Szerző Téma: Phoenix  (Megtekintve 19185 alkalommal)

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Phoenix
« Dátum: 2017. Április 23. - 21:03:37 »
Gondoltam nyitok egy topikot ennek a márkának is.
4 féle szappanukat és 1 AS-t próbáltam.
Az első szappant és AS-t amerikából rendeltem (ezt csak akkor javaslom másoknak ha kellőképpen elmentek otthonról ........mint nekem  :crazy:)
A lényeg megérkezett ATG illatra esett a választás

kíváncsivá tett a fügekaktusz illat.......hát az hamar kiderült hogy ez bizony nem az én illat világom. De mondom ha már voltam ennyire őrült hogy megrendeltem a föld túlfeléről illik kipróbálni. Az rögtön feltűnt hogy nagyon könnyen oldódik ...pikk-pakk és már is fent van a pamacson .Habképzés szintén gyorsan (mindig tálkában végzem és csak borz pamaccsal ..(másom nincs) ) ment semmi extra szeszély vagy más trükk. Mondom eddig rendben. Arcra fel....... kis utógyömöszkélés ... irány kést bőrözni...sok esetben tapasztaltam próbáim során hogy nem marad meg ezen rövid idő alatt jól a hab állaga át kell dolgoznom. Itt ennél szóba sem került (és a 3 kör végéig meg is tartotta jó állagát)meglepődve és csak megszokásból kicsit átmaszatoltam. A borotválkozás ment simán mint a karikacsapás csak ámultam hogy micsoda remek termék ez...ezek után már csak akkor ámúltam jobban mikor a mű elkészülte után az arcbőröm megtapogatva elképedtem micsoda finom bőrt varázsolt. Egyszóval lenyűgözött ez a cég a szappanjával. De mivel az illatot sehogy sem tudtam elfogadni felkerült az eladba. Remélem zagbola kollégánk a mai napig megelégedve használja. De ekkor már tudtam hogy amint esélyem lesz biztos hogy bevásárolok még párat ebből a márkából. (csak nem amcsiból  :crazy:)
Találtam is egy görög oldalt ahonnan 3 szappant is rendeltem rögtön. Ezekről vagy is inkább 2 szappanról nem ejtenék sok szót működésük hab képzésük tartósságuk bőrápolásuk mind 10-10 és illatuk is tökéletes az is 10 az egyik lime,gyömbér,tea olaj illatú ,nagyon finom frissítő illat kombináció igazi felüdülés. a másik pedig rózsa,bergamont,citrus,borostyán,zsálya ez az illat inkább hidegebb évszakokhoz társítanám finoman melegtonusú kellemes abszolut kedvenc lett mind kettő
ők azok:

A 3. viszont érdemel pár külön szót amit úgy jellemeznek sokan, hogy a jövő nagy szappanja lehet.Saját fordításban és értelmezésben. És mit ne mondjak ez a szappan valóban csúcs!!! Ha eddig azt mondtam hogy a többi (próbált ) szappanjuk 10-es akkor ez bizony 10++ elképesztő hogy még rátudtak tenni egy lapátra. Mivel most kicsit utazósra kellet vennem a figurát a szállások nem mindig teszik lehetővé hogy előkészítsem a drót szőrömet ahogy kell.  Kicsit nehezebb körülmények között kellet kipróbálnom. Viszont amit tapasztaltam ismételve magam elképesztő. Gyors zuhany talán negyede max harmada az átlagos szőr puhításnak. és gyerünk.... ha lehet még gyorsabb oldódás még gyorsabb habképzés. és fantasztikus állagú hab ami tartós marad végig. És ami a lényeg a gyér előkészület semmit nem befolyásolt. Csak úgy suhant a késem minden gond nélkül ahogy megszokhattam ezeknél a szappanoknál. Szóval tényleg lehet abban valami hogy nagy sikerre számíthat ez a cucc. Egy apró gondom azért akadt vele és ez az illata egyértelmű púder....gyermekes apukaként rögtön a kisfiam jutott eszembe mikor még pelenkás volt ugyan az a tiszta púder illat. Nem mint ha nem szeretném ezt az illatot csak inkább furcsálom kissé.ez csak 9.7-es Egy szóval tényleg zseniális ez a szappan...de nem csak ez, amiket próbáltam mind. Nyugodt szívvel merem ajánlani minden kedves borotvát forgatónak:)
Ő lenne a púder illatú :)

és a végére egy link ahonnan rendeltem őket....többször rendeltem tőlük gyorsak és soha nem volt semmi gondom
https://hairmaker.gr/en/243-shaving-soaps#/manufacturer-phoenix
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Phoenix
« Válasz #1 Dátum: 2017. Április 24. - 21:42:01 »
A Vloid szerintem a Floidra lehet utalás, az meg ugye a klasszikus púderes illatú AS.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #2 Dátum: 2017. Április 25. - 07:11:05 »
Nem is láttam még ezt a topikot. Kösz a linket! Nagy kedvenc nálam is ez a cucc.
Ha ez bejött, akkor próbáld ki a Crown Kinges szappanjaikat is ha módodban áll! Ha ez 10, akkor az kb. 14...

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #3 Dátum: 2017. Április 26. - 20:13:43 »
A Vloid szerintem a Floidra lehet utalás, az meg ugye a klasszikus púderes illatú AS.
Nincs tudomásom róla ,hogy mennyire inspirálta, vezérelte a készítőket,ez a régi márka............... de soha sem lehet tudni.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #4 Dátum: 2017. Április 26. - 20:15:56 »
Nem is láttam még ezt a topikot. Kösz a linket! Nagy kedvenc nálam is ez a cucc.
Ha ez bejött, akkor próbáld ki a Crown Kinges szappanjaikat is ha módodban áll! Ha ez 10, akkor az kb. 14...
Észben tartom, következő akciómnál.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #5 Dátum: 2017. Szeptember 29. - 10:41:43 »
Tegnap hozta a posta. Nagggyon baba. Nem az a klasszik férfi-nő vonalon mozgó téma. A tégelybe szagolva whiskey bonbon, esetleg tojáslikőr. Arcon már ahogy az írva vagyon: kb. füstölt hordóban bourbon és tök. Később karamell. Cendzációs! Feleség: "megvan az új kedvenc!"

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #6 Dátum: 2017. November 26. - 14:33:20 »
Tegnap hozta a posta. Nagggyon baba. Nem az a klasszik férfi-nő vonalon mozgó téma. A tégelybe szagolva whiskey bonbon, esetleg tojáslikőr. Arcon már ahogy az írva vagyon: kb. füstölt hordóban bourbon és tök. Később karamell. Cendzációs! Feleség: "megvan az új kedvenc!"

Stílusos kép!!  :2thumbup:
Működésben is hozza az elvárásokat?
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #7 Dátum: 2017. November 26. - 15:17:14 »
Igen, a szokásos. Úton van még kettő, karácsonyi ajándékba kapom :-) hát szeret az asszony, na!

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #8 Dátum: 2017. November 26. - 18:49:01 »
Igen, a szokásos. Úton van még kettő, karácsonyi ajándékba kapom :-) hát szeret az asszony, na!
Hát ebből a márkából mindig kell otthon lennie nálam még mindig topp elsők. A Vloid abszulut viszi a pálmát ha gondolkodás nélkül indulok borotválkozni mindig azt veszem észre hogy ő kerül a kezembe :D
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #9 Dátum: 2017. November 26. - 20:14:26 »
Van még 3 maradék más márkájú szappanom, de csak állnak. Én már szinte kizárólag csak ezeket használom. A vikingest még nem próbáltam, de majd alkalomadtán. Lesz még szülinapom is, remélem... :-)

Nem elérhető Guyane

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re:Phoenix
« Válasz #10 Dátum: 2017. November 27. - 06:15:35 »
Bizony, nálam is nagy kedvenc.Most is van vagy nyolc doboz.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #11 Dátum: 2017. November 27. - 18:01:34 »
Bizony, nálam is nagy kedvenc.Most is van vagy nyolc doboz.
8 ?????!!!! Várok egy kis bemutatót tapasztalatot :)
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Phoenix
« Válasz #12 Dátum: 2017. November 28. - 11:09:28 »
Honnan érdemes ezeket a szappanokat rendelni posta szempontjából? Italianbarber?

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #13 Dátum: 2017. November 28. - 17:45:05 »
Honnan érdemes ezeket a szappanokat rendelni posta szempontjából? Italianbarber?
Rendeltem már tőlük is de valahogy a fentebb említett görög oldal és ez a másik https://phoenixartisanaccoutrements.com/collections/phoenix-shaving-soap szipatikúsabb, innen is több alkalommal rendeltem gyorsak semmi gond soha, De csak elvetemülteknek ajánlom sajna a posta q....a drága :( de mikor már használom cseppet sem sajnálom  :peace:
és még egy hely ahol van egy két darab https://www.giftsandcare.com/en/155_phoenix-artisan-a
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #14 Dátum: 2017. November 28. - 17:50:10 »
Van még 3 maradék más márkájú szappanom, de csak állnak. Én már szinte kizárólag csak ezeket használom. A vikingest még nem próbáltam, de majd alkalomadtán. Lesz még szülinapom is, remélem... :-)
És ezen nem is csodálkozom  :borotva:
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici