Szerző Téma: Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés  (Megtekintve 397374 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #345 Dátum: 2010. Május 28. - 18:37:58 »
Jelentem vettem HanWei Sword Oil-t, a Wade úgy szívta magába, mint szódás a lovát! (vagy ez nem így van...? :-\ ) Olyan szép fényes és jólápolt küllemű lett, hogy majd' bekultam. Szénacélokhoz ajánlott termék. :borz2:

Hol?Mikor?Mennyiért? ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #346 Dátum: 2010. Május 28. - 18:47:23 »
Lurdy Késmánia, 700 pénz. Szerintem Syaky barátom által olcsóbban is tudok szerezni, de épp arra jártam és a kirakatban kibökte a szemem. Pumpás spray, qrva jó, az illatát meg áthatja a kopott vasak misztikuma :crazy: Ez az:

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #347 Dátum: 2010. Május 28. - 19:01:17 »
hehe, na az ilyen képeket én nem látom... :'(

syakynál van? Majd "benézek" hozzá... ;D
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #348 Dátum: 2010. Május 29. - 14:43:10 »
thx
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #349 Dátum: 2010. Június 03. - 15:44:40 »
Fiúk, nem tudja valaki, hogy celluloid vagy olyan hatású nyélpaneleket készen nem lehet rendelni?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #350 Dátum: 2010. Június 03. - 15:51:54 »
Lehet. ITT pl. (A csillagos az ár szállítással.)

H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #351 Dátum: 2010. Június 03. - 16:08:55 »
Fonti! A Bengallod ibolyafa nyele is innen van ugye? Szerinted a 8-as Wade-re milyet válasszak?

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #352 Dátum: 2010. Június 03. - 16:13:26 »
Ma elhoztam a két kést a köszörűstől...most kibontásnál vegyes érzelmeim vannak.Az SFK nagyon jó lett,azt csak élezni kellett,alkaron nagyon szépen dolgozik...nemsokára kipróbálom.A Wester Bros, amit szegecselni kellett, az viszont egyben van szép lett jó lett, de valahogy nem viszi a karomon a szőrt...a hiba az én készülékemben van ?  ;D ;D

szerk.: kicsit átfuttattam vásznon,bőrön,de nem nagyon javult...fél óra múlva mondjuk megyek borotválkozni, akkor kipróbálom,hogy arcon húz-e...ha igen akkor itt gondok lesznek.  :-\ :(

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #353 Dátum: 2010. Június 03. - 16:32:29 »
Fonti! A Bengallod ibolyafa nyele is innen van ugye? Szerinted a 8-as Wade-re milyet válasszak?

Igen onnan, meg egy ébefa is. Volt, hogy pénteken rendeltem tőlük és már hétfőn itt volt. De a 8-as WB-re szerintem kicsik. Ugyan felajánlják, hogy tudnának nagyobbat is, de az már úgy nem olyan egyszerű. Ha gondolod ugorj be hozzám és megnézheted "élőben" - esetleg belepróbáljuk - azokat , amik tőlük vannak.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #354 Dátum: 2010. Június 03. - 16:34:25 »
...kipróbálom,hogy arcon húz-e...ha igen akkor itt gondok lesznek.  :-\ :(

Dehogy lesz gond megélezzük!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #355 Dátum: 2010. Június 03. - 16:46:31 »
...kipróbálom,hogy arcon húz-e...ha igen akkor itt gondok lesznek.  :-\ :(

Dehogy lesz gond megélezzük!  ;)

A puding próbája az evés...megyek is előkészülni,amint szabad a fürdő (hugom tevékenykedik valamit...hallom,hogy énekel  ;D ) Ha tényleg húz akkor rátérhetnénk erre az élezősdire... :borz2:

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #356 Dátum: 2010. Június 03. - 16:57:46 »
Morphin, az ajánlatom még áll az élezésre, ha gondolod! (Csak én nem Bp-en vagyok.)

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #357 Dátum: 2010. Június 03. - 16:58:44 »
Morphin, az ajánlatom még áll az élezésre, ha gondolod! (Csak én nem Bp-en vagyok.)

Tényleg,ezt el is felejtettem.Privátban írok a hétvégén!Köszi.

szerk.: hát srácok...egy régi ismerősöm szokta volt mondani,hogy ,,ami nem megy,azt nem szabad erőltetni". Most fejeztem be a borotválkozást...persze DE-vel a végén.Valahogy nem áll a kezemre ez a kés dolog.Az SFK éles,de a technikám miatt nem müxik, a Wester pedig a gyakorlatban mégsem olyan életlen,mert szedte a szőrt,és mivel ez "jobban hollow ground" (nem tudom ezt hogy kell kifejezni) és nem is olyan nehéz,valahogy kényelmesebb.Mégsem az igazi,nem érzem egyáltalán...ezért valszeg eladom a késeket...az open comb DE valahogy jobban fekszik nekem.Csinálok képeket, és felrakom őket az eladó topikba.Tudom most bíztatni akarnak egy páran,de nem az első és nem is második kísérletem,szval levontam a következtetéseket...majd ha érettebb leszek vagy nem tudom,de ez így most nagyon nem akaródzik...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 03. - 18:18:22 írta morphin »

Nem elérhető thaly3

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 480
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #358 Dátum: 2010. Június 03. - 18:27:20 »
Egy ilyen sem tudná megváltoztatni a véleményed? ::)

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Felújítás, tisztítás, javítás, fertőtlenítés
« Válasz #359 Dátum: 2010. Június 03. - 18:33:21 »
Ez a hüJe gyerek azért nem olyan fiatal szerintem...őszül a szakálla,bár ez nem evidens...az enyém is "őszülget".Tudjátok a sok stressz.
Szép ez a Wade...de sajnos ez sem tudja megváltoztatni a véleményem.Elég akaratos ember vagyok...az van amit én akarok.  :crazy: :borosta:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici