Micarta pedig így nézett ki  :idea::

God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1478 Dátum: 2012. Március 14. - 13:13:08 »
Tudja fene... Amikor nagyöbú, feketelőporos puskával jártam hetente kétszer lőtérre, azért nem morgott. Most beiskoláztak pirotechnikusnak, és piro raktárosnak. Ez ellen sem volt kifogása. Pedig szerintem ezek veszedelmesebbek mint a borotválkozás.  ??? :crazy:

Felettébb érdekes, érteni nem értem, mert férfi vagyok, a piro raktárban talán veszélyesebb, mint a kötélen, no de a borotválkozás. Aki nem fél a semmi fölött, lógicsálni, annak pedig nem is remeg a keze.

Ha egyik oldalon sincs semmi, akkor rám jön a cidri. Dolgoztam már 93m magasban járórácsokon állva, de ahol szabad a terep az egyik oldalon, akkor ott nem mernék borotválkozni :fetreng:
Sheffield-England

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1479 Dátum: 2012. Március 14. - 13:56:24 »
A Jade ghost G10 nagy kedvencem, ez sem okozott csalódást  :sör: Nekem a szegecs kicsit fura, raktál a "kész" szegecs alá microfasteners-eset?

A G10 és a micarta 2 külön állat, ne keverjük a kettőt  ;)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1480 Dátum: 2012. Március 14. - 18:07:29 »
Felettébb érdekes, érteni nem értem, mert férfi vagyok, a piro raktárban talán veszélyesebb, mint a kötélen, no de a borotválkozás. Aki nem fél a semmi fölött, lógicsálni, annak pedig nem is remeg a keze.

Ha egyik oldalon sincs semmi, akkor rám jön a cidri. Dolgoztam már 93m magasban járórácsokon állva, de ahol szabad a terep az egyik oldalon, akkor ott nem mernék borotválkozni :fetreng:

Na ez is érdekes nállam. Lógicsálok akármennyit, a 6 fokos alulétrának még a csücskére is kiállok kapaszkodás nélkül, volt már pár díszlet amit meg kellett másszak.  De a 12 fokos alulétrán nem merek az utolsó előtti foknál tovább menni. Lehet, hogy az az egy létrás borulásom hagyott ennyire nyomot???? Máskülönben remeg a kezem. Van egy folyamatos "amplitúdó" ami szinte soha nem múlik el.
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1481 Dátum: 2012. Március 14. - 20:48:12 »
Arra vannak a reggeli italok:



 ;D ;D ;D :buek:

Ez nagyon jó, ilyen kiszerelést még nem láttam.  :fetreng:

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1482 Dátum: 2012. Március 14. - 21:03:21 »
Pedig szeles a valasztek, atgondolt termek, mely minden igeny kielegit. Kulon felhivnam a figyelmet a sixpack kiszerelesre.
http://www.gyorilikor.hu/d/catalog/49
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1483 Dátum: 2012. Március 14. - 21:55:10 »
Új fák, új nyelek :) Ezek voltak az utolsó pengéim, úgyhogy pár új fámat kipróbáltam hogyan mutatnak borotvanyél formában. Felső tuja burl, utána lacewood, a vége meg cocobolo. A képekkel még mindig nem vagyunk megelégedve, de majdcsak lesz az még jobb is. Linkelem hozzájuk az albumot is, ott van elég sok ömlesztve, talán úgy jobban látszódnak. A tuja iszonyat szép, kár hogy a képek nem adják vissza.







Az egész album:

http://s1100.photobucket.com/albums/g401/jenessanyi/Rescales/New%20recales/
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #1484 Dátum: 2012. Március 14. - 22:37:31 »
A képekkel még mindig nem vagyunk megelégedve, de majdcsak lesz az még jobb is. Linkelem hozzájuk az albumot is, ott van elég sok ömlesztve, talán úgy jobban látszódnak. A tuja iszonyat szép, kár hogy a képek nem adják vissza.

Nem vagyok túl nagy fotós, de szerintem világítási problémád van. Ha érdekel, akkor kifejtem valami alkalmasabb topikban...
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici